2020-08-12   20:01:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Køge Open - Nordea Cup/Herfølge

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 3 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Køge Open Herfølge    Udskriftsdato  25 oktober 2008   
  Stævne by  Herfølge    Udskriftstidspunkt  13:59   
  Arrangør  Køge Svømmeklub         
 
 
Løb 3, 50m Butterfly Damer, Indledende 11 år og yngre 
11 år og yngre: Mette Haseman (1993) 32.73 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Lise-Lotte Larsen Bentin  1997  Allerød Svømmeklub SIGMA NS            35.68   
Mette Haagen Larsen  1997  Allerød Svømmeklub SIGMA NS            36.03   
Maj Howardsen  1997  Allerød Svømmeklub SIGMA NS            36.29   
Helena Storr-Hansen  1997  Gentofte Svømme Klub            37.04   
Maja Hjuler  1997  Farum Svømmeklub            37.34   
Óluva Jacobsen  1997  Svimjisamband Foroya            37.80   
Caroline Erichsen  1998  Birkerød Svømmeklub SIGMA NS            38.74   
Amalie Mikkelsen  1997  Gentofte Svømme Klub            39.95   
Caroline Mortensen  1997  Holbæk Svømme Klub            41.19   
10  Mette Jensen  1997  Holbæk Svømme Klub            41.26   
11  Sara Fogh Myrup  1997  Birkerød Svømmeklub SIGMA NS            42.55   
12  Kathrine Eilsø  1998  Hvidovre Svømme Klub            43.37   
13  Maria Uldal  1998  Køge Svømmeklub            43.73   
14  Kristin Blach Petersen  1998  Birkerød Svømmeklub SIGMA NS            43.92   
15  Mie Ødegaard  1997  Køge Svømmeklub            45.34   
16  Louise R. Hartmann Nielse  1997  Hillerød Svømmeklub            45.55   
17  Lisa Steen Duus  1997  Farum Svømmeklub            46.81   
18  Emilie Jensen  1998  Ishøj Svømme Klub            47.08   
19  Yazmin B. Gürtler  2000  Køge Svømmeklub            47.69   
20  Mathilte Olesen  1997  Hvidovre Svømme Klub            47.99   
21  Sascha Meinild Nielsen  1997  Swim Team Tåstrup            48.17   
22  Nicoline Mondrup  1997  Gentofte Svømme Klub            48.35   
23  Elisabeth Kotmark  1997  Greve Svømmeklub GTI            48.79   
24  Lisa Petersen  1998  Køge Svømmeklub            49.95   
25  Ida Henriksen  1998  Køge Svømmeklub            50.77   
26  Maja Lynge Wagner  1998  Hvidovre Svømme Klub            50.87   
27  Asta Skovgaard Eriksen  1998  Helsingør Svømmeklub            51.48   
28  Martine Mørck Taagholt  1997  Farum Svømmeklub            51.88   
29  Kristine Barrett  1998  Greve Svømmeklub GTI            52.13   
30  Christine M. Dahl  1998  Dragør Svømmeklub            54.33   
31  Marie Pii Hjørne  1998  Ishøj Svømme Klub            1:01.49   
Thea Laurberg Simonsen  1997  Lyngby Svømmeklub            DNS   
Pernille Roland Jensen  1997  Ishøj Svømme Klub            DNF   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.16.12 
Licens til Køge Svømmeklub 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark