2020-08-08   01:49:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kaukaveden Kevätuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Finaalit

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kaukaveden Kevätuinnit    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  13:41   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Kortelainen  2005    278          1:41.59   
  Brahean Uimarit - Lieksa  1:40.00                 
Lidia Evans  2005    266          1:43.14   
  Swimming Club Vuokatti  1:42.79                 
Janina Paakkolanvaara  2006    246          1:45.87   
  Kemin Työväen Uimarit  1:46.54                 
Eveliina Vakkuri  2005    236          1:47.37   
  Kemin Työväen Uimarit  1:49.65                 
Erika Ruotsalainen  2005    233          1:47.78   
  Kajaanin Uimaseura  1:45.85                 
Raita Virtanen  2005    231          1:48.14   
  Kemijärven Kaiku  1:49.59                 
Jutta Mört  2005    230          1:48.30   
  Kemin Työväen Uimarit  1:51.19                 
Lilli Eskola  2005    212          1:51.20   
  Haukiputaan Heitto  1:49.81                 
Inka Hämäläinen  2007    212          1:51.22   
  Joensuun Uimaseura  1:47.57                 
10  Linnea Korva  2006    202          1:53.08   
  Kempeleen Pyrintö  1:52.77                 
11  Iina Tapaninen  2006    200          1:53.49   
  Oulun Lohet  1:55.80                 
12  Saga Tuisku  2005    183          1:56.85   
  Kemin Työväen Uimarit  1:57.47                 
13  Ella Kakkinen  2005    180          1:57.34   
  Brahean Uimarit - Lieksa  1:54.70                 
14  Fanni Törmänen  2006    157          2:02.88   
  Kempeleen Pyrintö  2:07.00                 
15  Hanna-mari Tolonen  2005    155          2:03.44   
  Kajaanin Uimaseura  2:02.18                 
Anette Kärkkäinen  2006              DSQ   
  Kajaanin Uimaseura  2:00.48                 
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
 
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nanna Savolainen  2004    370          1:32.42   
  Oulun Lohet  1:33.60                 
Satu Immonen  2003    330          1:35.97   
  Swimming Club Vuokatti  1:35.14                 
Nita Poutiainen  2003    325          1:36.52   
  Oulun Lohet  1:35.42                 
Mitra Pietiäinen  2004    276          1:41.83   
  Joensuun Uimaseura  1:44.70                 
Kia Leinonen  2003    268          1:42.90   
  Oulun Lohet  1:39.06                 
Erika Korva  2004    237          1:47.20   
  Kempeleen Pyrintö  1:43.83                 
Emma Tolonen  2004    219          1:50.08   
  Kajaanin Uimaseura  1:49.57                 
Micaela Moilanen  2004    219          1:50.10   
  Kajaanin Uimaseura  1:49.23                 
Ronja Kämäräinen  2004    218          1:50.14   
  Swimming Club Vuokatti  1:52.88                 
10  Mikaela Laaksola  2004    208          1:51.94   
  Swimming Club Vuokatti  1:45.04                 
11  Emma Takalo  2003    197          1:53.98   
  Kajaanin Uimaseura  1:54.34                 
12  Siiri Matero  2003    170          1:59.77   
  Kajaanin Uimaseura  1:55.96                 
 
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Heidi Kivioja  2000    613          1:18.10   
  Swimming Club Vuokatti  1:19.09                 
Pinja Partinen  1999    547          1:21.13   
  Joensuun Uimaseura  1:20.33                 
Sole Piirainen  2002    527          1:22.15   
  Swimming Club Vuokatti  1:21.18                 
Melinda Moilanen  2000    419          1:28.66   
  Joensuun Uimaseura  1:37.83                 
Emma Pajuluoma  2001    411          1:29.25   
  Oulun Lohet  1:32.83                 
Lotta Niskanen  2002    315          1:37.51   
  Oulun Lohet  1:35.88                 
Viveca Meriläinen  2001    294          1:39.77   
  Kemijärven Kaiku                   
Liisa Ryhänen  2002    240          1:46.66   
  Iisalmen Uimarit                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  13:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner