2020-11-30   17:30:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Hillerød Cup 2017

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Hillerød Cup    Udskriftsdato  26 november 2017   
  Stævne by  Hillerød    Udskriftstidspunkt  13:05   
  Arrangør  Hillerød Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  25 november 2017         
 
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1950-2000 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Serina P. Snellman Floris  1995  Helsinge Svømmeklub            31.06   
Ida Larsen  2000  Holbæk Svømme Klub            33.97   
Isabella Ringbæk  1998  Helsingør Svømmeklub            37.81   
                     
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2001-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Julie Darlem Brandt  2001  Svømmeklubben Triton Ballerup            30.89   
Camilla Hougaard  2002  Svømmeklubben Triton Ballerup            31.02   
Johanna Juul Bay-Smidt  2002  Helsingør Svømmeklub            31.20   
Natascha Laigaard  2002  Hillerød Svømmeklub            31.97   
Isabel K. Eriksen  2001  Svømmeklubben Triton Ballerup            32.00   
Maja Marie Elmgreen  2003  Helsinge Svømmeklub            32.92   
Mikala Ravn Borch  2003  Svømmeklubben Triton Ballerup            33.21   
Ulrikke Veje  2002  Hillerød Svømmeklub            33.39   
Mette Tofte Jørgensen  2003  Rønne Svømme Klub            34.85   
10  Ida-Marie Frydenlund  2003  Svømmeklubben Triton Ballerup            35.38   
11  Mathilde Laustsen  2003  Frederiksværk Svømmeklub            36.16   
12  Katrine S. Frederiksen  2002  Helsinge Svømmeklub            36.24   
13  Josephine Gribsvad  2003  Hillerød Svømmeklub            36.40   
14  Pernille Møller Leisted  2002  Helsinge Svømmeklub            38.23   
15  Maja Svenstrup  2002  Haslev Svømmeklub            38.91   
16  Moa Fagerström  2003  SK Stimmet            44.50   
Regitze Lyngfeldt  2002  Helsingør Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Luna Trojlsgaard  2004  Frederiksværk Svømmeklub            32.81   
Sisse Berg Olesen  2005  Haslev Svømmeklub            35.18   
Amalie Lund  2004  Helsinge Svømmeklub            36.89   
Emma F. Rouse  2004  Helsingør Svømmeklub            36.99   
Emily Hansen  2005  Helsinge Svømmeklub            39.58   
Alberte Stoltz  2004  Rønne Svømme Klub            40.45   
Ebba Jakobsson  2004  SK Stimmet            44.73   
Anine Munch Kofoed  2005  Frederiksværk Svømmeklub            46.90   
Ester Fagerlind  2005  SK Stimmet            47.32   
                     
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2006-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Silje Lyse Legaard  2006  Hillerød Svømmeklub            38.01   
Alberte Pedersen  2006  Holbæk Svømme Klub            38.74   
Frida Gram Peters  2007  Helsinge Svømmeklub            38.80   
Clara Lövenkjaer  2006  SK Stimmet            40.62   
Simona Gunnarsson  2007  SK Stimmet            42.00   
Astrid Nørgaard  2007  Frederiksværk Svømmeklub            44.24   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2017 
Licens til Hillerød Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  13:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark