Startliste for Kronborg Open 2012 Lang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 738 | Hørsholm Piger 1 | 1998 | HØRSHOLM | 50 m | 4:39.23 | ||
2 | 737 | Hørsholm Piger 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:42.27 | ||
3 | 713 | Hils Piger 1 | 1997 | HILLERØD | 50 m | 5:00.00 | ||
4 | 608 | Helsingør Damer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:12.06 | ||
5 | 594 | Piger Frederikssund | 1998 | FR.SUND | 50 m | 5:15.39 | ||
6 | 894 | Vest Fighters | 1998 | VEST | 50 m | 5:35.00 | ||
7 | 939 | Sigma Ns Piger | 1999 | SIGMA | 50 m | 5:43.00 | ||
8 | 830 | Roskilde 1 Piger | 0 | ROSKILDE | 50 m | 5:49.18 | ||
9 | 661 | Herlev Girls | 1998 | HERLEV | 50 m | 6:00.00 | ||
10 | 809 | Lyngby Piger Es2 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
11 | 810 | Lyngby Piger Es3 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
12 | 811 | Lyngby Piger Es4 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
13 | 832 | Roskilde 3 Piger | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
14 | 833 | Roskilde Girls | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
15 | 870 | Piger 1 Sksv | 0 | SKANDERBOR | 50 m | |||
16 | 871 | Piger 2 Sksv | 0 | SKANDERBOR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 2, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 611 | Helsingør Herrer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:11.24 | ||
2 | 829 | Roskilde 1 Drenge | 0 | ROSKILDE | 50 m | 4:31.73 | ||
3 | 660 | Herlev Drenge 2 | 1998 | HERLEV | 50 m | 4:32.00 | ||
4 | 895 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 50 m | 5:00.00 | ||
5 | 712 | Hils Drenge 1 | 1999 | HILLERØD | 50 m | 5:03.00 | ||
6 | 593 | Drenge Frederikssund | 1997 | FR.SUND | 50 m | 5:13.88 | ||
7 | 938 | Sigma Ns Drenge | 1997 | SIGMA | 50 m | 5:35.00 | ||
8 | 876 | Søllerød Boys | 1999 | SØLLERØD | 50 m | 7:30.00 | ||
9 | 735 | Hørsholm Boys 1 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | |||
10 | 736 | Hørsholm Boys 2 | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
11 | 780 | Lyngby Drenge Es2 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
12 | 781 | Lyngby Drenge Es3 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
13 | 782 | Lyngby Drenge Es4 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
14 | 831 | Roskilde 2 Drenge | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
15 | 869 | Drenge 1 Sksv | 0 | SKANDERBOR | 50 m | |||
16 | 914 | Stt S Seje Drenge | 1998 | STT | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 920 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:32.26 | ||
2 | 842 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 2:41.01 | |
3 | 887 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:43.06 | |
4 | 814 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 2:45.77 | |
5 | 723 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 2:45.86 | |
6 | 641 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 50 m | 2:49.82 | |
7 | 622 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:50.42 | |
8 | 630 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:51.62 | |
9 | 872 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 50 m | 2:52.35 | |
10 | 727 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 2:53.01 | |
11 | 607 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 2:57.09 | |
12 | 763 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 2:58.81 | |
13 | 599 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 3:00.16 | |
14 | 585 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 3:03.26 | |
15 | 685 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 3:03.41 | |
16 | 798 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 50 m | 3:05.20 | |
17 | 825 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 3:05.81 | |
18 | 581 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 3:05.94 | |
19 | 812 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 3:06.72 | |
20 | 586 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 3:10.61 | |
21 | 732 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 3:10.96 | |
22 | 590 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 50 m | 3:13.04 | |
23 | 637 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 50 m | 3:13.50 | |
24 | 584 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 50 m | 3:14.81 | |
25 | 626 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 3:15.38 | |
26 | 903 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 3:15.97 | |
27 | 583 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 50 m | 3:16.51 | |
28 | 566 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 3:18.21 | |
29 | 565 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 50 m | 3:19.98 | |
30 | 762 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 3:29.85 | |
31 | 620 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 50 m | 4:02.74 | |
32 | 778 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 850 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:30.06 | |
2 | 804 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 2:30.32 | |
3 | 571 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:37.85 | |
4 | 666 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 2:39.93 | |
5 | 636 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 50 m | 2:40.43 | |
6 | 817 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 2:44.15 | |
7 | 600 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:44.71 | |
8 | 580 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:46.17 | |
9 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:46.35 | |
10 | 867 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 50 m | 2:46.61 | |
11 | 893 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 2:47.86 | |
