Results for Utmanaren 20180923 Täby Sim
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akopian Elisabeth |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
4 |
25m |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alsén Max |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
27 |
25m |
27.48 |
|
|
|
|
|
|
27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Avellan-Hultman Oscar |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
65 |
25m |
43.31 |
|
|
|
|
|
|
43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bebenek Maria |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
12 |
25m |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Stina |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
41 |
25m |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berglund Linn |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
38 |
25m |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Greta |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
66 |
25m |
43.51 |
|
|
|
|
|
|
43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berndtsson Linnéa |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
21 |
25m |
26.97 |
|
|
|
|
|
|
26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bhosale Aditya |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
52 |
25m |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Iris |
2011 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
16 |
25m |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carmryd Philip |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
47 |
25m |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christensson Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
15 |
25m |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clason William |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
45 |
25m |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danes Raoul |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
10 |
25m |
25.78 |
|
|
|
|
|
|
25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
De Geer Moa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
31 |
25m |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Teya |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
20 |
25m |
26.94 |
|
|
|
|
|
|
26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrosevic Viktoria |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
57 |
25m |
36.21 |
|
|
|
|
|
|
36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebenfors Rebecca |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
61 |
25m |
39.95 |
|
|
|
|
|
|
39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Engberg Eriksson Filip |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
58 |
25m |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Ellen |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
55 |
25m |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Esfehani Nick |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
53 |
25m |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fagerlund Casper |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
62 |
25m |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fahlgren Sara |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
5 |
25m |
25.17 |
|
|
|
|
|
|
25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fang Jinghan |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
63 |
25m |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnström Leon |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
22 |
25m |
26.98 |
|
|
|
|
|
|
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Floryan Zosia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
46 |
25m |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fältman Vincent |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
64 |
25m |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Granlund Luke |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
33 |
25m |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grefberg Jacob |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
42 |
25m |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hagberg Alvar |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
67 |
25m |
46.05 |
|
|
|
|
|
|
46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hermansson Caroline |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
40 |
25m |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hoffert Freja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
2 |
25m |
23.15 |
|
|
|
|
|
|
23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivansson isabella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
37 |
25m |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jia Mochu |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
26 |
25m |
27.29 |
|
|
|
|
|
|
27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Erik |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
3 |
25m |
23.79 |
|
|
|
|
|
|
23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Christoffer |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
14 |
25m |
26.15 |
|
|
|
|
|
|
26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liedberg Jakob |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
28 |
25m |
27.97 |
|
|
|
|
|
|
27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lin Robin |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
48 |
25m |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindblad Maja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
35 |
25m |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ma Niklas |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
50 |
25m |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordin Törnemo Otto |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
6 |
25m |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odeberg Glasenapp Felix |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
18 |
25m |
26.89 |
|
|
|
|
|
|
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Anna |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
30 |
25m |
28.27 |
|
|
|
|
|
|
28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
renqvist sophie |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
36 |
25m |
29.83 |
|
|
|
|
|
|
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Alexander |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
59 |
25m |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandstedt Ebba |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
56 |
25m |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandstedt Julia |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
51 |
25m |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selkirk Sebastian |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
1 |
25m |
22.72 |
|
|
|
|
|
|
22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Satoshi |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
11 |
25m |
25.80 |
|
|
|
|
|
|
25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjölin Felicia |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
9 |
25m |
25.77 |
|
|
|
|
|
|
25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sohlman Beatrice |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
44 |
25m |
31.24 |
|
|
|
|
|
|
31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar David |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
17 |
25m |
26.51 |
|
|
|
|
|
|
26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparacio Caesar |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
24 |
25m |
27.18 |
|
|
|
|
|
|
27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson August |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
