Resultater for Syyspärskeet 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Lohien syyspärskeet 2018 | Tulostuspäivämäärä | 15 syyskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:45 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 syyskuu 2018 |
Laji 2, 4X50m SKUV Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Arvioitu alkamisaika 15:09 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Viesu Ferrrarit | 2006 | 2:34.97 | |||||||
Vieskan Uimarit | 2:33.63 | |||||||||
Peppi Ojakippola | 2006 | 41.93 | 41.93 | |||||||
Riialiina Kiljala | 2008 | 1:20.47 | 2:02.40 | |||||||
Noora-Maria Linna | 2006 | 32.57 | 2:34.97 | |||||||
Saaga Kähkönen | 2006 | 2:34.97 | ||||||||
2 | Ou Ikm2.1 | 2006 | 2:38.20 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | 2:47.43 | |||||||||
Maria Issakainen | 2006 | 40.08 | 40.08 | |||||||
Olivia Loukkola | 2007 | 45.81 | 1:25.89 | |||||||
Venla Talvensaari | 2006 | 38.46 | 2:04.35 | |||||||
Milla Haapamäki | 2006 | 33.85 | 2:38.20 | |||||||
3 | Oulo T12-2 | 2006 | 2:45.35 | |||||||
Oulun Lohet | 2:47.02 | |||||||||
Juuli Uusitalo | 2007 | 42.95 | 42.95 | |||||||
Emilia Sainio | 2006 | 50.50 | 1:33.45 | |||||||
Lotta Janhunen | 2007 | 36.21 | 2:09.66 | |||||||
Iinu Tiainen | 2007 | 35.69 | 2:45.35 | |||||||
4 | Hahe Tytöt [2007] | 2007 | 2:51.21 | |||||||
Haukiputaan Heitto | 2:57.81 | |||||||||
Eevi Hirvasoja | 2007 | 41.37 | 41.37 | |||||||
Maija Leinonen | 2007 | 46.69 | 1:28.06 | |||||||
Iina Pasuri | 2007 | 46.83 | 2:14.89 | |||||||
Eerika Häcklin | 2008 | 36.32 | 2:51.21 | |||||||
5 | Oulo T12-3 | 2006 | 2:56.15 | |||||||
Oulun Lohet | 3:00.88 | |||||||||
Ellen Laine | 2008 | 46.24 | 46.24 | |||||||
Meeri Uusitalo | 2007 | 2:09.91 | 2:56.15 | |||||||
Pinja Niskanen | 2007 | |||||||||
Emilia Huotari | 2006 | 2:56.15 | 2:56.15 | |||||||
6 | Oulo T12-4 | 2006 | 3:27.15 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Mea Prykäri | 2007 | 49.41 | 49.41 | |||||||
Riia Aho | 2007 | 54.92 | 1:44.33 | |||||||
Inka Ylipahkala | 2006 | 50.40 | 2:34.73 | |||||||
Iisa Mattila | 2007 | 52.42 | 3:27.15 | |||||||
- | Oulo T12-1 | 2006 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | 2:27.13 | |||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
Laji 2, 4X50m SKUV Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Arvioitu alkamisaika 15:09 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Oulo T14-1 | 2004 | 2:09.77 | |||||||
Oulun Lohet | 2:08.91 | |||||||||
Inka Elamaa | 2004 | 33.37 | 33.37 | |||||||
Laura Markuksela | 2004 | 34.52 | 1:07.89 | |||||||
Alexia Tahkola | 2005 | 32.85 | 1:40.74 | |||||||
Nanna Savolainen | 2004 | 29.03 | 2:09.77 | |||||||
2 | Kus-Gss Musta | 2005 | 2:14.05 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 2:12.20 | |||||||||
Henna Känsäkangas | 2004 | 32.97 | 32.97 | |||||||
Teea Jestoi | 2005 | 34.34 | 1:07.31 | |||||||
Tessa Tattari | 2004 | 35.41 | 1:42.72 | |||||||
Alina Kangas | 2005 | 31.33 | 2:14.05 | |||||||
3 | Hahe Naiset [2004] | 2004 | 2:35.65 | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
Ella Sipola | 2005 | 37.72 | 37.72 | |||||||
Aada Hirvasoja | 2005 | 39.41 | 1:17.13 | |||||||
Ailiina Koskinen | 2005 | 41.64 | 1:58.77 | |||||||
Iida Häcklin | 2006 | 36.88 | 2:35.65 | |||||||
4 | Oulo T14-3 | 2004 | 2:40.02 | |||||||
