Resultater for VI FINNISH OPEN GRAND PRIX FOR UNICEF
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 10 (Alkuerät) - Virallinen
Tulokset Laji 10 (Alkuerät) - Virallinen |
|
|
Kilpailu |
VI FINNISH OPEN GP FOR UNICEF |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 marraskuu 2008 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:58 |
|
|
Järjestäjä |
Koo-Vee, TaTU ja TaUS |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Alkuerät |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Patricia Aschan |
1994 |
Raision Urheilijat |
|
31.41 |
1:06.95 |
1:48.34 |
|
2:20.75 |
|
2 |
Noora Laukkanen |
1993 |
Oulun Uimarit 73 |
|
30.90 |
1:08.08 |
1:48.22 |
|
2:21.39 |
|
3 |
Tanja Kylliainen |
1993 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
31.47 |
1:07.86 |
1:48.76 |
|
2:22.97 |
|
4 |
Jenni Ruohoniemi |
1991 |
Imatran Uimarit |
|
32.19 |
1:09.61 |
1:50.48 |
|
2:23.99 |
|
5 |
Kristina Heikkinen |
1982 |
Oulun Uimaseura |
|
32.17 |
1:11.13 |
1:50.71 |
|
2:25.00 |
|
6 |
Emilia Uusitalo |
1990 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
32.41 |
1:10.75 |
1:52.53 |
|
2:25.40 |
|
7 |
Petra Soininen |
1992 |
Cetus |
|
31.40 |
1:07.52 |
1:52.04 |
|
2:26.85 |
|
8 |
Katja Pyörälä |
1994 |
Oulun Uimarit 73 |
|
32.84 |
1:11.13 |
1:52.90 |
|
2:27.12 |
|
9 |
Marie Hanhela |
1989 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
31.78 |
1:09.68 |
1:52.54 |
|
2:27.26 |
|
10 |
Jessika Stolze |
1989 |
Cetus |
|
31.21 |
1:09.63 |
1:52.47 |
|
2:27.47 |
|
11 |
Hannele Luoma |
1989 |
Someron Esa |
|
33.47 |
1:12.75 |
1:53.47 |
|
2:28.53 |
|
12 |
Noora Kollanus |
1991 |
Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
|
33.13 |
1:11.90 |
1:54.49 |
|
2:29.40 |
|
13 |
Emmi-Stina Pirttimäki |
1983 |
Swimming Jyväskylä |
|
32.34 |
1:11.60 |
1:54.94 |
|
2:29.75 |
|
14 |
Kaisla Kollanus |
1993 |
Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
|
31.59 |
1:11.34 |
1:54.00 |
|
2:30.05 |
|
15 |
Sanni Salonen |
1991 |
Lahden Uimaseura |
|
31.26 |
1:09.69 |
1:54.57 |
|
2:30.34 |
|
16 |
Anu Räikkönen |
1979 |
Tampereen Uimaseura |
|
31.95 |
1:11.30 |
1:55.47 |
|
2:31.13 |
|
17 |
Linda Tenho |
1992 |
Cetus |
|
33.77 |
1:11.75 |
1:57.89 |
|
2:33.40 |
|
18 |
Aleksandra Prami |
1991 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
32.87 |
1:14.67 |
1:57.34 |
|
2:34.06 |
|
19 |
Mira Terho |
1992 |
Swimming Jyväskylä |
|
33.45 |
1:14.29 |
1:57.84 |
|
2:34.21 |
|
20 |
Veera Kivirinta |
1995 |
Oulun Uimarit 73 |
|
34.36 |
1:15.64 |
1:58.55 |
|
2:34.72 |
|
21 |
Anni Hirvelä |
1995 |
Simmis Wanda |
|
33.64 |
1:15.02 |
2:00.86 |
|
2:35.30 |
|
22 |
Inga Virtanen |
1994 |
Helsingfors Simsällskap |
|
33.44 |
1:15.55 |
2:00.66 |
|
2:35.99 |
|
23 |
Hanne-Mari Paloniemi |
1992 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.22 |
1:14.81 |
1:59.29 |
|
2:36.24 |
|
24 |
Heidi Lepistö |
1992 |
Someron Esa |
|
35.22 |
1:16.69 |
1:59.51 |
|
2:36.25 |
|
25 |
Erika Timperi |
1992 |
Someron Esa |
|
35.21 |
1:14.58 |
1:59.99 |
|
2:37.00 |
|
26 |
Anni Louhimo |
1992 |
Oulun Uimaseura |
|
33.41 |
1:13.93 |
1:58.89 |
|
2:37.06 |
|
27 |
Suvi Tennberg |
1992 |
KOO-VEE |
|
35.23 |
1:16.39 |
2:01.69 |
|
2:39.63 |
|
28 |
Jenni Soukka |
1993 |
Vieskan Uimarit |
|
32.95 |
1:15.61 |
2:04.60 |
|
2:41.91 |
|
29 |
Nina Salminen |
1995 |
Marjaniemen Uimarit |
|
35.45 |
1:16.84 |
2:04.73 |
|
2:43.53 |
|
30 |
Ira Iso-Kungas |
1994 |
KOO-VEE |
|
34.74 |
1:17.63 |
2:06.19 |
|
2:44.23 |
|
- |
Maisa Keskinen |
1993 |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
DNF |
|
- |
Kristiina Jääskeläinen |
1992 |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Uintia vatsallaan (käännös) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekjä: WinGrodan 1.16.15 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
|