19 |
25m |
26.91 |
|
|
|
|
|
|
26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Astrid |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
7 |
25m |
25.59 |
|
|
|
|
|
|
25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
22 |
25m |
26.98 |
|
|
|
|
|
|
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urdl Heidi |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
49 |
25m |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vafai Parvez |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
34 |
25m |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wallén Marcus |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
60 |
25m |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warglo Isac |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
29 |
25m |
28.25 |
|
|
|
|
|
|
28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Julian |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
13 |
25m |
26.12 |
|
|
|
|
|
|
26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Julia |
2011 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
32 |
25m |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wettle Alexander |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
54 |
25m |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zhang yuxuan |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
39 |
25m |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zhou Erik |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
25 |
25m |
27.20 |
|
|
|
|
|
|
27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuhr Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
8 |
25m |
25.66 |
|
|
|
|
|
|
25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Filippa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
42 |
25m |
31.01 |
|
|
|
|
|
|
31.01 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:42 |
|
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:48 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
7 |
50m |
50.76 |
|
|
|
|
|
|
50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
8 |
50m |
50.79 |
|
|
|
|
|
|
50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellborg Bea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
13 |
50m |
57.11 |
|
|
|
|
|
|
57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingelgård Thilia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
4 |
50m |
49.13 |
|
|
|
|
|
|
49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ju Molly |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
6 |
50m |
50.11 |
|
|
|
|
|
|
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
11 |
50m |
53.49 |
|
|
|
|
|
|
53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lörinc Johannes |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Alexandra |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
5 |
50m |
50.02 |
|
|
|
|
|
|
50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
12 |
50m |
54.04 |
|
|
|
|
|
|
54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahlqvist Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
46.62 |
|
|
|
|
|
|
46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Isabell |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
9 |
50m |
51.26 |
|
|
|
|
|
|
51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
10 |
50m |
53.04 |
|
|
|
|
|
|
53.04 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:48 |
|
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:51 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elofsson Matilda |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
53.20 |
100m |
1:49.43 |
|
|
|
|
1:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enbom Astrid |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
55.61 |
100m |
1:55.24 |
|
|
|
|
1:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Noel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
56.35 |
100m |
1:56.84 |
|
|
|
|
1:56.84 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:51 |
|
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:15 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andersson Darin Elisa |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
1 |
25m |
25.94 |
|
|
|
|
|
|
25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Fredrik |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
15 |
25m |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Elis |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
5 |
25m |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Greta |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
54 |
25m |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berndtsson Linnéa |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
8 |
25m |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Elliot |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
41 |
25m |
35.10 |
|
|
|
|
|
|
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tage |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
19 |
25m |
29.26 |
|
|
|
|
|
|
29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carmryd Philip |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
35 |
25m |
32.26 |
|
|
|
|
|
|
32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danes Raoul |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
22 |
25m |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrosevic Viktoria |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
45 |
25m |
36.26 |
|
|
|
|
|
|
36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edhäll Ella |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
56 |
25m |
41.99 |
|
|
|
|
|
|
41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elander Clara |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
9 |
25m |
27.95 |
|
|
|
|
|
|
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
elf agnes |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
58 |
25m |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Envall Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
14 |
25m |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Ebba |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
43 |
25m |
35.54 |
|
|
|
|
|
|
35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Esfehani Nick |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
57 |
25m |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fagerlund Casper |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
23 |
25m |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Falkare Linnea |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
52 |
25m |
39.19 |
|
|
|
|
|
|
39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Florin Gabriel |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
2 |
25m |
26.71 |
|
|
|
|
|
|
26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Floryan Zosia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
39 |
25m |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franzén Ellen |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
29 |
25m |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fältman Vincent |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
61 |
25m |
45.75 |
|
|
|
|
|
|
45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Granlund Luke |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
25 |
25m |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grefberg Jacob |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
18 |
25m |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellqvist Bolin Olle |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
44 |
25m |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hoffert Freja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
