Results for ÅSK Games 2017
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | SK Games 2017 | Tulostuspivmr | 07 lokakuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 20:03 | |||
Jrjestj | ||||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 07 lokakuu 2017 |
Laji 28, M, P-16 4x50m skuv, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | sk Pojat 1 | 2001 | 522 | 1:52.37 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:51.88 | |||||||||
Elias Laine | 2002 | 29.30 | 29.30 | |||||||
Marcus Forsel | 2003 | 31.23 | 1:00.53 | |||||||
Jesper Lietzn | 2002 | 27.19 | 1:27.72 | |||||||
Santeri Herpola | 2003 | 24.65 | 1:52.37 | |||||||
2 | sk Pojat 2 | 2001 | 473 | 1:56.14 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:55.04 | |||||||||
Leevi Korpinen | 2001 | 30.56 | 30.56 | |||||||
Hugo Enroth | 2001 | 31.79 | 1:02.35 | |||||||
Arttu Menp | 2003 | 28.14 | 1:30.49 | |||||||
Oskari Hynynen | 2001 | 25.65 | 1:56.14 | |||||||
3 | Tatu Miehet [2001] | 2001 | 456 | 1:57.57 | ||||||
TaTu Tampere | 1:57.29 | |||||||||
Petr Pankratov | 2002 | 31.08 | 31.08 | |||||||
Riku Leino | 2001 | 32.69 | 1:03.77 | |||||||
Efim Romanov | 2002 | 27.47 | 1:31.24 | |||||||
Axel Olander | 2002 | 26.33 | 1:57.57 | |||||||
4 | Tatu Tampere Ry 3 | 2001 | 356 | 2:07.62 | ||||||
TaTu Tampere | 2:11.59 | |||||||||
Miro Birkstedt | 2004 | 32.41 | 32.41 | |||||||
Pavel Pankratov | 2004 | 35.11 | 1:07.52 | |||||||
Lassi Niemi | 2004 | 31.58 | 1:39.10 | |||||||
Niilo Kilpelinen | 2004 | 28.52 | 2:07.62 | |||||||
5 | sk Rollo 1 | 2001 | 217 | 2:30.43 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:49.27 | |||||||||
Veeti Valdolin | 2005 | 41.13 | 41.13 | |||||||
Lauri-Pekka Pakomki | 2006 | 40.68 | 1:21.81 | |||||||
Jasper Oikarainen | 2005 | 36.34 | 1:58.15 | |||||||
Luka Laaksonen | 2005 | 32.28 | 2:30.43 | |||||||
6 | Hus Miehet [2001] | 2001 | 197 | 2:35.37 | ||||||
Hmeenlinnan Uimaseura | 2:32.75 | |||||||||
Osmo Mkel | 2004 | 39.82 | 39.82 | |||||||
Joonas Nieminen | 2003 | 48.22 | 1:28.04 | |||||||
Akseli Soini | 2004 | 34.88 | 2:02.92 | |||||||
Joni Routamo | 2005 | 32.45 | 2:35.37 | |||||||
7 | Tatu Tampere Ry 5 | 2001 | 180 | 2:40.04 | ||||||
TaTu Tampere | 2:51.67 | |||||||||
Joona Kurppa | 2004 | 42.52 | 42.52 | |||||||
Markus Koskinen | 2005 | 47.23 | 1:29.75 | |||||||
Ville Syrjkoski | 2002 | 39.61 | 2:09.36 | |||||||
Fedor Sherstiuk | 2002 | 30.68 | 2:40.04 | |||||||
8 | sk Rollo 2 | 2001 | 145 | 2:52.19 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:48.33 | |||||||||
Tomas Laine | 2006 | 42.51 | 42.51 | |||||||
Frans Sandblom | 2006 | 49.44 | 1:31.95 | |||||||
Max Alln | 2005 | 45.30 | 2:17.25 | |||||||
Aarni Linderborg | 2005 | 34.94 | 2:52.19 | |||||||
- | Tatu Tampere Ry 4 | 2001 | DSQ | 150m | ||||||
TaTu Tampere | 2:20.89 | |||||||||
Petteri Lepola | 2003 | 35.80 | 35.80 | |||||||
Joona Saloniemi | 2004 | 39.07 | 1:14.87 | |||||||
Lev Vlasov | 2007 | 35.80 | 1:50.67 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
Laji 28, M, P-16 4x50m skuv, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | sk Miehet 1 | 0 | 608 | 1:46.79 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:46.04 | |||||||||
Wilhelm Suominen | 1999 | 26.56 | 26.56 | |||||||
Otto Rannikko | 1999 | 29.10 | 55.66 | |||||||
Jaakko Siipola | 1999 | 26.13 | 1:21.79 | |||||||
Joni Aaltonen | 1999 | 25.00 | 1:46.79 | |||||||
2 | Tatu Tampere Ry 2 | 0 | 561 | 1:49.68 | ||||||
TaTu Tampere | 1:46.96 | |||||||||
Juho Eerola | 1995 | 27.89 | 27.89 | |||||||
Vin Kilpelinen | 1999 | 31.46 | 59.35 | |||||||
Santeri Mettl | 1999 | 26.61 | 1:25.96 | |||||||
Tatu Peltonen | 1989 | 23.72 | 1:49.68 | |||||||
3 | sk Miehet 2 | 0 | 544 | 1:50.83 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:46.93 | |||||||||
Emil Hanski | 1999 | 28.23 | 28.23 | |||||||
Lauri Elomaa | 2000 | 30.91 | 59.14 | |||||||
Jani-Markus Sula | 1999 | 26.55 | 1:25.69 | |||||||
Oskari Herpola | 2001 | 25.14 | 1:50.83 | |||||||
4 | Hus Kiipulankisaajat | 0 | 337 | 2:09.99 | ||||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
Aapo Lyttyniemi | 2001 | 36.55 | 36.55 | |||||||
Lenni Kukkonen | 2001 | 35.64 | 1:12.19 | |||||||
Lauri Ytti | 1999 | 31.45 | 1:43.64 | |||||||
Jaakko Reinonen | 2001 | 26.35 | 2:09.99 | |||||||
- | Tatu Tampere Ry 1 | 0 | DSQ | ru-osuus | ||||||
TaTu Tampere | 1:41.81 | |||||||||
Petja Yritys | 1993 | 27.05 | 27.05 | |||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen) | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 20:03 |