Tulokset Koskikara-uinnit 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:10 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Saimi Ruuska |
2006 |
|
169 |
54.25 |
1:47.32 |
2:50.96 |
|
3:40.03 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
4:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Korin |
2003 |
|
428 |
33.72 |
1:14.22 |
2:03.41 |
|
2:41.70 |
|
|
Nokian Pyry |
2:39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julia Nelimarkka |
2004 |
|
262 |
35.66 |
1:23.74 |
2:20.73 |
|
3:10.20 |
|
|
Keuruun Toverit |
3:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:10 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:10 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Casper Kvist |
2006 |
|
109 |
55.52 |
1:56.52 |
2:55.07 |
|
3:49.48 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veeti Veijonen |
2001 |
|
426 |
31.34 |
1:08.06 |
1:50.62 |
|
2:25.64 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Perttu Mikkola |
2001 |
|
421 |
30.38 |
1:07.08 |
1:51.50 |
|
2:26.27 |
|
|
Nokian Pyry |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:10 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:17 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Martta Ruuska |
2003 |
|
614 |
35.06 |
|
|
|
1:13.35 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ruusu Nieminen |
2002 |
|
398 |
39.87 |
|
|
|
1:24.73 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vivian Heräjärvi |
2001 |
|
370 |
40.19 |
|
|
|
1:26.81 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sanni Salmi |
2003 |
|
319 |
42.97 |
|
|
|
1:31.22 |
|
|
Nokian Pyry |
1:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ilona Lahtinen |
2004 |
|
114 |
1:01.73 |
|
|
|
2:08.49 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:17 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:20 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jere Broman |
2002 |
|
343 |
37.38 |
|
|
|
1:19.38 |
|
|
Nokian Pyry |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jiri Järvinen |
2001 |
|
329 |
37.59 |
|
|
|
1:20.49 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:20 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:27 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:27 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:30 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Simo Myllyniemi |
2006 |
|
101 |
|
|
|
|
54.20 |
|
|
Nokian Pyry |
57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:30 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
12:34 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Salla Rantala |
2004 |
|
423 |
40.36 |
1:25.71 |
2:12.36 |
|
2:59.25 |
|
|
Nokian Pyry |
3:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Saara Svahn |
2001 |
|
389 |
40.88 |
1:27.71 |
2:16.70 |
|
3:04.22 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
3:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Venla Huurinainen |
2001 |
|
326 |
43.14 |
1:31.94 |
2:23.39 |
|
3:15.50 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
3:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
12:34 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
13:03 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oosa Tourunen |
2007 |
|
134 |
45.65 |
|
|
|
1:39.66 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julia Lampinen |
2009 |
|
131 |
46.73 |
|
|
|
1:40.31 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Moona Korpikoski |
2005 |
|
402 |
32.49 |
|
|
|
1:09.10 |
|
|
Nokian Pyry |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jessika Lampinen |
2006 |
|
267 |
38.26 |
|
|
|
1:19.19 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hilda Löf |
2006 |
|
222 |
40.16 |
|
|
|
1:24.18 |
|
|
Keuruun Toverit |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saimi Ruuska |
2006 |
|
216 |
40.60 |
|
|
|
1:24.94 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Martta Ruuska |
2003 |
|
553 |
29.44 |
|
|
|
1:02.11 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anni Turkkila |
2002 |
|
511 |
30.76 |
|
|
|
1:03.78 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vivian Heräjärvi |
2001 |
|
413 |
32.64 |
|
|
|
1:08.45 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:04.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Uusitalo |
2003 |
|
404 |
33.01 |
|
|
|
1:09.00 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Venla Haustola |
2002 |
|
307 |
35.42 |
|
|
|
1:15.56 |
|
|
Keuruun Toverit |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aada Tourunen |
2004 |
|
291 |
36.26 |
|
|
|
1:16.90 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Oona Haaparanta |
2002 |
|
280 |
38.70 |
|
|
|
1:17.92 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
1:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ruusu Nieminen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