12 | 802 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:48.58 | |
13 | 818 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:49.27 | |
14 | 841 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:50.40 | |
15 | 927 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | 50 m | 2:51.63 | ||
16 | 820 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 2:52.27 | |
17 | 687 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 2:55.07 | |
18 | 902 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 2:56.99 | |
19 | 734 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 2:59.41 | |
20 | 562 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 3:03.11 | |
21 | 606 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 3:04.19 | |
22 | 886 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 3:05.41 | |
23 | 905 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 3:05.70 | |
24 | 890 | Samberg Andreas | 1998 | SØLLERØD | 9815AN | 50 m | 3:07.90 | |
25 | 900 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 3:09.88 | |
26 | 916 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 50 m | 3:10.06 | |
27 | 859 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 50 m | 3:15.82 | |
28 | 794 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 3:31.82 | |
29 | 793 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 3:37.52 | |
30 | 591 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:50.44 | EXT |
31 | 592 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:56.87 | EXT |
32 | 588 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 3:13.64 | EXT |
33 | 587 | Paulsen Jonas | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 50 m | 3:22.41 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 741 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 1:23.01 | |
2 | 924 | Berglund Oliva | 1998 | SK RAN | 50 m | 1:24.22 | ||
3 | 912 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 50 m | 1:24.75 | |
4 | 754 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 1:25.68 | |
5 | 897 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 50 m | 1:27.91 | |
6 | 569 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 50 m | 1:29.36 | |
7 | 861 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 50 m | 1:30.00 | |
8 | 676 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 1:30.09 | |
9 | 852 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 1:30.43 | |
10 | 827 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 50 m | 1:31.59 | |
11 | 928 | Ekström Emelie | 1996 | SK RAN | 50 m | 1:31.85 | ||
12 | 899 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 50 m | 1:32.79 | |
13 | 863 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 50 m | 1:33.35 | |
14 | 770 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:34.73 | |
15 | 791 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 1:35.49 | |
16 | 570 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 50 m | 1:36.43 | |
17 | 921 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | 50 m | 1:37.22 | ||
18 | 772 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:37.51 | |
19 | 752 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:38.38 | |
20 | 753 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:38.66 | |
21 | 838 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:39.61 | |
22 | 573 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:40.26 | |
23 | 632 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:40.94 | |
24 | 875 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 50 m | 1:41.11 | |
25 | 602 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 1:41.53 | |
26 | 873 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 50 m | 1:41.64 | |
27 | 864 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 50 m | 1:42.18 | |
28 | 824 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 1:45.07 | |
29 | 917 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 50 m | 1:48.82 | |
30 | 576 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:50.81 | |
31 | 635 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:50.87 | |
32 | 839 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | 1:52.52 | |
33 | 891 | Skovbæk Laura | 1999 | SØLLERØD | 9902AZ | 50 m | 1:52.84 | |
34 | 787 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 50 m | 1:52.87 | |
35 | 604 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 1:53.10 | |
36 | 821 | Storkfelt Cecilie Muxoll | 2001 | LYNGBY | 0176AJ | 50 m | 1:54.13 | |
37 | 615 | Bahrenscheer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 50 m | 1:54.42 | |
38 | 744 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:54.74 | |
39 | 882 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 50 m | 1:54.81 | |
40 | 554 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:56.00 | |
41 | 774 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 1:57.31 | |
42 | 766 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 50 m | 1:57.61 | |
43 | 552 | Berner Julie Jarlbo | 2001 | ALLERØD | 0192AP | 50 m | 2:01.33 | |
44 | 729 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:02.47 | |
45 | 807 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:02.53 | |
46 | 653 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 50 m | 2:06.78 | |
47 | 690 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGE | 0098AX | 50 m | 2:09.01 | |
48 | 889 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 2:09.54 | |
49 | 695 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | 2:14.48 | |
50 | 639 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 2:20.79 | |
51 | 664 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | ||
52 | 699 | Nebel Ida | 2000 | HELSINGE | 0078AY | 50 m | ||
53 | 708 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 702 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 1:12.55 | |
