2018-11-14   00:27:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Avoimet Mestaruusuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  06 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  17:34   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 toukokuu 2018         
 
 
Laji 34, 4X50m SKUV/MED N/W, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Plaani Naiset    786          1:55.05   
  Kampuksen Plaani  1:55.35                 
  Susanne Hirvonen  1997      29.94        29.94   
  Marlene Niemi  1992      32.85        1:02.79   
  Mimosa Jallow  1994      25.66        1:28.45   
  Jenni Moisio  2002      26.60        1:55.05   
                     
Hss 1    757          1:56.51   
  Helsingfors Simsällskap  1:55.17                 
  Lotta Upanne  1998      29.95        29.95   
  Laura Lahtinen  2003      32.69        1:02.64   
  Kaisla Kollanus  1993      27.39        1:30.03   
  Vilma Ruotsalainen  1996      26.48        1:56.51   
                     
Uita 1    729          1:57.97   
  Uinti Tampere  1:58.89                 
  Fanny Grönvall  2000      30.07        30.07   
  Hanna Hammar  1998      33.55        1:03.62   
  Nea Norismaa  1995      27.80        1:31.42   
  Anna Mäkinen  1995      26.55        1:57.97   
                     
Tatu Tampere Ry 1    724          1:58.24   
  TaTu Tampere  1:58.80                 
  Aino Puomila  1992      31.54        31.54   
  Ida Hulkko  1998      30.69        1:02.23   
  Amanda Suihkonen  1995      28.99        1:31.22   
  Emma-Lotta Tynkkynen  1999      27.02        1:58.24   
                     
Åsk Naiset 1    713          1:58.81   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:57.29                 
  Paula Peltola  2001      30.75        30.75   
  Charlotta Edelman  2001      33.19        1:03.94   
  Ida Konkka  2000      28.24        1:32.18   
  Sini Silvennoinen  2002      26.63        1:58.81   
                     
Ou Naiset  1995    698          1:59.67   
  Oulun Uinti 1906  1:57.73                 
  Iida-Maria Laine  2001      31.93        31.93   
  Veera Kivirinta  1995      31.85        1:03.78   
  Reetta Kanervo  1999      28.85        1:32.63   
  Sanna-Riikka Räihä  1998      27.04        1:59.67   
                     
Cetus 2    643          2:03.00   
  Cetus Espoo  2:01.01                 
  Ida Slöör  2001      32.55        32.55   
  Nelli Ohvo  2001      34.18        1:06.73   
  Sohvi Nenonen  1999      29.08        1:35.81   
  Alissa Eloranta  1999      27.19        2:03.00   
                     
Cetus 1              DSQ   
  Cetus Espoo  1:58.86                 
  Peppi Siirtola  2002      30.74        30.74   
  Veronica Wahlstedt  2000      34.69        1:05.43   
  Siri Auvinen  2002      28.01        1:33.44   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:34 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner