Tulokset Lödde Cup Summer Edition 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Casper Kristensen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
57.39 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:00.52 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pelle Erdös |
2005 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:01.79 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:06.44 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:33:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:09.66 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:16.99 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:21.05 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:33:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:34:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:24.66 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:35:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:37:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:36:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:36:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Simklubben Lödde |
|
|
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Hassling |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
35.99 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabella Djuric |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
37.19 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Devinder |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
39.48 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Berg |
2005 |
Simklubben Lödde |
|
|
39.97 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:42:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilly Frost |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
42.94 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:42:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:42:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:42:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:42:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tova Siversson |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:45:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:45:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:45:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Casper Kristensen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
26.68 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
Simklubben Lödde |
|
|
28.00 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:49:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elliot Rosberg |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucas Lennartsson |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
30.72 |
+0.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Victor Ravn Rehnström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
30.94 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
31.41 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
|
|
33.26 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Bjursell |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
33.54 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:49:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:49:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Simklubben Lödde |
|
|
27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabella Djuric |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
29.52 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Devinder |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
29.86 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Hassling |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
30.48 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tilde Klehn |
2004 |
Simklubben Lödde |
|
|
30.62 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Berg |
2005 |
Simklubben Lödde |
|
|
31.05 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:53:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilly Frost |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
30.66 |
+0.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Nyman |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
30.92 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
33.58 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:53:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:53:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:26.96 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:55:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:55:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Berg |
2005 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:57:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Ljungberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:36.14 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:57:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:57:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
Simklubben Lödde |
|
|
36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
39.35 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:59:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
|
|
47.68 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 09:59:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 09:59:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Fjärilsim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Simklubben Lödde |
|
|
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Hassling |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
33.05 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabella Djuric |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:02:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Fjärilsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
43.36 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:02:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:02:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Fjärilsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Casper Kristensen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:09.41 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:06:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Fjärilsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Ravn Rehnström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:19.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucas Lennartsson |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:19.06 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:33.84 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:06:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:06:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 100m Frisim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tova Siversson |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Klehn |
2004 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:06.95 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:08:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 100m Frisim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:13.37 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:08:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:08:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Ryggsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:29:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Ryggsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elliot Rosberg |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Bjursell |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
37.90 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:29:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Devinder |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:31:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
49.68 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:31:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:31:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Medley Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hampus Erdös |
2003 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:09.38 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:16.77 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:36:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Medley Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:31.59 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:34.18 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:36:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:36:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Damer 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Berg |
2005 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:16.69 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Devinder |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:20.61 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tilde Klehn |
2004 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:20.81 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:40:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Nyman |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:20.95 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:23.59 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:42.74 |
+25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:40:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:40:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 200m Medley Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilly Frost |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:48:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:48:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Ryggsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:52:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Ryggsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Ravn Rehnström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:45.09 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucas Lennartsson |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:46.96 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:52:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:52:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Ryggsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Nyman |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:55.06 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 10:56:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 10:56:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
3:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 11:00:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
3:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 11:00:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 11:00:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 200m Bröstsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Ljungberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
3:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 11:04:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 11:04:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim Herrar 16 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
2:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 11:08:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim Herrar 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
3:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 11:08:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 11:08:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 200m Frisim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 11:12:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 11:12:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aron Westberg |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
57.84 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
58.16 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:02.38 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:02.65 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:02:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:02:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:02:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:07.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
My Pettersson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:09.57 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Maric |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:13.02 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elin Malmgren |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:17.80 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Mårtensson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:17.95 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:19.53 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:41.59 |
+33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:07:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:07:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 50m Fjärilsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aron Westberg |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:10:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 50m Fjärilsim Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
52.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:10:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:10:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
37.02 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Witzell |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
41.40 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Nielsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
43.06 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:13:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Kristoferson |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iris Lindström |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
56.93 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elvira Berg |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
57.78 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:13:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:13:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 100m Bröstsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:15:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:15:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 100m Ryggsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miki Prior |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:19.08 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:23.81 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:38.28 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:17:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:17:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Frisim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aron Westberg |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
29.00 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Frisim Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oscar Holmqvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
42.20 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:19:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 50m Frisim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
My Pettersson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ajla Causevic |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
29.73 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
31.23 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
32.25 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Nielsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
32.71 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Yasmine Strandh |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
33.40 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lowa Persson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
33.68 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Witzell |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
34.18 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:22:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 50m Frisim Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iris Lindström |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Kristoferson |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
42.08 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elvira Berg |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
44.07 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Caricato |
2013 |
Simklubben Lödde |
|
|
45.60 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:22:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:22:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 100m Ryggsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:04.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:24:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:24:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 100m Bröstsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Witzell |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:29.95 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:35.56 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:26:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 100m Bröstsim Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:26:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:26:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 50m Bröstsim Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
52.35 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oscar Holmqvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
53.57 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:45:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:45:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 40, 50m Fjärilsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajla Causevic |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Maric |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
32.60 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Mårtensson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
33.08 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
33.60 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
34.11 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miki Prior |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
36.11 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
36.14 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:47:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:47:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 100m Fjärilsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:09.18 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:17.87 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:49:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:49:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Frisim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
My Pettersson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:04.69 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Maric |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:06.68 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:06.82 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Malmgren |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:10.85 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Nielsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:13.54 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:13.64 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lily Thomsen |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:18.40 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:24.10 |
+21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:54:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:54:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 43, 50m Ryggsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aron Westberg |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:56:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 43, 50m Ryggsim Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oscar Holmqvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
52.35 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 15:56:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 15:57:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 50m Ryggsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Blomkvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
35.16 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Yasmine Strandh |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
35.57 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Mårtensson |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
38.90 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lowa Persson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
39.67 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Malmgren |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:02:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 50m Ryggsim Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iris Lindström |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Kristoferson |
2011 |
Simklubben Lödde |
|
|
48.17 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olivia Caricato |
2013 |
Simklubben Lödde |
|
|
51.75 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:02:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:02:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 100m Medley Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aron Westberg |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Björk |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:12.40 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:04:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 100m Medley Herrar 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:04:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:04:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 100m Medley Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Maric |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Clara Andersson |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:23.79 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:06:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 100m Medley Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:06:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:06:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 200m Medley Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Witzell |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
3:24.23 |
+25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:16:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:16:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 200m Ryggsim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:32.50 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:20:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:20:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 200m Bröstsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Witzell |
2007 |
Simklubben Lödde |
|
|
3:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:23:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:24:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 200m Frisim Herrar 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aron Westberg |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:12.70 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
2:14.39 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:26:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:27:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 56, 200m Frisim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
2:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:30:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 56, 200m Frisim Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
2:53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-20 16:30:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-20 16:30:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|