Results for Køge Open 2015 Køge
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Fredag
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Køge Open, Køge | Udskriftsdato | 28 november 2015 | |||
Stævne by | Køge | Udskriftstidspunkt | 08:51 | |||
Arrangør | Køge Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 27 november 2015 |
Løb 9, 4X50m Medley Mix, Finaler Årg. 1917-2002 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Bros Of Ejby | 1995 | Køge Svømmeklub | 1:52.76 | ||||||
Frederik Christensen | 1992 | 27.23 | 27.23 | |||||||
Anders Paaske | 1995 | 29.67 | 56.90 | |||||||
Sabrina Wielsøe | 1990 | 29.13 | 1:26.03 | |||||||
Caroline Eskildsen | 1995 | 26.73 | 1:52.76 | |||||||
2 | Mixed SK Laxen Lag 2 | 2000 | Simklubben Laxen | 1:55.30 | ||||||
Helén Lange | 1996 | 32.79 | 32.79 | |||||||
Hanna Cederholm | 1997 | 33.37 | 1:06.16 | |||||||
Teodor Widerberg | 1998 | 24.96 | 1:31.12 | |||||||
Robin Sandgren | 1997 | 24.18 | 1:55.30 | |||||||
3 | Mixed SK Laxen Lag 1 | 1999 | Simklubben Laxen | 1:55.62 | ||||||
John Olsson | 1995 | 27.07 | 27.07 | |||||||
Joakim Löfgren | 1992 | 28.76 | 55.83 | |||||||
Hanna Wrethander | 1999 | 30.67 | 1:26.50 | |||||||
Moa Bergstedt | 2000 | 29.12 | 1:55.62 | |||||||
4 | Lyngby Mix 1 | 2000 | Lyngby Svømmeklub | 1:59.04 | ||||||
Emilie Hørlykke | 1998 | 31.72 | 31.72 | |||||||
Nikoline Biltoft-Jensen | 2001 | 35.25 | 1:06.97 | |||||||
Arthur Dalén Ellegaard | 2001 | 27.08 | 1:34.05 | |||||||
William Textor Broch | 2001 | 24.99 | 1:59.04 | |||||||
5 | Triton Første Mix1 | 2000 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:59.09 | ||||||
Josefine H. Lundstrøm | 2001 | 31.79 | 31.79 | |||||||
Mikkel S. Hansen | 2000 | 31.22 | 1:03.01 | |||||||
Johan Joensen | 2000 | 28.10 | 1:31.11 | |||||||
Julie Darlem Brandt | 2001 | 27.98 | 1:59.09 | |||||||
6 | Køge Mix | 2000 | Køge Svømmeklub | 2:02.48 | ||||||
Pernille Pedersen | 2001 | 32.88 | 32.88 | |||||||
Andreas L. Damgård | 2000 | 32.36 | 1:05.24 | |||||||
Benjamin Ørnebjerg Larsen | 2000 | 27.65 | 1:32.89 | |||||||
Sarah Aarslew Jensen | 2000 | 29.59 | 2:02.48 | |||||||
7 | Triton Første Mix2 | 2000 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:04.12 | ||||||
Mads Raaby Jensen | 2001 | 29.42 | 29.42 | |||||||
Emilie Nyegaard | 2001 | 35.42 | 1:04.84 | |||||||
Kamille Auerbach-Lind | 2001 | 32.43 | 1:37.27 | |||||||
Niels Paulli Sparholt | 2000 | 26.85 | 2:04.12 | |||||||
8 | Lyngby Mix 2 | 1999 | Lyngby Svømmeklub | 2:04.56 | ||||||
Claudia Sperling | 2002 | 33.52 | 33.52 | |||||||
Oliver Aagaard Jeppesen | 2001 | 33.96 | 1:07.48 | |||||||
Katrine Brandt Nielsen | 2002 | 31.09 | 1:38.57 | |||||||
Johan Feld Sørensen | 1999 | 25.99 | 2:04.56 | |||||||
9 | Holbæk Mix 1 | 2000 | Holbæk Svømme Klub | 2:05.47 | ||||||
Mads Ottosen | 1997 | 31.13 | 31.13 | |||||||
