Tulokset Lappiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:46 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:19.37 |
2:45.40 |
4:12.87 |
|
5:36.08 |
|
2 |
Laura Markuksela |
2004 |
Oulun Lohet |
|
1:20.97 |
2:52.40 |
4:25.37 |
|
5:55.36 |
|
3 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:23.35 |
3:00.92 |
4:37.38 |
|
6:12.13 |
|
4 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:27.35 |
3:07.13 |
4:44.48 |
|
6:13.88 |
|
5 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:28.92 |
3:07.11 |
4:43.91 |
|
6:16.16 |
|
6 |
Emmi Palo |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
1:34.06 |
3:15.22 |
4:56.57 |
|
6:38.00 |
|
7 |
Elle Karlsen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:41.43 |
6:09.02 |
|
|
6:59.48 |
|
8 |
Julianne Haug Rojas |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
4:20.49 |
6:08.87 |
|
|
7:02.66 |
|
9 |
Linda Marianne Hansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:47.22 |
3:43.94 |
5:40.81 |
|
7:18.96 |
|
10 |
Mina Pettersen Nesje |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:49.65 |
3:54.97 |
6:20.99 |
|
8:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Chernyatina |
2002 |
Team of Karelia |
|
1:11.21 |
3:04.48 |
4:56.62 |
|
4:56.62 |
|
2 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
1:13.51 |
2:33.00 |
3:51.43 |
|
5:06.96 |
|
3 |
Una Sofie Jensen |
2001 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:15.79 |
2:38.83 |
4:01.71 |
|
5:23.07 |
|
4 |
Katariina Kourula |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
1:17.52 |
2:43.17 |
4:09.82 |
|
5:34.40 |
|
5 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
1:20.09 |
2:46.72 |
4:13.45 |
|
5:35.09 |
|
6 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:22.26 |
2:51.66 |
4:20.01 |
|
5:41.78 |
|
7 |
Pipsa Remes |
2001 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
1:24.64 |
3:00.27 |
5:25.21 |
|
6:10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Christina Sesor |
2000 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:10.98 |
2:27.28 |
3:43.69 |
|
4:59.58 |
|
2 |
Noora Siltari |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
1:15.53 |
2:41.71 |
4:08.70 |
|
5:30.12 |
|
3 |
Venla Niemelä |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:17.68 |
2:42.37 |
4:07.11 |
|
5:31.22 |
|
4 |
Silja Kanto |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
1:19.54 |
2:47.49 |
4:13.38 |
|
5:34.46 |
|
5 |
Madara Rudzite |
2000 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:23.22 |
2:52.84 |
4:26.91 |
|
6:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:10.86 |
2:25.40 |
3:39.73 |
|
4:51.04 |
|
2 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:11.29 |
2:25.85 |
3:40.41 |
|
4:52.26 |
|
3 |
Enni Hukka |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:12.20 |
2:29.94 |
3:47.81 |
|
5:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:46 |
|