12 |
25m |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hume Emma |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
33 |
25m |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingelgård Thilia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
21 |
25m |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karjanmaa Bamse |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
47 |
25m |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
3 |
25m |
26.86 |
|
|
|
|
|
|
26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Carl |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
53 |
25m |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linton Max |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
49 |
25m |
37.31 |
|
|
|
|
|
|
37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Elly |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
27 |
25m |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Kerstin |
2011 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
51 |
25m |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyngmar Filip |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
59 |
25m |
44.21 |
|
|
|
|
|
|
44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Axel |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
28 |
25m |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perrier Vilhelm |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
4 |
25m |
26.88 |
|
|
|
|
|
|
26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
renqvist sophie |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
38 |
25m |
33.75 |
|
|
|
|
|
|
33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudin Lucas |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
62 |
25m |
54.41 |
|
|
|
|
|
|
54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Runebrant Edward |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
17 |
25m |
29.12 |
|
|
|
|
|
|
29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rydholm Philip |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
11 |
25m |
28.15 |
|
|
|
|
|
|
28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Alexander |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
42 |
25m |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Ebbe |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
37 |
25m |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandstedt Ebba |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
55 |
25m |
41.81 |
|
|
|
|
|
|
41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sasnima Wanasinghe Lakira |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
30 |
25m |
31.55 |
|
|
|
|
|
|
31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sehasa Wanasinghe Akina |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
50 |
25m |
37.90 |
|
|
|
|
|
|
37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Hitoshi |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
40 |
25m |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sieppi Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
16 |
25m |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjöberg Cornelia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
12 |
25m |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smids Oscar |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
34 |
25m |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar David |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
10 |
25m |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparacio Caesar |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
46 |
25m |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
6 |
25m |
27.43 |
|
|
|
|
|
|
27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wallén Marcus |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
60 |
25m |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warglo Isac |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
24 |
25m |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Werdenig Jan |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
20 |
25m |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Westerdahl Tobias |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
32 |
25m |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wikström Kerstin |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
36 |
25m |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zhang yuxuan |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
31 |
25m |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuhr Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
7 |
25m |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åsbrink Ameli |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
48 |
25m |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Lovisa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
26 |
25m |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
30.48 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:15 |
|
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:15 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
10 |
50m |
55.97 |
|
|
|
|
|
|
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
1 |
50m |
50.58 |
|
|
|
|
|
|
50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
De Geer Moa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elofsson Matilda |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
12 |
50m |
58.08 |
|
|
|
|
|
|
58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göransson Whilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
11 |
50m |
56.88 |
|
|
|
|
|
|
56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göthe Amanda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
4 |
50m |
52.81 |
|
|
|
|
|
|
52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javehed Elin |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
6 |
50m |
53.70 |
|
|
|
|
|
|
53.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
9 |
50m |
55.93 |
|
|
|
|
|
|
55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuelsson Elsa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
3 |
50m |
52.66 |
|
|
|
|
|
|
52.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Alexandra |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
5 |
50m |
53.28 |
|
|
|
|
|
|
53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Stella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
8 |
50m |
53.96 |
|
|
|
|
|
|
53.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
7 |
50m |
53.82 |
|
|
|
|
|
|
53.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Theo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Nina |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
2 |
50m |
51.20 |
|
|
|
|
|
|
51.20 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:15 |
|
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:18 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:18 |
|
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:34 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akopian Elisabeth |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
32 |
25m |
24.28 |
|
|
|
|
|
|
24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alsén Max |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
18 |
25m |
21.89 |
|
|
|
|
|
|
21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bebenek Maria |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
18 |
25m |
21.89 |
|
|
|
|
|
|
21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Stina |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
50 |
25m |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berglund Linn |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
