Tulokset IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut VS |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
10:12 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Santeri Ahinko |
2004 |
|
392 |
35.54 |
1:17.38 |
2:00.61 |
|
2:44.47 |
|
|
Vesihelmen Uimaseura |
2:47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexander Malyshkov |
2004 |
|
382 |
36.12 |
1:17.51 |
2:00.04 |
|
2:45.98 |
|
|
Salon Uimarit |
3:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jaakko Pihlava |
2004 |
|
379 |
35.35 |
1:17.95 |
2:02.20 |
|
2:46.33 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Joona Pohjola |
2004 |
|
303 |
40.16 |
1:25.75 |
2:11.87 |
|
2:59.31 |
|
|
Salon Uimarit |
3:08.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Olli Havia |
2004 |
|
297 |
38.83 |
1:24.73 |
2:13.07 |
|
3:00.47 |
|
|
Salon Uimarit |
3:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eemil Kankare |
2003 |
|
437 |
34.68 |
1:15.75 |
1:57.09 |
|
2:38.63 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hannes Olin |
2003 |
|
312 |
38.78 |
1:22.91 |
2:09.66 |
|
2:57.42 |
|
|
Ålands Simförening |
2:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Roni Koskinen |
2003 |
|
308 |
38.00 |
1:23.23 |
2:10.34 |
|
2:58.28 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Paatos |
2002 |
|
590 |
32.68 |
1:10.22 |
1:46.78 |
|
2:23.58 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jesper Lietzén |
2002 |
|
556 |
33.10 |
1:10.60 |
1:48.85 |
|
2:26.43 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sharo Mamandi |
2002 |
|
245 |
41.68 |
1:29.63 |
2:20.09 |
|
3:12.36 |
|
|
Aurajoen Uinti |
3:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
10:12 |
|