Resultater for GTI Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
10:39 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1998 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
|
600 |
35.44 |
1:15.91 |
1:57.32 |
|
2:39.47 |
|
|
VAT København |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
|
481 |
38.14 |
1:20.77 |
2:06.26 |
|
2:51.71 |
|
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Laura Andersen |
1997 |
|
455 |
39.62 |
1:24.12 |
2:10.04 |
|
2:54.92 |
|
|
GTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 1999-2000 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Delphine Møller |
1999 |
|
400 |
40.61 |
1:26.55 |
2:14.28 |
|
3:02.49 |
|
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johanne Vium-Heinesen |
2000 |
|
334 |
42.99 |
1:33.09 |
2:24.80 |
|
3:13.80 |
|
|
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2002 |
|
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
|
342 |
42.77 |
1:32.17 |
2:22.66 |
|
3:12.31 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
|
303 |
46.68 |
1:37.97 |
2:30.05 |
|
3:20.31 |
|
|
VAT København |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nønne Christensen |
2004 |
|
297 |
46.01 |
1:37.42 |
2:30.04 |
|
3:21.59 |
|
|
Svømmeklubben MK 31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
|
295 |
46.92 |
1:37.49 |
2:29.50 |
|
3:22.09 |
|
|
GTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Amina Sabotic |
2003 |
|
279 |
44.56 |
1:37.59 |
2:32.25 |
|
3:25.80 |
|
|
Föreningen Österlen Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Astrid Høffer |
2004 |
|
220 |
49.91 |
1:46.78 |
2:46.08 |
|
3:42.67 |
|
|
VAT København |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
|
212 |
48.59 |
1:45.04 |
2:46.46 |
|
3:45.68 |
|
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Isabella Jacobsen |
2004 |
|
201 |
50.46 |
1:48.82 |
2:50.21 |
|
3:49.64 |
|
|
TVS Tårnborg IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Maja Buck |
2004 |
|
190 |
54.29 |
1:55.73 |
2:56.94 |
|
3:54.06 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Laura Thomadsen |
2004 |
|
188 |
52.36 |
1:52.96 |
2:53.85 |
|
3:54.82 |
|
|
Glostrup Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Rebecca Andersen |
2003 |
|
173 |
57.14 |
1:59.32 |
3:00.81 |
|
4:01.38 |
|
|
Rønne Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Astrid Thimmer |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej samt. berør v/150 |
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2015 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
|
307 |
46.46 |
1:37.70 |
2:28.85 |
|
3:19.34 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Clara Secher Termansen |
2005 |
|
223 |
50.65 |
1:47.52 |
2:46.00 |
|
3:41.86 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
|
206 |
50.87 |
1:49.98 |
2:49.74 |
|
3:47.65 |
|
|
Glostrup Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Amalie Lyttik |
2006 |
|
175 |
51.20 |
1:53.86 |
2:57.67 |
|
4:00.30 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Safira Vestergaard |
2005 |
|
156 |
57.37 |
2:02.02 |
3:07.38 |
|
4:09.58 |
|
|
Glostrup Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anna Østerby |
2005 |
|
155 |
56.54 |
2:00.51 |
3:06.94 |
|
4:10.17 |
|
|
Glostrup Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
|
147 |
55.15 |
2:00.60 |
3:07.63 |
|
4:14.44 |
|
|
GTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sofie Riis |
2005 |
|
145 |
58.05 |
2:04.31 |
3:12.30 |
|
4:15.77 |
|
|
Albertslund IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nana Andersen |
2006 |
|
126 |
57.93 |
2:08.32 |
3:20.50 |
|
4:28.08 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
10:39 |
|