2 | 855 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 50 m | 1:13.26 | |
3 | 688 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 50 m | 1:14.18 | |
4 | 618 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 1:17.39 | |
5 | 874 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 50 m | 1:20.22 | |
6 | 929 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | 50 m | 1:21.72 | ||
7 | 684 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 1:22.94 | |
8 | 777 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 1:25.61 | |
9 | 703 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 1:26.02 | |
10 | 761 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:27.13 | |
11 | 572 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 1:29.95 | |
12 | 643 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 50 m | 1:30.78 | |
13 | 692 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 50 m | 1:32.69 | |
14 | 883 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:33.63 | |
15 | 701 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:35.63 | |
16 | 880 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 1:35.80 | |
17 | 910 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:36.95 | |
18 | 669 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 1:37.30 | |
19 | 790 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:37.98 | |
20 | 845 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:40.99 | |
21 | 748 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:44.83 | |
22 | 555 | Kaiser Oliver | 2000 | ALLERØD | 0079AD | 50 m | 1:45.73 | |
23 | 651 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:46.07 | |
24 | 574 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 50 m | 1:47.16 | |
25 | 935 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811ak | 50 m | 1:47.48 | |
26 | 746 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:47.89 | |
27 | 909 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 1:47.91 | |
28 | 681 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 50 m | 1:50.50 | |
29 | 691 | Hostrup Andreas | 2000 | HELSINGE | 0097AI | 50 m | 1:54.86 | |
30 | 796 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 2:02.80 | |
31 | 553 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:02.87 | |
32 | 680 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 2:05.37 | |
33 | 789 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 2:05.94 | |
34 | 808 | Parner Malthe Kirk | 2001 | LYNGBY | 0157AG | 50 m | 2:18.27 | |
35 | 747 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | ||
36 | 773 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | ||
37 | 913 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 931 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | 50 m | 2:07.69 | ||
2 | 693 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 2:20.29 | |
3 | 842 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 2:21.76 | |
4 | 826 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 2:22.32 | |
5 | 629 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 2:22.87 | |
6 | 560 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 2:24.24 | |
7 | 596 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:24.79 | |
8 | 694 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 2:25.02 | |
9 | 834 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 2:26.32 | |
10 | 722 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 50 m | 2:26.44 | |
11 | 822 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 50 m | 2:26.54 | |
12 | 652 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 2:26.71 | |
13 | 756 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 2:26.82 | |
14 | 648 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 2:27.08 | |
15 | 853 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:27.15 | |
16 | 727 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 2:27.37 | |
17 | 568 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 50 m | 2:29.10 | |
18 | 797 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 2:30.20 | |
19 | 860 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 50 m | 2:31.78 | |
20 | 837 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 2:32.54 | |
21 | 779 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 2:32.58 | |
22 | 614 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 2:33.19 | |
23 | 816 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:33.89 | |
24 | 726 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 2:34.20 | |
25 | 769 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 2:34.36 | |
26 | 872 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 50 m | 2:35.09 | |
27 | 813 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:35.35 | |
28 | 723 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 2:35.50 | |
29 | 776 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 50 m | 2:36.36 | |
30 | 716 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:36.45 | |
31 | 743 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 2:37.05 | |
32 | 721 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | 2:37.46 | |
33 | 724 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 50 m | 2:39.20 | |
34 | 865 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 50 m | 2:39.29 | |
35 | 788 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 50 m | 2:42.17 | |
36 | 585 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 2:42.28 | |
37 | 755 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 2:42.45 | |
38 | 884 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 2:42.72 | |
39 | 650 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:43.09 | |
40 | 670 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 50 m | 2:45.60 | |