13:03 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
13:16 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Simo Myllyniemi |
2006 |
|
113 |
42.33 |
|
|
|
1:32.83 |
|
|
Nokian Pyry |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Casper Kvist |
2006 |
|
97 |
45.12 |
|
|
|
1:37.66 |
|
|
Nokian Pyry |
1:38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jaakko Terhosalo |
2004 |
|
215 |
34.95 |
|
|
|
1:14.99 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
1:21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jere Broman |
2002 |
|
407 |
28.98 |
|
|
|
1:00.63 |
|
|
Nokian Pyry |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kalle Hepojoki |
2000 |
|
397 |
28.74 |
|
|
|
1:01.11 |
|
|
Kampuksen Plaani |
1:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
|
231 |
36.00 |
|
|
|
1:13.20 |
|
|
Kampuksen Plaani |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
13:16 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
13:16 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 11, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
13:16 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
13:21 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Huugo Skyttä |
2007 |
|
117 |
|
|
|
|
41.40 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Korpikoski |
2007 |
|
102 |
|
|
|
|
43.33 |
|
|
Nokian Pyry |
44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 12, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
13:21 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
13:28 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nelli Uusitalo |
1999 |
|
456 |
32.90 |
1:09.71 |
1:47.13 |
|
2:23.83 |
|
|
Kampuksen Plaani |
2:19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vivian Heräjärvi |
2001 |
|
429 |
33.49 |
1:10.76 |
1:48.94 |
|
2:26.81 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
2:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oona Tervo |
2003 |
|
306 |
38.63 |
1:21.27 |
2:04.42 |
|
2:44.24 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julia Järvelin |
2003 |
|
280 |
38.98 |
1:22.16 |
2:06.82 |
|
2:49.27 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
2:53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oona Haaparanta |
2002 |
|
260 |
41.02 |
1:25.89 |
2:11.67 |
|
2:53.56 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
3:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
13:28 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
13:34 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Perttu Mikkola |
2001 |
|
480 |
28.81 |
1:00.49 |
1:33.78 |
|
2:06.89 |
|
|
Nokian Pyry |
2:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
13:34 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:02 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Korin |
2003 |
|
450 |
1:18.15 |
2:40.11 |
4:19.70 |
|
5:39.10 |
|
|
Nokian Pyry |
5:57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anni-Maria Laakso |
2003 |
|
388 |
1:14.96 |
2:43.78 |
4:30.77 |
|
5:56.17 |
|
|
Kampuksen Plaani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Venla Huurinainen |
2001 |
|
312 |
1:34.36 |
3:09.44 |
4:51.86 |
|
6:22.96 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:02 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:08 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Moona Korpikoski |
2005 |
|
355 |
36.75 |
|
|
|
1:17.66 |
|
|
Nokian Pyry |
1:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenna Nousiainen |
2005 |
|
279 |
40.89 |
|
|
|
1:24.21 |
|
|
Nokian Pyry |
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hilda Löf |
2006 |
|
176 |
48.43 |
|
|
|
1:38.16 |
|
|
Keuruun Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aada-Julia Laakso |
2007 |
|
144 |
52.31 |
|
|
|
1:44.87 |
|
|
Kampuksen Plaani |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sanni Salmi |
2003 |
|
325 |
38.46 |
|
|
|
1:20.00 |
|
|
Nokian Pyry |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julia Nelimarkka |
2004 |
|
293 |
40.00 |
|
|
|
1:22.80 |
|
|
Keuruun Toverit |
1:24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oona Haaparanta |
2002 |
|
197 |
48.15 |
|
|
|
1:34.53 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
1:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aada Tourunen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:08 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:10 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pyry Aspholm |
2004 |
|
158 |
42.69 |
|
|
|
1:30.37 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
1:31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jere Broman |
2002 |
|
310 |
35.09 |
|
|
|
1:12.25 |
|
|
Nokian Pyry |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:10 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:17 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oosa Tourunen |