Julie Thaarup Wulff | 2000 | 37.96 | 1:09.09 | |||||||
Louise Lynæs | 1997 | 31.36 | 1:40.45 | |||||||
Mads Toft | 2001 | 25.02 | 2:05.47 | |||||||
10 | Farum Mix 1 | 1999 | Farum Svømmeklub | 2:08.62 | ||||||
Christian Ong Hansen | 2001 | 32.02 | 32.02 | |||||||
Malthe Letting | 2001 | 35.65 | 1:07.67 | |||||||
Clara Marott Schelde | 2000 | 31.79 | 1:39.46 | |||||||
Simone Jørgensen | 1999 | 29.16 | 2:08.62 | |||||||
11 | Kungsbacka Mix [1916] | 2000 | Kungsbacka Simsällskap | 2:09.12 | ||||||
Niklas Sandberg | 1995 | 29.43 | 29.43 | |||||||
Gina Hvarfvenius | 1997 | 37.79 | 1:07.22 | |||||||
Madeleine Andersson | 1997 | 36.28 | 1:43.50 | |||||||
Simon Sundfors | 1996 | 25.62 | 2:09.12 | |||||||
12 | Triton Første Mix3 | 2000 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:09.44 | ||||||
Abby Kristine Waterval | 2002 | 34.88 | 34.88 | |||||||
Alberte Mammen | 2001 | 39.10 | 1:13.98 | |||||||
Daniel Berg Wenk | 2000 | 29.14 | 1:43.12 | |||||||
Magnus Aasberg | 2001 | 26.32 | 2:09.44 | |||||||
13 | Holbæk Mix 2 | 1999 | Holbæk Svømme Klub | 2:12.27 | ||||||
Frederikke Hansen | 1998 | 34.88 | 34.88 | |||||||
Alberte Andersen | 2001 | 39.19 | 1:14.07 | |||||||
Gorm Topp Tholle | 2001 | 29.52 | 1:43.59 | |||||||
Jonas Andersen | 2001 | 28.68 | 2:12.27 | |||||||
14 | Holbæk Mix 4 | 2000 | Holbæk Svømme Klub | 2:15.70 | ||||||
Mikkel Halby | 1999 | 32.66 | 32.66 | |||||||
Nynne Nørlem | 2002 | 40.71 | 1:13.37 | |||||||
Frederik Palmø | 2000 | 29.89 | 1:43.26 | |||||||
Josephine Wismann | 2002 | 32.44 | 2:15.70 | |||||||
15 | Farum Mix 2 | 2000 | Farum Svømmeklub | 2:19.22 | ||||||
Kathrine Pii Frederiksen | 2000 | 34.88 | 34.88 | |||||||
Carolina Sahl Rasmussen | 2001 | 40.60 | 1:15.48 | |||||||
Viktor Nysøe Rehling | 2001 | 33.85 | 1:49.33 | |||||||
Gustav Caleb | 2001 | 29.89 | 2:19.22 | |||||||
16 | Holbæk Mix 3 | 1999 | Holbæk Svømme Klub | 2:24.19 | ||||||
Mads Selvig Wenger | 2001 | 35.15 | 35.15 | |||||||
Anna Foverskov | 2002 | 43.64 | 1:18.79 | |||||||
William Kristiansen | 2001 | 32.47 | 1:51.26 | |||||||
Cathrine Wismann | 2002 | 32.93 | 2:24.19 | |||||||
17 | Nyborg Mix1 | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 2:32.14 | ||||||
Camilla Vestergaard | 2000 | 42.24 | 42.24 | |||||||
Nicolai Graff | 2001 | 44.54 | 1:26.78 | |||||||
Maria Lorenzen | 2001 | 36.12 | 2:02.90 | |||||||
Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | 29.24 | 2:32.14 | |||||||
- | Triton Første Mix4 | 2000 | Svømmeklubben Triton Ballerup | DNS | ||||||
Josephine G. Lauridsen | 2001 | |||||||||
Mikkel S. Hansen | 2000 | |||||||||
Johan Joensen | 2000 | |||||||||
Julie Darlem Brandt | 2001 | DNS | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.04 | Udskriftsdato | 28 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:51 |