Tulokset Puustellit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Puustellit | Tulostuspäivämäärä | 11 tammikuu 2009 | |||
Kilpailun paikkakunta | Hämeenlinna | Tulostusaika | 13:06 | |||
Järjestäjä | HäUS |
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 vuosi ja nuorempi |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hanna Kareinen | 2000 | Keravan Uimarit | 49.19 | ||||||
- | Rosanna Reini | 2001 | KOO-VEE Tampere | DSQ | ||||||
SW 8.4 Yhden käden käännös | ||||||||||
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 vuosi |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Alma Lumio | 1999 | KOO-VEE Tampere | 46.74 | ||||||
2 | Laura Mattila | 1998 | KOO-VEE Tampere | 49.39 | ||||||
3 | Jazmin Bouhlal | 1999 | KOO-VEE Tampere | 51.93 | ||||||
4 | Erika Lahtinen | 1998 | KOO-VEE Tampere | 53.27 | ||||||
5 | Roosa Aaltonen | 1998 | Hämeenlinnan Uimaseura | 53.82 | ||||||
6 | Salla-Marja Oksanen | 1998 | Hämeenlinnan Uimaseura | 57.31 | ||||||
7 | Enni Määttä | 1999 | KOO-VEE Tampere | 58.13 | ||||||
8 | Iina Aro | 1998 | Nokian Pyry | 58.60 | ||||||
9 | Petra Steen | 1999 | Hämeenlinnan Uimaseura | 1:00.15 | ||||||
10 | Vanessa Pönnighaus | 1999 | Hämeenlinnan Uimaseura | 1:06.13 | ||||||
11 | Emmi Masti | 1999 | KOO-VEE Tampere | 1:08.32 | ||||||
12 | Nea Harmonen | 1998 | KOO-VEE Tampere | 1:08.73 | ||||||
13 | Kirsi Rodima | 1998 | KOO-VEE Tampere | 1:09.81 | ||||||
14 | Vilma Hartikainen | 1999 | KOO-VEE Tampere | 1:19.75 | ||||||
- | Noora Visto | 1998 | Lahden Uimaseura | DNS | ||||||
- | Iida Kulman | 1998 | KOO-VEE Tampere | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 vuosi ja vanhempi |
Sij. | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anu Lehtinen | 1990 | Lahden Uimaseura | 35.36 | ||||||
2 | Marie Hanhela | 1989 | Hämeenlinnan Uimaseura | 37.33 | ||||||
3 | Marjo Heinjoki | 1992 | Jämsänkosken Ilves | 40.06 | ||||||
4 | Anmari Järvinen | 1993 | Jämsänkosken Ilves | 41.75 | ||||||
5 | Riina Saarenkivi | 1993 | Hämeenlinnan Uimaseura | 42.39 | ||||||
6 | Nikita Jelisejeff | 1996 | Hämeenlinnan Uimaseura | 43.14 | ||||||
7 | Roosa Frantsi | 1995 | Heinolan Isku | 43.54 | ||||||
8 | Tiina Reinikainen | 1994 | Hämeenlinnan Uimaseura | 44.17 | ||||||
9 | Annika Luukko | 1995 | Jämsänkosken Ilves | 44.18 | ||||||
10 | Karoliina Laari | 1993 | Hämeenlinnan Uimaseura | 45.69 | ||||||
11 | Iina Kauranen | 1996 | Hämeenlinnan Uimaseura | 45.95 | ||||||
12 | Selina Virkkunen | 1997 | Hämeenlinnan Uimaseura | 46.67 | ||||||
13 | Tiia Eerola | 1994 | Hämeenlinnan Uimaseura | 47.34 | ||||||
14 | Pinja Vekka | 1997 | Hämeenlinnan Uimaseura | 49.87 | ||||||
15 | Noora Saarinen | 1996 | Hämeenlinnan Uimaseura | 50.16 | ||||||
16 | Ida Tahvanainen | 1997 | KOO-VEE Tampere | 50.92 | ||||||
17 | Paula Peltola | 1991 | Keravan Uimarit | 51.66 | ||||||
18 | Roosa Hyypiä | 1997 | KOO-VEE Tampere | 52.29 | ||||||
19 | Oona Keljo | 1996 | KOO-VEE Tampere | 52.38 | ||||||
20 | Iina Siren | 1997 | Keravan Uimarit | 52.58 | ||||||
21 | Petra Heinjoki | 1997 | Jämsänkosken Ilves | 54.88 | ||||||
22 | Aino Aittasalo | 1996 | KOO-VEE Tampere | 55.11 | ||||||
23 | Vilma Lamminen | 1997 | KOO-VEE Tampere | 55.70 | ||||||
24 | Nina Lehto | 1996 | Keravan Uimarit | 57.04 | ||||||
25 | Matilda Järvinen | 1997 | Jämsänkosken Ilves | 57.21 | ||||||
- | Jasmin Koukkula | 1997 | Keravan Uimarit | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekjä: WinGrodan 1.16.17 |
Lisenssi: Riihimäen Uimaseura |