Resultat för Øst Årgang
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lørdag 10.00
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
22 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
17:46 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 april 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Frederik Møller |
2002 |
|
781 |
26.48 |
55.64 |
1:26.37 |
|
1:56.94 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
1:59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Christoffer H. Andersen |
2002 |
|
736 |
27.96 |
58.25 |
1:29.15 |
|
1:59.28 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
1:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Frederik Bojesen |
2002 |
|
735 |
27.21 |
57.30 |
1:28.39 |
|
1:59.35 |
|
|
JGI Svømning |
1:59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
|
721 |
27.41 |
57.86 |
1:29.27 |
|
2:00.08 |
|
|
Herlev Svømning |
2:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
|
716 |
27.80 |
58.05 |
1:29.11 |
|
2:00.37 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:00.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Alfred Højberg |
2002 |
|
700 |
27.86 |
58.45 |
1:30.37 |
|
2:01.31 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:00.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
David Arneskov |
2002 |
|
697 |
28.23 |
58.75 |
1:30.06 |
|
2:01.48 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
2:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
|
693 |
28.30 |
59.16 |
1:30.59 |
|
2:01.72 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:02.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Carl Emil Lønborg |
2002 |
|
692 |
27.72 |
57.93 |
1:29.61 |
|
2:01.76 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
|
692 |
28.27 |
59.33 |
1:30.35 |
|
2:01.77 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Christopher H. Brown |
2002 |
|
691 |
28.93 |
1:00.45 |
1:31.55 |
|
2:01.83 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
2:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Leo Badaker |
2002 |
|
690 |
27.13 |
57.06 |
1:29.14 |
|
2:01.85 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
1:58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Jakob Alexander Jensen |
2002 |
|
681 |
27.83 |
58.85 |
1:31.08 |
|
2:02.42 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Kasper Bonnichsen |
2002 |
|
678 |
28.37 |
59.14 |
1:30.96 |
|
2:02.56 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
|
678 |
28.45 |
59.89 |
1:31.58 |
|
2:02.57 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Jeroen Grimmelikhuijzen |
2002 |
|
658 |
28.44 |
59.53 |
1:31.56 |
|
2:03.84 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
August Schade Cantby |
2002 |
|
655 |
28.59 |
59.82 |
1:31.95 |
|
2:04.02 |
|
|
Slagelse Svømmeklub |
2:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Emil Kayerød-Rasmussen |
2002 |
|
653 |
28.50 |
1:00.48 |
1:33.12 |
|
2:04.14 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
August Ryom |
2002 |
|
652 |
28.58 |
1:00.73 |
1:33.15 |
|
2:04.19 |
|
|
Køge Svømmeklub |
2:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Tobias Dan Hansen |
2002 |
|
650 |
27.89 |
59.54 |
1:33.57 |
|
2:04.30 |
|
|
Herlev Svømning |
2:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
|
645 |
29.30 |
1:00.84 |
1:32.85 |
|
2:04.64 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
|
641 |
27.98 |
59.35 |
1:32.10 |
|
2:04.93 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Alexander Søgaard |
2002 |
|
639 |
28.63 |
1:00.47 |
1:33.17 |
|
2:05.01 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Morten Østergaard |
2002 |
|
631 |
28.89 |
1:01.18 |
1:33.52 |
|
2:05.56 |
|
|
Svømmeklubben Laksen |
2:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
|
626 |
29.44 |
1:01.75 |
1:33.64 |
|
2:05.86 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Niels Skovbye Brandt |
2002 |
|
623 |
28.94 |
1:00.85 |
1:33.61 |
|
2:06.07 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Jens Bomgaard |
2002 |
|
620 |
28.74 |
1:01.45 |
1:33.93 |
|
2:06.27 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Anders Skousen |
2002 |
|
592 |
28.72 |
1:01.52 |
1:34.76 |
|
2:08.28 |
|
|
Hvidovre Svømme Klub |
2:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
|
591 |
29.49 |
1:01.58 |
1:34.86 |
|
2:08.32 |
|
|
Greve Svømmeklub |
2:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Emil Steenberg |
2002 |
|
581 |
29.77 |
1:01.93 |
1:35.51 |
|
2:09.08 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Mads Enghave |
2002 |
|
580 |
29.85 |
1:03.33 |
1:37.17 |
|
2:09.14 |
|
|
Ishøj Svømme Klub |
2:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
|
577 |
30.48 |
1:03.93 |
1:37.56 |
|
2:09.34 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Janus Rosholm |
2002 |
|
576 |
28.42 |
1:01.31 |
1:35.80 |
|
2:09.40 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
2:20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Oliver Steenberg |
2002 |
|
561 |
29.71 |
1:02.98 |
1:37.62 |
|
2:10.60 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Silas Bøjsen |
2002 |
|
549 |
29.20 |
1:02.11 |
1:37.07 |
|
2:11.54 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
2:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Joakim Mortensen |
2002 |
|
536 |
30.55 |
1:04.58 |
1:39.38 |
|
2:12.57 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Magnus Christensen |
2002 |
|
532 |
30.28 |
1:04.68 |
1:39.96 |
|
2:12.92 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
|
531 |
31.04 |
1:04.83 |
1:39.45 |
|
