Results for Laviaarit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspivmr | 27 toukokuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:51 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 27 toukokuu 2017 |
Laji 5, 100m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Topias Tynj | 2005 | 36.26 | 1:18.46 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:17.53 | |||||||||
2 | Samuel Halminen | 2005 | 37.85 | 1:24.62 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 1:32.39 | |||||||||
3 | Rasmus Lempinen | 2005 | 45.76 | 1:48.09 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
4 | Aron Forslund | 2005 | 48.39 | 1:49.41 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
5 | Niko Nokikuru | 2005 | 47.45 | 1:49.50 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
Laji 5, 100m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 31.38 | 1:08.33 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:10.39 | |||||||||
2 | Danil Seksenov | 2004 | 32.74 | 1:10.59 | ||||||
Vanders | 1:11.47 | |||||||||
3 | Taavi Backman | 2004 | 34.79 | 1:15.57 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:15.28 | |||||||||
4 | Akseli Maaranen | 2004 | 34.20 | 1:17.02 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 1:15.72 | |||||||||
5 | Aapo Koskinen | 2004 | 39.38 | 1:27.56 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:31.81 | |||||||||
6 | Alvar Aho | 2004 | 41.77 | 1:28.93 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.54 | |||||||||
7 | Akseli Leppnen | 2004 | 40.15 | 1:29.56 | ||||||
Cetus Espoo | 1:34.27 | |||||||||
8 | Ukko-pekka Luomala | 2004 | 38.00 | 1:29.61 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | 1:25.20 | |||||||||
9 | Jesse Hyppnen | 2004 | 39.98 | 1:30.03 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:22.48 | |||||||||
10 | Yufei Meng | 2004 | 41.40 | 1:31.12 | ||||||
Cetus Espoo | 1:33.47 | |||||||||
11 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | 41.70 | 1:31.95 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:35.14 | |||||||||
12 | Luca Elshout | 2004 | 41.75 | 1:32.83 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
13 | Lucas Lnnblad | 2004 | 41.26 | 1:33.68 | ||||||
Cetus Espoo | 1:37.03 | |||||||||
14 | Samuli Masalin | 2004 | 42.66 | 1:34.50 | ||||||
Cetus Espoo | 1:39.01 | |||||||||
15 | Samuel Saari | 2004 | 44.07 | 1:34.98 | ||||||
Cetus Espoo | 1:37.65 | |||||||||
16 | Arttu Valonen | 2004 | 41.45 | 1:35.16 | ||||||
ORCA Helsinki | 1:37.76 | |||||||||
17 | Nuutti Laitinen | 2004 | 45.28 | 1:36.61 | ||||||
Cetus Espoo | 1:42.60 | |||||||||
18 | Leo Hautaniemi | 2004 | 46.68 | 1:38.10 | ||||||
Cetus Espoo | 1:36.78 | |||||||||
19 | Joonas Patrik Pylvninen | 2004 | 46.99 | 1:40.78 | ||||||
Cetus Espoo | 1:41.77 | |||||||||
20 | Jeremy Valkeavuori | 2004 | 45.81 | 1:43.17 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:37.64 | |||||||||
21 | Yash Nagal | 2004 | 51.82 | 1:58.58 | ||||||
Cetus Espoo | 1:55.57 | |||||||||
- | Leo Zurban | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.2 Eriaikainen ksien palautus | ||||||||||
Laji 5, 100m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kasper Lytz | 2003 | 30.72 | 1:07.72 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:08.18 | |||||||||
2 | Niklas Hatakka | 2003 | 32.38 | 1:10.85 | ||||||
Cetus Espoo | 1:12.12 | |||||||||
3 | Juho Elia Marjala | 2003 | 32.76 | 1:12.22 | ||||||
Simmis Wanda | 1:14.46 | |||||||||
4 | Isak Jatkola | 2003 | 34.43 | 1:14.82 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 1:11.56 | |||||||||
5 | Roni Severinkangas | 2003 | 31.82 | 1:15.53 | ||||||
Cetus Espoo | 1:16.15 | |||||||||
6 | Oskar Turunen | 2003 | 35.64 | 1:16.09 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:16.21 | |||||||||
7 | Pauli Rantamki | 2003 | 34.73 | 1:17.08 | ||||||
Octopus Lohja | 1:20.44 | |||||||||
8 | Julius Airas | 2003 | 37.18 | 1:20.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:21.69 | |||||||||
9 | Ville Savulahti | 2003 | 37.00 | 1:20.07 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:18.45 | |||||||||
10 | Tuukka Inkil | 2003 | 36.81 | 1:20.09 | ||||||
Cetus Espoo | 1:19.72 | |||||||||
11 | Oskari Repo | 2003 | 36.53 | 1:20.88 | ||||||
Cetus Espoo | 1:20.60 | |||||||||
12 | Rasmus Mykknen | 2003 | 37.96 | 1:23.34 | ||||||
Cetus Espoo | 1:27.94 | |||||||||
13 | Sam Zamanimehr | 2003 | 36.90 | 1:24.27 | ||||||
Cetus Espoo | 1:19.12 | |||||||||
14 | Olavi Mnnist | 2003 | 41.28 | 1:31.43 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:24.86 | |||||||||
15 | Kalle Sepp | 2003 | 41.41 | 1:33.09 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:38.55 | |||||||||
16 | Aku Hyrsyl | 2003 | 43.52 | 1:34.12 | ||||||
Salon Uimarit | 1:47.93 | |||||||||
17 | Mattias Janhunen | 2003 | 48.02 | 1:46.34 | ||||||
Cetus Espoo | 1:44.31 | |||||||||
- | Kiarash Javidi Firooz Toussi | 2003 | DSQ | Knns, oik.ksi | ||||||
Cetus Espoo | 1:21.21 | |||||||||
SW 8.4 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspivmr | 27 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:51 |