49 |
25m |
28.49 |
|
|
|
|
|
|
28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Elis |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
16 |
25m |
21.81 |
|
|
|
|
|
|
21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bhosale Aditya |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
11 |
25m |
20.58 |
|
|
|
|
|
|
20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Iris |
2011 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
44 |
25m |
26.57 |
|
|
|
|
|
|
26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Elliot |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
53 |
25m |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bäck Ellis Jakob |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
6 |
25m |
19.95 |
|
|
|
|
|
|
19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tage |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
28 |
25m |
23.74 |
|
|
|
|
|
|
23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christensson Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
26 |
25m |
23.25 |
|
|
|
|
|
|
23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clason William |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
41 |
25m |
25.96 |
|
|
|
|
|
|
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Teya |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
15 |
25m |
21.72 |
|
|
|
|
|
|
21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebenfors Rebecca |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
68 |
25m |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edhäll Ella |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
74 |
25m |
42.79 |
|
|
|
|
|
|
42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elander Clara |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
37 |
25m |
25.24 |
|
|
|
|
|
|
25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
elf agnes |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
54 |
25m |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Envall Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
7 |
25m |
20.22 |
|
|
|
|
|
|
20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Ebba |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
52 |
25m |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Ellen |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
69 |
25m |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fahlgren Sara |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
12 |
25m |
20.66 |
|
|
|
|
|
|
20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Falkare Linnea |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
62 |
25m |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnström Leon |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
65 |
25m |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Florin Gabriel |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
22 |
25m |
22.26 |
|
|
|
|
|
|
22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franzén Ellen |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
17 |
25m |
21.84 |
|
|
|
|
|
|
21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fredholm Ludvig |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
42 |
25m |
26.36 |
|
|
|
|
|
|
26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göthe Amanda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
2 |
25m |
18.04 |
|
|
|
|
|
|
18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hagberg Alvar |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
71 |
25m |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivansson isabella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
37 |
25m |
25.24 |
|
|
|
|
|
|
25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jia Mochu |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
51 |
25m |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karjanmaa Bamse |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
35 |
25m |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Khadban Feyli Maja |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
21 |
25m |
22.23 |
|
|
|
|
|
|
22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Erik |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
1 |
25m |
17.64 |
|
|
|
|
|
|
17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
30 |
25m |
24.04 |
|
|
|
|
|
|
24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Christoffer |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
24 |
25m |
22.80 |
|
|
|
|
|
|
22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liedberg Jakob |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
64 |
25m |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lin Robin |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
43 |
25m |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linton Max |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
76 |
25m |
47.94 |
|
|
|
|
|
|
47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Elly |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
56 |
25m |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyngmar Filip |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
70 |
25m |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ma Niklas |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
48 |
25m |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Niklasson Erik |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
58 |
25m |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordin Törnemo Otto |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
33 |
25m |
24.42 |
|
|
|
|
|
|
24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Axel |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
40 |
25m |
25.89 |
|
|
|
|
|
|
25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odeberg Glasenapp Felix |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
13 |
25m |
21.48 |
|
|
|
|
|
|
21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Anna |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
39 |
25m |
25.50 |
|
|
|
|
|
|
25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perrier Alfred |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
66 |
25m |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudin Lucas |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
75 |
25m |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Runebrant Edward |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
61 |
25m |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rydholm Philip |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
8 |
25m |
20.31 |
|
|
|
|
|
|
20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Alexander |
2011 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
63 |
25m |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Ebbe |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
47 |
25m |
27.36 |
|
|
|
|
|
|
27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandstedt Julia |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
59 |
25m |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sasnima Wanasinghe Lakira |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
46 |
25m |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sehasa Wanasinghe Akina |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
72 |
25m |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selkirk Sebastian |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
3 |
25m |
18.94 |
|
|
|
|
|
|
18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Hitoshi |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
67 |
25m |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Satoshi |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