41 | 764 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:46.67 | |
42 | 579 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:46.73 | |
43 | 844 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 2:47.68 | |
44 | 728 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:50.10 | |
45 | 665 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 2:50.76 | |
46 | 715 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 2:51.21 | |
47 | 861 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 50 m | 2:53.83 | |
48 | 732 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:54.25 | |
49 | 919 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032ag | 50 m | 2:54.59 | |
50 | 742 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 2:54.61 | |
51 | 863 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 50 m | 2:55.45 | |
52 | 866 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 50 m | 2:55.92 | |
53 | 846 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:57.12 | |
54 | 567 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:57.64 | |
55 | 858 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 50 m | 3:00.20 | |
56 | 564 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 50 m | 3:00.26 | |
57 | 620 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 50 m | 3:02.22 | |
58 | 586 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 3:05.66 | |
59 | 751 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 3:06.04 | |
60 | 583 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 50 m | 3:07.40 | |
61 | 730 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 3:08.13 | |
62 | 792 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 3:14.45 | |
63 | 864 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 50 m | 3:16.57 | |
64 | 815 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 3:17.33 | |
65 | 653 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 50 m | 3:23.27 | |
66 | 759 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 3:24.63 | |
67 | 771 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 3:26.40 | |
68 | 873 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 50 m | 3:30.47 | |
69 | 875 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 50 m | 3:32.12 | |
70 | 889 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 3:38.79 | |
71 | 862 | Flø Esther | 2001 | SKANDERBOR | 0108AR | 50 m | ||
72 | 934 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038al | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 933 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | 50 m | 1:52.87 | ||
2 | 835 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:12.78 | |
3 | 704 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 50 m | 2:14.00 | |
4 | 801 | Krøll Gustav | 1996 | LYNGBY | 9661AC | 50 m | 2:15.33 | |
5 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:16.45 | |
6 | 605 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 50 m | 2:18.26 | |
7 | 572 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 2:21.10 | |
8 | 893 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 2:21.46 | |
9 | 677 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 2:21.74 | |
10 | 636 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 50 m | 2:22.95 | |
11 | 757 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 2:23.51 | |
12 | 597 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 2:23.63 | |
13 | 848 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 2:24.62 | |
14 | 692 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 50 m | 2:24.91 | |
15 | 711 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 2:24.96 | |
16 | 731 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:25.05 | |
17 | 719 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:25.30 | |
18 | 874 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 50 m | 2:26.84 | |
19 | 682 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 2:28.56 | |
20 | 859 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 50 m | 2:28.77 | |
21 | 786 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 2:28.87 | |
22 | 898 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:29.06 | |
23 | 598 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 2:29.15 | |
24 | 911 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:29.32 | |
25 | 904 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 50 m | 2:29.83 | |
26 | 633 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 50 m | 2:30.00 | |
27 | 714 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 2:31.02 | |
28 | 867 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 50 m | 2:31.64 | |
29 | 725 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 50 m | 2:32.07 | |
30 | 927 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | 50 m | 2:32.30 | ||
31 | 717 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 50 m | 2:32.78 | |
32 | 823 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:35.13 | |
33 | 595 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:35.51 | |
34 | 655 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 2:35.72 | |
35 | 915 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:40.85 | |
36 | 935 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811ak | 50 m | 2:42.20 | |
37 | 643 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 50 m | 2:42.42 | |
38 | 800 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 2:42.48 | |
39 | 696 | Kreiner Jonathan | 1998 | HELSINGE | 9815AK | 50 m | 2:43.69 | |
40 | 628 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:45.73 | |
41 | 734 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 2:46.32 | |
42 | 886 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 2:47.58 | |
43 | 720 | Jensen Johan Kjaer | 1998 | HILLERØD | 9897AQ | 50 m | 2:48.30 | |
