Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
Event 10, 100m Butterfly Women - A Final |
|
WR: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
ER: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
WJ: Penny Oleksiak (2000) CAN 56.46 2016-08-07 |
|
|
EJ: 56.06 |
|
|
NR: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
SR: Sarah Sjöström (1993) 55.48 2016-08-07 |
|
|
SJ: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
|
|
Kvaltider: EM 59.80 YOG 59.89 EJM 1:01.29/1:02.00 |
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
+0.69 |
954 |
56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kimberly Buys |
1989 |
Vlaamse Zwemfederatie |
|
815 |
59.39 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
+0.78 |
813 |
59.42 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilie Løvberg |
1995 |
Bærumsvømmerne |
+0.67 |
796 |
59.86 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aksana Dziamidava |
1993 |
Belarus |
+0.65 |
769 |
1:00.55 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Dowgiert |
1990 |
Poland |
+0.68 |
760 |
1:00.77 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hanna Rosvall |
2000 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.75 |
754 |
1:00.94 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Claudia Hufnagl |
1996 |
USC Graz |
+0.82 |
750 |
1:01.05 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Butterfly Women - B Final |
|
WR: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
ER: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
WJ: Penny Oleksiak (2000) CAN 56.46 2016-08-07 |
|
|
EJ: 56.06 |
|
|
NR: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
SR: Sarah Sjöström (1993) 55.48 2016-08-07 |
|
|
SJ: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
|
|
Kvaltider: EM 59.80 YOG 59.89 EJM 1:01.29/1:02.00 |
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Marie Halden |
2000 |
Glitre SK |
+0.74 |
739 |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaisla Kollanus |
1993 |
Finland |
+0.72 |
738 |
1:01.38 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Annika Bruhn |
1992 |
Neckarsulmer Sport-Union |
+0.70 |
733 |
1:01.52 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Edith Jernstedt |
2002 |
Västerås Simsällskap |
+0.76 |
730 |
1:01.59 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Finland Juniors |
+0.69 |
722 |
1:01.83 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lotte Goris |
2000 |
Vlaamse Zwemfederatie |
|
717 |
1:01.98 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hanna Eriksson |
1999 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.80 |
682 |
1:03.00 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nea Norismaa |
1995 |
Finland |
+0.73 |
676 |
1:03.19 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Butterfly Women - C Final |
|
WR: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
ER: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
WJ: Penny Oleksiak (2000) CAN 56.46 2016-08-07 |
|
|
EJ: 56.06 |
|
|
NR: Sarah Sjöström (1993) SWE 55.48 2016-08-07 |
|
|
SR: Sarah Sjöström (1993) 55.48 2016-08-07 |
|
|
SJ: Sarah Sjöström (1993) 56.06 2009-07-27 |
|
|
Kvaltider: EM 59.80 YOG 59.89 EJM 1:01.29/1:02.00 |
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Katarzyna Kolodziej |
2000 |
Poland |
+0.77 |
705 |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tamara Potocká |
2002 |
Slovakia |
+0.71 |
698 |
1:02.52 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amrita Robertson |
1998 |
Loughborough University |
+0.72 |
694 |
1:02.64 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Margaret Markvardt |
2000 |
Top Swimming Club |
+0.67 |
690 |
1:02.77 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tanja Kylliäinen |
1993 |
Finland |
+0.66 |
689 |
1:02.79 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Liljeqvist |
1999 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.88 |
681 |
1:03.03 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luna Donde Feilberg |
2000 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.83 |
677 |
1:03.16 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.79 |
666 |
1:03.51 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-06 18:14:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|