2007 |
|
96 |
|
|
|
|
55.89 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:02.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:17 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:24 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Huugo Skyttä |
2007 |
|
78 |
|
|
|
|
51.93 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Casper Kvist |
2006 |
|
73 |
|
|
|
|
53.09 |
|
|
Nokian Pyry |
50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:24 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:26 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Salla Rantala |
2004 |
|
382 |
39.75 |
1:22.14 |
2:03.81 |
|
2:44.19 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:26 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:51 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Nousiainen |
2005 |
|
238 |
39.36 |
|
|
|
1:28.07 |
|
|
Nokian Pyry |
1:31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Martta Ruuska |
2003 |
|
423 |
33.21 |
|
|
|
1:12.74 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saara Svahn |
2001 |
|
415 |
33.44 |
|
|
|
1:13.18 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anni Turkkila |
2002 |
|
398 |
33.89 |
|
|
|
1:14.21 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
1:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julia Nelimarkka |
2004 |
|
247 |
39.31 |
|
|
|
1:26.94 |
|
|
Keuruun Toverit |
1:41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aada Tourunen |
2004 |
|
185 |
42.40 |
|
|
|
1:35.84 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:51 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:52 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aada-Julia Laakso |
2007 |
|
111 |
|
|
|
|
50.71 |
|
|
Kampuksen Plaani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oosa Tourunen |
2007 |
|
55 |
|
|
|
|
1:03.89 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hilda Löf |
2006 |
|
134 |
|
|
|
|
47.55 |
|
|
Keuruun Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saimi Ruuska |
2006 |
|
102 |
|
|
|
|
52.04 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:52 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
14:57 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Simo Myllyniemi |
2006 |
|
83 |
|
|
|
|
49.82 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Casper Kvist |
2006 |
|
72 |
|
|
|
|
52.27 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
|
168 |
|
|
|
|
39.50 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pyry Aspholm |
2004 |
|
165 |
|
|
|
|
39.72 |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
14:57 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
15:00 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veeti Veijonen |
2001 |
|
338 |
31.76 |
1:09.51 |
1:51.64 |
|
2:35.82 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
15:00 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
15:30 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ilona Hjelt |
2002 |
|
392 |
1:18.63 |
2:41.48 |
4:03.03 |
|
5:20.27 |
|
|
Jämsänkosken Ilves |
5:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
15:30 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
15:30 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Werner Heräjärvi |
1999 |
|
522 |
1:03.33 |
2:10.64 |
3:19.41 |
|
4:23.53 |
|
|
Kampuksen Plaani |
4:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
15:30 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
15:45 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Salla Rantala |
2004 |
|
468 |
1:14.17 |
2:32.46 |
3:49.88 |
5:07.13 |
10:17.27 |
|
|
Nokian Pyry |
10:36.12 |
|
|
6:25.86 |
7:43.45 |
9:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veera Laakkonen |
2003 |
|
369 |
1:17.99 |
2:43.00 |
4:07.43 |
5:32.25 |
11:07.75 |
|
|
Kampuksen Plaani |
11:21.91 |
|
|
6:57.34 |
8:21.00 |
9:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
15:45 |
|
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
16:00 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 33, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
16:00 |
|
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Koskikara-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jämsä |
|
Tulostusaika |
16:00 |
|
|
Järjestäjä |
Jämsänkosken Ilves |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Plaani Miehet |
1994 |
|
358 |
|
|
|
|
2:07.41 |
|
|
Kampuksen Plaani |
2:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Werner Heräjärvi |
1999 |
|
|
30.37 |
|
|
|
30.37 |
|
|
Eetu Malvela |
2000 |
|
|
33.13 |
|
|
|
1:03.50 |
|
|
Kalle Hepojoki |
2000 |
|
|
30.17 |
|
|
|
1:33.67 |
|
|
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
|
|
33.74 |
|
|
|
2:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vaajus |
1918 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Jämsänkosken Ilves |
Tulostusaika |
16:00 |
|