Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkämkynttiläuinnoit | Tulostuspäivämäärä | 08 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 11:13 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 marraskuu 2014 |
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anna Kortesalmi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 42.35 | ||||||
2 | Alekxandra Sverchkova | 2006 | Murmansk region, Apatity | 47.86 | ||||||
3 | Vilja Säntti | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 53.00 | ||||||
4 | Pinja Junttari | 2006 | Tornion Uimaseura | 59.14 | ||||||
- | Sofia Palojärvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Karina Sverchkova | 2004 | Murmansk region, Apatity | 34.47 | ||||||
2 | Petra Ansaranta | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 34.61 | ||||||
3 | Helmi Jouhten | 2004 | Kempeleen Pyrintö | 35.02 | ||||||
4 | Aada Heiskanen | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 36.33 | ||||||
5 | Pinja Taskila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 36.83 | ||||||
6 | Kiia Junttari | 2004 | Tornion Uimaseura | 37.74 | ||||||
7 | Viivi Säntti | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 38.42 | ||||||
8 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.61 | ||||||
9 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.75 | ||||||
10 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 41.17 | ||||||
11 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 41.89 | ||||||
12 | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 43.29 | ||||||
13 | Anastasia Parfenova | 2004 | Kemijärven Kaiku | 44.08 | ||||||
14 | Emilia Kivijärvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 45.18 | ||||||
15 | Emilia Jylkkä | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 50.79 | ||||||
16 | Inka Mustonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 51.63 | ||||||
17 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 53.61 | ||||||
18 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 54.49 | ||||||
19 | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:02.79 | ||||||
- | Annika Koistinen | 2004 | Oulun Lohet | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Henna Hökkä | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 31.28 | ||||||
2 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | Oulun Lohet | 32.48 | ||||||
3 | Aada Sulasalmi | 2002 | Kemijärven Kaiku | 33.33 | ||||||
4 | Ksenia Kazachkova | 2002 | Murmansk Region Kovdor | 33.68 | ||||||
5 | Venla Säntti | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 33.84 | ||||||
6 | Iina Elorinne | 2002 | Kempeleen Pyrintö | 33.97 | ||||||
7 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.98 | ||||||
8 | Martta Nygård | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 34.13 | ||||||
9 | Hilla Saastamoinen | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 35.98 | ||||||
10 | Ninni Koponen | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | 36.26 | ||||||
11 | Iida Saraniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 36.58 | ||||||
12 | Clara-sophie Scheib | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 37.21 | ||||||
13 | Sikuriina Länkinen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 38.23 | ||||||
14 | Alevtina Lebedeva | 2002 | Oulun Uinti 1906 | 38.27 | ||||||
15 | Iiris Jurmu | 2003 | Kempeleen Pyrintö | 38.32 | ||||||
16 | Siiri Keisu | 2003 | Oulun Lohet | 39.62 | ||||||
17 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 39.66 | ||||||
18 | Miina Laukka | 2003 | Kempeleen Pyrintö | 40.28 | ||||||
19 | Laura Häkkilä | 2002 | Tornion Uimaseura | 42.03 | ||||||
20 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 42.83 | ||||||
21 | Noora Sipilä | 2002 | Kempeleen Pyrintö | 43.40 | ||||||
22 | Kia Leinonen | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 43.65 | ||||||
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 29.12 | ||||||
2 | Angelica Kuoksa | 2001 | Oulun Lohet | 30.95 | ||||||
3 | Elisa Husso | 2001 | Kajaanin Uimaseura | 31.55 | ||||||
4 | Senni Keisu | 2001 | Oulun Lohet | 32.36 | ||||||
5 | Anni Niemistö | 2001 | Kemijärven Kaiku | 32.54 | ||||||
6 | Sofia Kashina | 2001 | Murmansk region, Apatity | 32.69 | ||||||
7 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 33.65 | ||||||
8 | Sofia Ervasti | 2001 | Oulun Lohet | 33.89 | ||||||
9 | Elizaveta Parfenova | 2001 | Kemijärven Kaiku | 35.21 | ||||||
10 | Emma Koivusilta | 2001 | Kempeleen Pyrintö | 35.38 | ||||||
11 | Almiina Ketola | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 36.30 | ||||||
12 | Saana Syväniemi | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 36.77 | ||||||
13 | Roosa Leinonen | 2001 | Kempeleen Pyrintö | 36.88 | ||||||
14 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 37.11 | ||||||
15 | Santra Hujanen | 2000 | Kajaanin Uimaseura | 37.70 | ||||||
16 | Anni Turunen | 2001 | Kajaanin Uimaseura | 41.35 | ||||||
- | Hanna Sarala | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Netta Kolistaja | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tytti Karjalainen | 1998 | Oulun Lohet | 29.05 | ||||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 29.07 | ||||||
3 | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 29.91 | ||||||
4 | Vilma Rapakko | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | 30.67 | ||||||
5 | Jemina Pesonen | 1998 | Oulun Uinti 1906 | 31.12 | ||||||
6 | Katariina Räsänen | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 32.08 | ||||||
7 | Karita Juntunen | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | 33.28 | ||||||
8 | Riina Huotari | 1998 | Swimming Club Vuokatti | 36.21 | ||||||
9 | Sini Laasonen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 36.70 | ||||||
10 | Hanna Sivonen | 1999 | Kajaanin Uimaseura | 37.99 | ||||||
- | Jenni Niskanen | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anastasia Klochkova | 1997 | Murmansk region, Apatity | 28.06 | ||||||
2 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 28.97 | ||||||
3 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 29.14 | ||||||
3 | Linda Luoma-Kyyny | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 29.14 | ||||||
5 | Janna Juntura | 1995 | Swimming Club Rovaniemi | 29.71 | ||||||
6 | Nadja Åman | 1996 | Oulun Lohet | 29.74 | ||||||
7 | Siiri Karvosenoja | 1997 | Oulun Lohet | 30.05 | ||||||
8 | Jutta Kesti | 1996 | Kajaanin Uimaseura | 32.00 | ||||||
9 | Milla Lackman | 1997 | Oulun Lohet | 34.19 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 11:13 |