Results for RSK International 2015
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 23 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | RSK International 2015 | Udskriftsdato | 22 november 2015 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 14:05 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub (RSK) | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 21 november 2015 |
Løb 23, 10x50 fri Mix, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Berns Swim Team 1 | 0 | Berns Swim Team | 4:22.56 | ||||||
Christian Holm Jørgensen | 1999 | 24.88 | 24.88 | |||||||
Gustav Westerlin Larsen | 1999 | 24.34 | 49.22 | |||||||
Clara Schade Cantby | 2000 | 26.14 | 1:15.36 | |||||||
Lærke Toft Ruby | 1999 | 26.33 | 1:41.69 | |||||||
Andreas Hougaard | 2000 | 25.65 | 2:07.34 | |||||||
Kaare Fisker Larsen | 1998 | 26.60 | 2:33.94 | |||||||
Magnus Vinjebo | 1999 | 27.93 | 3:01.87 | |||||||
Jakob Knoblauch | 1999 | 25.53 | 3:27.40 | |||||||
Astrid Ovesen | 1999 | 27.88 | 3:55.28 | |||||||
Stine Knudsen | 1999 | 27.28 | 4:22.56 | |||||||
2 | Tsv Reinbek | 0 | Tsv Reinbek | 4:36.42 | ||||||
Maximilian Krull | 1997 | 24.66 | 24.66 | |||||||
Tjark Lindh | 2001 | 29.86 | 54.52 | |||||||
Vincent-Noah von Lipinski | 2000 | 26.84 | 1:21.36 | |||||||
Roman Bukowiecki | 2001 | 26.89 | 1:48.25 | |||||||
Hendrik Hiestermann | 1995 | 27.97 | 2:16.22 | |||||||
Sofia Otto | 2000 | 29.99 | 2:46.21 | |||||||
Sebastian Fischer | 1996 | 25.30 | 3:11.51 | |||||||
Selina Fink | 2001 | 33.96 | 3:45.47 | |||||||
Jonathan Klinkhardt | 1995 | 26.32 | 4:11.79 | |||||||
Malte Wulf | 1995 | 24.63 | 4:36.42 | |||||||
3 | Rsk Mix K1 | 0 | Ringe Svømme Klub | 4:39.97 | ||||||
Caroline Larsen | 2001 | 29.94 | 29.94 | |||||||
Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | 26.33 | 56.27 | |||||||
Amalie Pedersen | 2000 | 29.11 | 1:25.38 | |||||||
Jonas Vilhelmsen | 2001 | 27.11 | 1:52.49 | |||||||
Stine Madsen | 1999 | 29.72 | 2:22.21 | |||||||
Kristoffer Desmareth | 2000 | 26.60 | 2:48.81 | |||||||
Anna Hertzog | 1999 | 28.44 | 3:17.25 | |||||||
Frederik H Thomsen | 1997 | 26.76 | 3:44.01 | |||||||
Nicoline Ahrentsen | 2000 | 28.37 | 4:12.38 | |||||||
Markus Simonsen | 2001 | 27.59 | 4:39.97 | |||||||
4 | Berns Swim Team 2 | 0 | Berns Swim Team | 4:54.64 | ||||||
Martin Holst | 2000 | 29.34 | 29.34 | |||||||
Jonathan Bos | 1998 | 30.05 | 59.39 | |||||||
Jakob Bjerre Eriksen | 2000 | 27.86 | 1:27.25 | |||||||
Nicolai Andreassen | 2001 | 29.09 | 1:56.34 | |||||||
Jon Veppler | 2000 | 32.27 | 2:28.61 | |||||||
Rune Solgaard Larsen | 2000 | 28.87 | 2:57.48 | |||||||
Mette Bruun-Petersen | 2001 | 28.10 | 3:25.58 | |||||||
Amalie Skak Thomsen | 1999 | 30.53 | 3:56.11 | |||||||
Ellen-Sofie Frydenlund | 2000 | 29.55 | 4:25.66 | |||||||
Anna Emilie Hansen | 1999 | 28.98 | 4:54.64 | |||||||
5 | Frem Mix | 0 | Frem Odense | 5:04.91 | ||||||
Anna Skovmand Rasmussen | 2003 | 34.61 | 34.61 | |||||||
Freja Nicholas | 2000 | 30.24 | 1:04.85 | |||||||
Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | 30.49 | 1:35.34 | |||||||
Liv Persson | 2001 | 32.83 | 2:08.17 | |||||||
Emma Lykke Kallesøe | 1999 | |||||||||
Mikkel Podiss Petersen | 2002 | |||||||||
Victor Christensen | 2001 | |||||||||
William Vig Stærmose | 2002 | |||||||||
Jakob Tietgen | 2002 | |||||||||
Oliver Chodkiewicz | 1996 | 5:04.91 | 5:04.91 | |||||||
