2020-10-25   23:33:34
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Distancestævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Distancestævne 2017    Udskriftsdato  19 november 2017   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  10:54   
  Arrangør  STT         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  19 november 2017         
 
 
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
          500m  600m  700m       











 
Caroline Veggerby  2003  VAT Copenhagen    1:09.47  2:25.10  3:41.89  4:59.32  10:04.24   
          6:17.24  7:34.43  8:51.69       
Sofie Hertzberg  2002  Svømmeklubben Triton Ballerup    1:11.14  2:26.44  3:42.00  4:57.15  10:04.29   
          6:13.99  7:31.43  8:48.49       
Ida Rishøj  2002  Svømmeklubben Triton Ballerup    1:12.53  2:29.68  3:46.38  5:03.49  10:09.47   
          6:20.02  7:37.13  8:53.72       
Josephine B. U. Danielsen  2003  VAT Copenhagen    1:10.19  2:27.64  3:47.70  5:08.21  10:33.33   
          6:29.81  7:52.23  9:14.91       
                     
 
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
          500m  600m  700m       











 
Liva Stjernholm  2004  Svømmeklubben Triton Ballerup    1:10.42  2:26.52  3:41.87  4:57.17  9:53.89   
          6:11.67  7:27.03  8:41.97       
Liva Lund Hansen  2005  VAT Copenhagen    1:17.54  2:43.15  4:09.34  5:35.98  11:16.76   
          7:01.98  8:28.14  9:53.64       
Laura Thomadsen  2004  VAT Copenhagen    1:22.38  2:52.29  4:23.38  5:56.29  11:54.97   
          7:27.40  8:59.99  10:30.33       
Kathrine Bang Rubak  2004  Svømmeklubben Triton Ballerup    1:24.28  2:55.12  4:26.84  5:58.43  11:55.27   
          7:28.20  8:59.65  10:29.73       
                     
 
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
          500m  600m  700m       











 
Sarah Gudme  2007  Vallensbæk IF Af 1939    1:21.34  2:50.11  4:20.23  5:48.89  11:32.86   
          7:17.48  8:45.29  10:11.90       
Emilie Hartvig-Olsen  2006  Vallensbæk IF Af 1939    1:23.92  2:58.20  4:33.05  6:08.79  12:28.88   
          7:45.42  9:21.18  10:57.08       
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  19 november 2017 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  10:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark