Results for Køge Open 2012, Herfølge
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Fredag
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Køge Open Herfølge | Udskriftsdato | 30 november 2012 | |||
Stævne by | Herfølge | Udskriftstidspunkt | 19:11 | |||
Arrangør | Køge Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 30 november 2012 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix, Finaler 14 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Gentofte Mix 1 | 1999 | 2:18.76 | |||||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
Albert Alexander John | 1999 | 32.88 | 32.88 | |||||||
Frederik Weiss | 1999 | 37.14 | 1:10.02 | |||||||
Mathilde Nielsen | 2001 | 34.83 | 1:44.85 | |||||||
Nanna Munch Kjøller | 2001 | 33.91 | 2:18.76 | |||||||
2 | Køge Mix 1 | 1999 | 2:21.97 | |||||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
Lærke Schlott Reichel | 2001 | 39.92 | 39.92 | |||||||
Mathias Nielsen | 1999 | 33.90 | 1:13.82 | |||||||
Benjamin Ørnebjerg Larsen | 2000 | 34.50 | 1:48.32 | |||||||
Pernille Pedersen | 2001 | 33.65 | 2:21.97 | |||||||
3 | Hils 3 Mix | 2001 | 2:23.61 | |||||||
Hillerød Svømmeklub | ||||||||||
Emma Brogaard | 2001 | 37.39 | 37.39 | |||||||
Thea Blomsterberg | 2002 | 41.91 | 1:19.30 | |||||||
Frederik Weibel | 1999 | 30.44 | 1:49.74 | |||||||
Mads Holme Håkonsson | 2001 | 33.87 | 2:23.61 | |||||||
4 | SK Laxen Lag 1 | 2001 | 2:25.98 | |||||||
Simklubben Laxen | ||||||||||
Mellie Wijk | 2002 | 39.98 | 39.98 | |||||||
Gunnar Widerberg | 2000 | 38.06 | 1:18.04 | |||||||
Nikola Macki´c | 1999 | 34.95 | 1:52.99 | |||||||
Elin Norrman | 2001 | 32.99 | 2:25.98 | |||||||
5 | Gentofte Mix 2 | 1999 | 2:26.53 | |||||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
Peter Vangsgaard | 2000 | 34.41 | 34.41 | |||||||
Maria Munch-Menzer | 2001 | |||||||||
Frederik O. Møller | 1999 | |||||||||
Sif Nikoline Madsen | 2001 | 2:26.53 | 2:26.53 | |||||||
6 | Mk 31 Mix 1 | 1999 | 2:34.93 | |||||||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
Lærke Rask Sander | 2002 | 42.03 | 42.03 | |||||||
Katinka Søby | 2001 | 41.45 | 1:23.48 | |||||||
August Terp Larsen | 1999 | 37.07 | 2:00.55 | |||||||
Markus B. Hajdu | 2000 | 34.38 | 2:34.93 | |||||||
7 | Gentofte Mix 3 | 1999 | 2:36.68 | |||||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
William Garred | 1999 | 38.24 | 38.24 | |||||||
Caroline Waage Nowak | 2001 | |||||||||
Jens Christian Norus | 2000 | |||||||||
Astrid Bruun Fejfer | 2001 | 2:36.68 | 2:36.68 | |||||||
8 | SK Laxen Lag 2 | 2001 | 2:42.47 | |||||||
Simklubben Laxen | ||||||||||
Alexander Madarov | 1999 | 39.50 | 39.50 | |||||||
Tilde Morin | 2002 | |||||||||
Isak Vaide | 2001 | |||||||||
Petronella Ottosson | 2002 | 2:42.47 | 2:42.47 | |||||||
9 | Hils 3 Mix 2 | 2001 | 2:42.87 | |||||||
Hillerød Svømmeklub | ||||||||||
Christoffer D. Petersen | 2001 | 43.21 | 43.21 | |||||||
Sofia Rasmusen | 2001 | 47.06 | 1:30.27 | |||||||
Clara Rasmusen | 2001 | 39.65 | 2:09.92 | |||||||
Jakob Bjerre Eriksen | 2000 | 32.95 | 2:42.87 | |||||||
10 | Mk 31 Mix 2 | 1999 | 2:46.64 | |||||||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
Halfdan H. Mørch | 2000 | 42.73 | 42.73 | |||||||
Andreas B Norup | 1999 | |||||||||
Anna Aabak Kristoffersen | 2002 | |||||||||
Mia Søgaard | 2001 | 2:46.64 | 2:46.64 | |||||||
11 | Køge Mix 3 | 1999 | 2:48.46 | |||||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
Mathias Luplau | 2001 | 41.17 | 41.17 | |||||||
Caroline Gøttrup Bagge | 2003 | |||||||||
Emil Krohn Olsen | 2001 | |||||||||
Ida Bull Guldbrandsen | 2002 | 2:48.46 | 2:48.46 | |||||||
12 | Frederikssund Mix | 2000 | 2:49.59 | |||||||
Frederikssund Svømmeklub | ||||||||||
August Bugge | 2000 | 40.74 | 40.74 | |||||||
Rebekka E. Lund | 2002 | |||||||||
Mikkel Steffensen | 1999 | |||||||||
Ida Ladegaard Olsson | 2001 | 2:49.59 | 2:49.59 | |||||||
- | Køge Mix 2 | 1999 | DNF | |||||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 30 november 2012 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:11 |