6 | de Flotteste Trænere | 0 | Svendborg Svømme Klub | 5:05.90 | ||||||
Anders Bredal Storgaard | 2002 | 27.80 | 27.80 | |||||||
Hjalte Flader Skov | 2002 | 31.95 | 59.75 | |||||||
Alfred Feldskov | 2003 | 31.35 | 1:31.10 | |||||||
Stefan Hansen | 2002 | 30.20 | 2:01.30 | |||||||
Anna Bredal Storgaard | 2002 | |||||||||
Katarina Holse | 2002 | |||||||||
Anne Sofie Thrane | 2000 | |||||||||
Emilie Madsen | 2000 | |||||||||
Victoria Bang | 2001 | |||||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 5:05.90 | 5:05.90 | |||||||
7 | Rsk Mix K1 -1 | 0 | Ringe Svømme Klub | 5:13.66 | ||||||
Katrine B. Hansen | 2002 | 31.64 | 31.64 | |||||||
Line Vestergaard Hansen | 2003 | 32.28 | 1:03.92 | |||||||
Caroline Mogensen | 2002 | 31.76 | 1:35.68 | |||||||
Alma Thrige Dyrehauge | 2002 | 30.99 | 2:06.67 | |||||||
Alberte Korsgaard | 2001 | 30.66 | 2:37.33 | |||||||
Caroline Broholm | 2003 | 31.38 | 3:08.71 | |||||||
Camille Hertzog | 2001 | 32.67 | 3:41.38 | |||||||
Freja Linde | 1999 | 32.68 | 4:14.06 | |||||||
Christian Landtved | 2004 | 31.53 | 4:45.59 | |||||||
Daniel Bak | 2001 | 28.07 | 5:13.66 | |||||||
8 | Sto_k_hold | 0 | Swim Team Odense | 5:52.45 | ||||||
Signe Juul Grønning | 2001 | 32.40 | 32.40 | |||||||
Mia Andersen | 2002 | 45.44 | 1:17.84 | |||||||
Frederikke Honore | 2001 | 32.81 | 1:50.65 | |||||||
Peter Fritsdal Refer | 2001 | 37.70 | 2:28.35 | |||||||
Laura Juul | 2004 | |||||||||
Christine Krogh | 2003 | |||||||||
Marianne Petersen | 1998 | |||||||||
Iben Lindal Overgaard | 2003 | |||||||||
Emma Juul | 1999 | |||||||||
Magnus Damkier | 1999 | 5:52.45 | 5:52.45 | |||||||
9 | Sto Mix 2 | 0 | Swim Team Odense | 5:55.85 | ||||||
Katrine Brolykke Madsen | 2003 | 34.77 | 34.77 | |||||||
Josefine Risum Jørgensen | 2004 | 36.26 | 1:11.03 | |||||||
Anton T Juncker | 2004 | 38.29 | 1:49.32 | |||||||
Amalie Ringkvist | 2002 | 33.51 | 2:22.83 | |||||||
Agnete Habermann | 2005 | 39.60 | 3:02.43 | |||||||
Casper Bang Clausen | 2003 | 34.42 | 3:36.85 | |||||||
Christoffer R.s. Pedersen | 2004 | 1:10.74 | 4:47.59 | |||||||
Lukas Stæhr Bentsen | 2003 | 36.49 | 5:24.08 | |||||||
Ida Juul Grønning | 2004 | 31.77 | 5:55.85 | |||||||
Alma Burgaard | 2003 | 5:55.85 | ||||||||
10 | 10 Vilde Sumpskildpadder | 0 | Svendborg Svømme Klub | 6:36.95 | ||||||
Sebastian K Nielsen | 2001 | 32.40 | 32.40 | |||||||
Liva Busk | 2003 | 35.11 | 1:07.51 | |||||||
Ghita Ross Rasmussen | 2003 | 35.48 | 1:42.99 | |||||||
Lærke D Huusfeldt | 2006 | 53.32 | 2:36.31 | |||||||
Gustav Svendstrup | 2003 | |||||||||
Ludvig Kajhøj Sørensen | 2005 | |||||||||
Kristoffer Hægg | 2003 | |||||||||
Asger Østergaard | 2005 | |||||||||
Emilie Ellehus | 1997 | |||||||||
Peter Knoblauch | 1995 | 6:36.95 | 6:36.95 | |||||||
11 | Tais Stjerner | 0 | Nyborg Svømmeklub | 8:12.33 | ||||||
Karoline Elholm Juliussen | 2004 | 37.05 | 37.05 | |||||||
Kristine Kipper Pedersen | 2004 | 39.90 | 1:16.95 | |||||||
Anna Eilby Heldt | 2006 | 1:14.18 | 2:31.13 | |||||||
Katrine Elholm Juliussen | 2006 | 1:01.54 | 3:32.67 | |||||||
Louise Kipper Pedersen | 2006 | |||||||||
Christopher Nyby Killerup | 2004 | |||||||||
Mathias Lykke Sandison | 2007 | |||||||||
Mark Kronbæk Nancke | 2004 | |||||||||
Oskar Mühring | 2006 | |||||||||
Frederik Nielsen | 2006 | 8:12.33 | 8:12.33 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.04 | Udskriftsdato | 22 november 2015 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:05 |