2:12.99 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Sebastian Bonde |
2002 |
|
511 |
31.53 |
1:05.19 |
1:40.25 |
|
2:14.73 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
2:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
|
470 |
30.92 |
1:05.64 |
1:42.66 |
|
2:18.50 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mattias Houen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
|
Akut syg |
|
Helsingør Svømmeklub |
2:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rasmus Nickelsen |
2003 |
|
733 |
26.94 |
57.28 |
1:28.83 |
|
1:59.42 |
|
|
Herlev Svømning |
1:58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexander Tullberg |
2003 |
|
673 |
28.22 |
59.82 |
1:31.40 |
|
2:02.86 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
|
642 |
27.88 |
59.78 |
1:33.03 |
|
2:04.84 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mikkel Mortensen |
2003 |
|
639 |
28.67 |
1:00.37 |
1:32.98 |
|
2:05.05 |
|
|
Kalundborg SK |
2:06.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mikkel Hjelm |
2003 |
|
606 |
28.71 |
1:00.67 |
1:33.92 |
|
2:07.27 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Christoffer Rekling |
2003 |
|
606 |
29.81 |
1:02.85 |
1:35.92 |
|
2:07.29 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
|
599 |
28.79 |
1:01.20 |
1:34.42 |
|
2:07.72 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
|
597 |
28.82 |
1:01.26 |
1:34.95 |
|
2:07.92 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Lucas Emil Christensen |
2003 |
|
586 |
29.16 |
1:01.62 |
1:35.37 |
|
2:08.66 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
|
563 |
29.43 |
1:02.37 |
1:36.61 |
|
2:10.39 |
|
|
Næstved IF |
2:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Daniel Garne Larsen |
2003 |
|
562 |
30.12 |
1:03.35 |
1:37.05 |
|
2:10.53 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
|
561 |
29.47 |
1:02.86 |
1:37.10 |
|
2:10.54 |
|
|
Vallensbæk IF Af 1939 |
2:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Marcus Hiort |
2003 |
|
555 |
30.28 |
1:04.09 |
1:37.79 |
|
2:11.01 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
|
555 |
30.18 |
1:03.80 |
1:38.02 |
|
2:11.07 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Christian Boutrup |
2003 |
|
553 |
30.49 |
1:03.99 |
1:38.04 |
|
2:11.16 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Benjamin Bodal |
2003 |
|
550 |
30.56 |
1:03.89 |
1:38.28 |
|
2:11.42 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Oscar Thinghøjen |
2003 |
|
542 |
31.04 |
1:04.76 |
1:38.34 |
|
2:12.04 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Elias Rought |
2003 |
|
537 |
31.08 |
1:05.26 |
1:38.82 |
|
2:12.49 |
|
|
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Marco Knudsen |
2003 |
|
509 |
31.47 |
1:06.59 |
1:41.54 |
|
2:14.88 |
|
|
Greve Svømmeklub |
2:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
|
509 |
30.58 |
1:04.17 |
1:39.62 |
|
2:14.88 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Jonathan Eskildsen |
2003 |
|
504 |
30.40 |
1:04.93 |
1:40.44 |
|
2:15.35 |
|
|
Køge Svømmeklub |
2:15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
|
503 |
31.19 |
1:06.09 |
1:41.75 |
|
2:15.39 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Tobias Davidsen |
2003 |
|
502 |
30.88 |
1:05.35 |
1:40.84 |
|
2:15.47 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Rasmus Skarby Madsen |
2003 |
|
496 |
31.20 |
1:06.00 |
1:41.66 |
|
2:16.05 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
2:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
|
492 |
30.76 |
1:05.14 |
1:41.56 |
|
2:16.42 |
|
|
Ishøj Svømme Klub |
2:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Silas Lykke |
2003 |
|
489 |
31.37 |
1:06.19 |
1:41.13 |
|
2:16.65 |
|
|
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Kasper Aagaard Jeppesen |
2003 |
|
489 |
30.32 |
1:05.61 |
1:41.09 |
|
2:16.69 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
|
487 |
30.73 |
1:05.96 |
1:41.86 |
|
2:16.84 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
2:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Valentin Wahl |
2003 |
|
487 |
31.18 |
1:06.94 |
1:43.06 |
|
2:16.84 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Oscar Cleemann |
2003 |
|
483 |
31.47 |
1:06.99 |
1:43.62 |
|
2:17.26 |
|
|
Hvidovre Svømme Klub |
2:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Christoffer W Frederiksen |
2003 |
|
482 |
31.42 |
1:06.70 |
1:42.96 |
|
2:17.35 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Noah Bred |
2003 |
|
474 |
32.89 |
1:07.83 |
1:43.58 |
|
2:18.11 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Harald Franck |
2003 |
|
468 |
29.83 |
1:05.31 |
1:43.21 |
|
2:18.73 |
|
|
Næstved IF |
2:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Villads Kruse |
2003 |
|
464 |
31.22 |
1:06.88 |
1:43.53 |
|
2:19.06 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
2:57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Anders Lundin Brockdorff |
2003 |
|
444 |
31.75 |
1:07.20 |
1:44.10 |
|
2:21.19 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
|
411 |
32.90 |
1:10.30 |
1:47.95 |
|
2:24.83 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Bror Textor-Broch |
2003 |
|
410 |
32.70 |
1:09.81 |
1:48.18 |
|
2:25.00 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
|
397 |
32.14 |
1:10.00 |
1:48.65 |
|
2:26.46 |
|
|
Vallensbæk IF Af 1939 |
2:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Frederik Bach Mindested |
2003 |
|
397 |
32.04 |
1:10.59 |
1:48.65 |
|
2:26.56 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
22 april 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
17:46 |
|