Oulun Lohet | 2:41.18 | |||||||||
Saana Uusitalo | 2005 | 39.79 | 39.79 | |||||||
Petra Laukkanen | 2004 | 41.20 | 1:20.99 | |||||||
Kati Kosonen | 2004 | 43.13 | 2:04.12 | |||||||
Teresa Pulkkinen | 2005 | 35.90 | 2:40.02 | |||||||
5 | Ou Ikm2.3 | 2004 | 2:51.61 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | 2:56.31 | |||||||||
Inka Tolonen | 2006 | 46.65 | 46.65 | |||||||
Ida-Sofia Elisabeth Nikkilä | 2005 | 46.95 | 1:33.60 | |||||||
Anniina Törmi | 2005 | 41.81 | 2:15.41 | |||||||
Iida Ryhänen | 2006 | 36.20 | 2:51.61 | |||||||
6 | Oulo T14-4 | 2004 | 2:57.99 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Emma Sainio | 2004 | 42.96 | 42.96 | |||||||
Eerika Sippala | 2005 | 48.94 | 1:31.90 | |||||||
Martta Ryynänen | 2005 | 42.62 | 2:14.52 | |||||||
Nea Vuoma | 2005 | 43.47 | 2:57.99 | |||||||
- | Ou Ikm1 Naiset [2004] | 2004 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | 2:25.04 | |||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Ou Ikm2.2 | 2004 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | 2:41.05 | |||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
- | Oulo T14-2 | 2004 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | 2:22.20 | |||||||||
SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 2, 4X50m SKUV Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
Arvioitu alkamisaika 15:09 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ou Hrn | 0 | 2:02.67 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | 1:59.74 | |||||||||
Iida-Maria Laine | 2001 | 31.43 | 31.43 | |||||||
Minja Lukkari | 2003 | 34.36 | 1:05.79 | |||||||
Madeleine Hiltunen | 2003 | 29.56 | 1:35.35 | |||||||
Venla Säntti | 2003 | 27.32 | 2:02.67 | |||||||
2 | Oulo Naiset 1 | 0 | 2:03.06 | |||||||
Oulun Lohet | 2:02.30 | |||||||||
Sonja Portin | 1998 | 31.23 | 31.23 | |||||||
Roosa Kärkkäinen | 2003 | 34.69 | 1:05.92 | |||||||
Pauliina Lohilahti | 2002 | 29.85 | 1:35.77 | |||||||
Riika Huttula | 2001 | 27.29 | 2:03.06 | |||||||
3 | Kus-Gss Valkoinen | 2003 | 2:06.42 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 2:05.29 | |||||||||
Wilma Lakanen | 2003 | 31.37 | 31.37 | |||||||
Milja Lahtinen | 1999 | 35.86 | 1:07.23 | |||||||
Liina Salin | 2002 | 30.33 | 1:37.56 | |||||||
Veera Lahtinen | 2002 | 28.86 | 2:06.42 | |||||||
4 | Oulo Naiset 2 | 0 | 2:09.71 | |||||||
Oulun Lohet | 2:08.27 | |||||||||
Henna Haipus | 2001 | 31.28 | 31.28 | |||||||
Amalia Siekkinen | 2002 | 37.83 | 1:09.11 | |||||||
Heidi Blankenstein | 2001 | 33.22 | 1:42.33 | |||||||
Enni-Sofia Perätalo | 2002 | 27.38 | 2:09.71 | |||||||
5 | Oulo Naiset 3 | 0 | 2:21.59 | |||||||
Oulun Lohet | 2:20.17 | |||||||||
Jenni Tuuliainen | 2003 | 1:17.85 | 1:17.85 | |||||||
Emma Pajuluoma | 2001 | 33.69 | 1:51.54 | |||||||
Kia Leinonen | 2003 | 30.05 | 2:21.59 | |||||||
Anni Willman | 2001 | 2:21.59 | ||||||||
6 | Kus-Gss Sininen | 2002 | 2:22.52 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 2:15.62 | |||||||||
Maiju Rajaniemi | 2002 | 34.60 | 34.60 | |||||||
Matilda Lindholm | 2001 | 39.38 | 1:13.98 | |||||||
Fanny Koivisto | 2001 | 37.78 | 1:51.76 | |||||||
Salla-Maaria Kauppinen | 2002 | 30.76 | 2:22.52 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 15 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:45 |