Results for Temporär-race 1 Nälstabadet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.90 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.08 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
39.25 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Amelia Koenes |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.25 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Eira Ljung |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.29 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Esther Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.50 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Emma Palmer |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.37 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Sioti |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.37 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
42.37 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.22 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 10:22:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
29.29 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
|
26.30 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.20 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 10:25:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:38.93 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Felicia Johansson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:27.50 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.04 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:15.44 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:22:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:02.43 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:16.99 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
55.53 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:25.75 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cyprien Morera |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:25.44 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.16 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.66 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.28 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Westén |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:47.35 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:29:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.25 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.06 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.75 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Felicia Johansson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.21 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:00.87 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Amelia Koenes |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Eira Ljung |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
55.81 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Esther Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:13.20 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Emma Palmer |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:00.69 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Sioti |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.69 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.82 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.44 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:00.82 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:03:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
41.06 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.59 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.75 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
29.38 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
|
26.50 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Cyprien Morera |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.61 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
55.25 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
31.66 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
25.41 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
David Westén |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.41 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.00 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:03:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:04.94 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.50 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:06.32 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:34:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:20.48 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:14.00 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:38:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.28 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.00 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.25 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.91 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Felicia Johansson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.31 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.94 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Amelia Koenes |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.63 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Esther Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
55.72 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Emma Palmer |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.88 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.31 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.68 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:49:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
34.03 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Ruben Eneström Hellerstedt |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.85 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.00 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Cyprien Morera |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.69 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
45.44 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Sven Quas |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.15 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
|
25.97 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Harry Willners |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.22 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:52:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.56 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Eira Ljung |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:44.19 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:01.09 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:25.32 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:06.81 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:55:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.25 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:44.06 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Larsson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.47 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:29.28 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:12.59 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:02.81 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:46.25 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksi Thörnquist |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:28.66 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:17.47 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 11:59:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:03.00 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Gipperth |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:21.68 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:01:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:23.38 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:29.44 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:09.63 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:22:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Linnea Gipperth |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
29.65 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.87 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
55.38 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
43.10 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.72 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
31.22 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:06:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
28.59 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.03 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Sven Quas |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.22 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
|
26.25 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Aleksi Thörnquist |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.53 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
25.62 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Harry Willners |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
56.22 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:08:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:13.57 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:38.22 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:33.62 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:41.31 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Johansson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:51.35 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:55.69 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amelia Koenes |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:52.28 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eira Ljung |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:01.69 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Esther Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:58.66 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Palmer |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:50.56 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:14:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:47.34 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ruben Eneström Hellerstedt |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:37.72 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Larsson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:01.59 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:33.44 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:40.00 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:11.68 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cyprien Morera |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:41.84 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:33.07 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.89 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:18:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:29.32 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:18:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temprärrace 1 Nälsta TÄVLING
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 apr 2021 till den 5 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:01.83 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-05 12:19:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|