23 |
25m |
22.78 |
|
|
|
|
|
|
22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjöberg Cornelia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
25 |
25m |
22.83 |
|
|
|
|
|
|
22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjölin Felicia |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
5 |
25m |
19.52 |
|
|
|
|
|
|
19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smids Oscar |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
20 |
25m |
22.11 |
|
|
|
|
|
|
22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sohlman Beatrice |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
57 |
25m |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stark Sara |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
4 |
25m |
19.13 |
|
|
|
|
|
|
19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson August |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
14 |
25m |
21.62 |
|
|
|
|
|
|
21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urdl Heidi |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
29 |
25m |
23.92 |
|
|
|
|
|
|
23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vafai Parvez |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
10 |
25m |
20.49 |
|
|
|
|
|
|
20.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Julian |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
27 |
25m |
23.37 |
|
|
|
|
|
|
23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Werdenig Jan |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
45 |
25m |
26.71 |
|
|
|
|
|
|
26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Westerdahl Tobias |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
34 |
25m |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wettle Alexander |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
59 |
25m |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wikström Kerstin |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
55 |
25m |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zhou Erik |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
9 |
25m |
20.45 |
|
|
|
|
|
|
20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åsbrink Ameli |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
73 |
25m |
41.83 |
|
|
|
|
|
|
41.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Filippa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
35 |
25m |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Lovisa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
31 |
25m |
24.06 |
|
|
|
|
|
|
24.06 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:34 |
|
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
18 |
50m |
52.12 |
|
|
|
|
|
|
52.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andersson Darin Elisa |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
2 |
50m |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beckmann Beata |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
4 |
50m |
40.14 |
|
|
|
|
|
|
40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Fredrik |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
10 |
50m |
46.45 |
|
|
|
|
|
|
46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
17 |
50m |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javehed Elin |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
7 |
50m |
42.08 |
|
|
|
|
|
|
42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Gideon |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
9 |
50m |
43.68 |
|
|
|
|
|
|
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
15 |
50m |
47.63 |
|
|
|
|
|
|
47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
3 |
50m |
40.01 |
|
|
|
|
|
|
40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perrier Vilhelm |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
5 |
50m |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Stella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
8 |
50m |
42.84 |
|
|
|
|
|
|
42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
16 |
50m |
50.14 |
|
|
|
|
|
|
50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
11 |
50m |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Astrid |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
13 |
50m |
47.08 |
|
|
|
|
|
|
47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
14 |
50m |
47.57 |
|
|
|
|
|
|
47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Nina |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
12 |
50m |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Isabell |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
6 |
50m |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
19 |
50m |
52.23 |
|
|
|
|
|
|
52.23 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:42 |
|
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:43 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göransson Whilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
4 |
50m |
47.60 |
100m |
1:38.97 |
|
|
|
|
1:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ju Molly |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
3 |
50m |
46.41 |
100m |
1:38.86 |
|
|
|
|
1:38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Noel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
2 |
50m |
45.99 |
100m |
1:38.16 |
|
|
|
|
1:38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lörinc Johannes |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
41.81 |
100m |
1:28.96 |
|
|
|
|
1:28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
5 |
50m |
49.30 |
100m |
1:45.76 |
|
|
|
|
1:45.76 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:43 |
|
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:44 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
1 |
25m |
21.34 |
|
|
|
|
|
|
21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindblad Maja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
4 |
25m |
32.09 |
|
|
|
|
|
|
32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
2 |
25m |
21.98 |
|
|
|
|
|
|
21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sieppi Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
3 |
25m |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
30.43 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:44 |
|
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:47 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enbom Astrid |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
4 |
50m |
54.90 |
|
|
|
|
|
|
54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellborg Bea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
1 |
50m |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuelsson Elsa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
3 |
50m |
49.36 |
|
|
|
|
|
|
49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Theo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
2 |
50m |
47.68 |
|
|
|
|
|
|
47.68 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:47 |
|
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-09-23 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:50 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
4 |
50m |
54.72 |
100m |
1:53.24 |
|
|
|
|
1:53.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Gideon |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
2 |
50m |
53.48 |
100m |
1:44.69 |
|
|
|
|
1:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
3 |
50m |
49.83 |
100m |
1:44.82 |
|
|
|
|
1:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahlqvist Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
1 |
50m |
44.28 |
100m |
1:36.59 |
|
|
|
|
1:36.59 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:50 |
|