44 | 556 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 2:49.12 | |
45 | 906 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 50 m | 2:49.47 | |
46 | 686 | Gielstrup Jonas | 1998 | HELSINGE | 9845AD | 50 m | 2:50.24 | |
47 | 836 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:52.01 | |
48 | 881 | Filtenborg Frederik | 1998 | SØLLERØD | 9811AS | 50 m | 2:59.05 | |
49 | 885 | Kalør Marcus | 1999 | SØLLERØD | 9929AP | 50 m | 3:14.40 | |
50 | 868 | Rasmussen Nicolaj Skov | 1998 | SKANDERBOR | 9865AT | 50 m | 3:21.30 | |
51 | 678 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | ||
52 | 592 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:31.33 | EXT |
53 | 783 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:38.33 | EXT |
54 | 654 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:38.52 | EXT |
55 | 805 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:38.81 | EXT |
56 | 591 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:42.99 | EXT |
57 | 663 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 3:10.13 | EXT |
58 | 587 | Paulsen Jonas | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 50 m | 3:10.84 | EXT |
59 | 577 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 3:24.37 | EXT |
60 | 668 | Juliusson Björgvin | 2001 | HERLEV | 0199AG | 50 m | 3:51.90 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 920 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:19.50 | ||
2 | 854 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 2:32.57 | |
3 | 857 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 2:32.69 | |
4 | 860 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 50 m | 3:19.67 | |
5 | 576 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 3:28.83 | |
6 | 637 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 50 m | 3:40.83 | |
7 | 559 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 3:42.00 | |
8 | 889 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 4:08.26 | |
9 | 882 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 50 m | 4:22.45 | |
10 | 582 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 617 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 2:07.68 | |
2 | 674 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 50 m | 2:23.32 | |
3 | 799 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:24.11 | |
4 | 923 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | 50 m | 2:48.67 | ||
5 | 902 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 3:01.90 | |
6 | 896 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 50 m | 3:25.60 | |
7 | 905 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 3:28.61 | |
8 | 859 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 50 m | ||
9 | 663 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 3:38.16 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 726 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 39.11 | |
2 | 768 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 39.14 | |
3 | 741 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 39.74 | |
4 | 936 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426ae | 50 m | 40.10 | |
5 | 861 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 50 m | 40.41 | |
6 | 912 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 50 m | 40.65 | |
7 | 852 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 41.66 | |
8 | 840 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 42.32 | |
9 | 863 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 50 m | 42.88 | |
10 | 754 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 42.92 | |
11 | 614 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 43.04 | |
12 | 853 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 45.12 | |
13 | 623 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 45.13 | |
14 | 864 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 50 m | 45.61 | |
15 | 921 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | 50 m | 45.63 | ||
16 | 875 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 50 m | 45.82 | |
17 | 607 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 46.66 | |
18 | 838 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 47.65 | |
19 | 565 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 50 m | 48.50 | |
20 | 632 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 48.64 | |
21 | 710 | Westermann Camilla | 1997 | HELSINGE | 9794AJ | 50 m | 48.89 | |
22 | 873 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 50 m | 49.18 | |
23 | 650 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 50.16 | |
24 | 699 | Nebel Ida | 2000 | HELSINGE | 0078AY | 50 m | 50.75 | |
25 | 599 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 51.28 | |
26 | 770 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 52.03 | |
27 | 882 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 50 m | 52.79 | |
28 | 901 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 50 m | 52.92 | |
29 | 615 | Bahrenscheer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 50 m | 54.42 | |
30 | 621 | Christensen Maja Bak | 2000 | HELSINGØR | 0062AX | 50 m | 55.73 | |
31 | 862 | Flø Esther | 2001 | SKANDERBOR | 0108AR | 50 m | 55.88 | |
32 | 749 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 56.78 | |
33 | 616 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 58.92 | |
34 | 690 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGE | 0098AX | 50 m | 59.79 | |
35 | 639 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:01.68 | |
36 | 624 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:09.66 | |
37 | 706 | Sand Filippa | 2003 | HELSINGE | 0342AF | 50 m | 1:20.52 | |
38 | 689 | Hansson Mathilde | 1999 | HELSINGE | 9948AS | 50 m | ||
39 | 695 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 855 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 50 m | 33.71 | |
2 | 640 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 35.65 | |
3 | 795 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 50 m | 37.21 | |
4 | 698 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 50 m | 37.41 | |
5 | 874 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 50 m | 38.36 | |
6 | 709 | Stensen Rune R. | 1996 | HELSINGE | 9687AR | 50 m | 41.11 | |
7 | 761 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 42.03 | |
8 | 883 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 44.01 | |
9 | 701 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 44.51 | |
10 | 935 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811ak | 50 m | 45.91 | |
11 | 926 | Shirazi Daniel Olsson | 1997 | SK RAN | 50 m | 46.09 | ||
12 | 845 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 46.64 | |
13 | 868 | Rasmussen Nicolaj Skov | 1998 | SKANDERBOR | 9865AT | 50 m | 46.76 | |
14 | 775 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 47.15 | |
15 | 651 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 47.76 | |
16 | 634 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 48.54 | |
17 | 601 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 48.81 | |
18 | 555 | Kaiser Oliver | 2000 | ALLERØD | 0079AD | 50 m | 49.36 | |
19 | 849 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 50 m | 49.88 | |
20 | 681 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 50 m | 51.52 | |
21 | 587 | Paulsen Jonas | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 50 m | 53.39 | |
22 | 793 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 54.65 | |
23 | 794 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 55.43 | |
24 | 789 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 58.37 | |
25 | 673 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 1:05.54 | |
26 | 668 | Juliusson Björgvin | 2001 | HERLEV | 0199AG | 50 m | ||
27 | 680 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 560 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 36.00 | |
2 | 907 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 36.35 | |
3 | 887 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 38.15 | |
4 | 568 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 50 m | 38.50 | |
5 | 622 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 39.04 | |
6 | 763 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 39.27 | |
7 | 791 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 41.07 | |
8 | 715 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 42.12 | |
9 | 602 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 42.87 | |
10 | 627 | Gustafson Sara | 1997 | HELSINGØR | 9724AE | 50 m | 43.72 | |
11 | 659 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 44.06 | |
12 | 637 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 50 m | 44.71 | |
13 | 632 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 45.16 | |
14 | 897 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 50 m | 45.45 | |
15 | 753 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 45.79 | |
16 | 650 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 45.82 | |
17 | 620 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 50 m | 46.35 | |
18 | 554 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 46.46 | |
19 | 847 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 47.36 | |
20 | 635 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 47.41 | |
21 | 581 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 47.75 | |
22 | 807 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 49.84 | |
23 | 616 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 51.68 | |
24 | 744 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 52.00 | |
25 | 862 | Flø Esther | 2001 | SKANDERBOR | 0108AR | 50 m | 53.57 | |
26 | 934 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038al | 50 m | 54.16 | |
27 | 672 | Sonne Laura | 2003 | HERLEV | 0324AB | 50 m | 1:11.04 | |
28 | 667 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 50 m | 1:15.04 | |
29 | 675 | Bernhard Rebekka | 1999 | HELSINGE | 9984AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 656 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 27.60 | |
2 | 688 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 50 m | 31.90 | |
3 | 850 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 32.28 | |
4 | 644 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 50 m | 33.26 | |
5 | 835 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 34.10 | |
6 | 856 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 50 m | 34.90 | |
7 | 711 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 35.98 | |
8 | 896 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 50 m | 36.33 | |
9 | 658 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 50 m | 36.42 | |
10 | 557 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 36.80 | |
11 | 725 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 50 m | 37.54 | |
12 | 717 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 50 m | 37.58 | |
13 | 867 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 50 m | 37.97 | |
14 | 893 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 38.52 | |
15 | 591 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 38.66 | |
16 | 687 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 38.67 | |
17 | 654 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 38.72 | |
18 | 757 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 39.15 | |
19 | 803 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 39.78 | |
20 | 841 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 41.30 | |
21 | 935 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811ak | 50 m | 41.52 | |
22 | 851 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 41.82 | |
23 | 686 | Gielstrup Jonas | 1998 | HELSINGE | 9845AD | 50 m | 43.12 | |
24 | 646 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 43.30 | |
25 | 750 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 50 m | 45.92 | |
26 | 691 | Hostrup Andreas | 2000 | HELSINGE | 0097AI | 50 m | 47.40 | |
27 | 806 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 48.19 | |
28 | 631 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 48.30 | |
29 | 747 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 54.82 | |
30 | 916 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 937 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 25.67 | ||
2 | 920 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 28.50 | ||
3 | 575 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 50 m | 29.09 | |
4 | 707 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 29.70 | |
5 | 603 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 29.96 | |
6 | 693 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 30.37 | |
7 | 582 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 30.40 | |
8 | 629 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 30.61 | |
9 | 879 | Andersen Ane | 1990 | SØLLERØD | 9016AF | 50 m | 30.61 | |
10 | 652 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 30.79 | |
11 | 694 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 31.00 | |
12 | 685 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 31.18 | |
13 | 754 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 31.24 | |
14 | 837 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 31.76 | |
15 | 630 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 31.78 | |
16 | 626 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 32.15 | |
17 | 788 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 50 m | 32.20 | |
18 | 860 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 50 m | 32.45 | |
19 | 925 | Adakis Angelika | 1998 | SK RAN | 50 m | 32.49 | ||
20 | 908 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 50 m | 32.53 | |
21 | 647 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 50 m | 32.58 | |
22 | 840 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 32.58 | |
23 | 865 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 50 m | 32.58 | |
24 | 705 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 50 m | 32.73 | |
25 | 813 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 32.88 | |
26 | 638 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 32.94 | |
27 | 884 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 32.99 | |
28 | 743 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 33.30 | |
29 | 716 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 33.37 | |
30 | 614 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 33.49 | |
31 | 899 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 50 m | 33.83 | |
32 | 798 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 50 m | 33.92 | |
33 | 665 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 33.94 | |
34 | 825 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 34.17 | |
35 | 710 | Westermann Camilla | 1997 | HELSINGE | 9794AJ | 50 m | 34.27 | |
36 | 573 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 34.35 | |
37 | 779 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 34.61 | |
38 | 662 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 50 m | 34.83 | |
39 | 755 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 34.95 | |
40 | 579 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 35.07 | |
41 | 844 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 35.08 | |
42 | 585 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 35.20 | |
43 | 584 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 50 m | 35.39 | |
44 | 767 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 50 m | 35.60 | |
45 | 567 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 35.96 | |
46 | 866 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 50 m | 35.98 | |
47 | 566 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 36.12 | |
48 | 858 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 50 m | 36.22 | |
49 | 843 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 36.32 | |
50 | 559 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 36.60 | |
51 | 632 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 36.72 | |
52 | 846 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 37.03 | |
53 | 615 | Bahrenscheer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 50 m | 37.17 | |
54 | 815 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 37.82 | |
55 | 838 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 37.83 | |
56 | 590 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 50 m | 38.16 | |
57 | 620 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 50 m | 38.17 | |
58 | 675 | Bernhard Rebekka | 1999 | HELSINGE | 9984AU | 50 m | 38.72 | |
59 | 787 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 50 m | 38.75 | |
60 | 583 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 50 m | 38.81 | |
61 | 604 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 39.87 | |
62 | 766 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 50 m | 40.03 | |
63 | 659 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 40.78 | |
64 | 792 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 40.84 | |
65 | 774 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 41.41 | |
66 | 821 | Storkfelt Cecilie Muxoll | 2001 | LYNGBY | 0176AJ | 50 m | 41.54 | |
67 | 639 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 41.87 | |
68 | 616 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 42.06 | |
69 | 621 | Christensen Maja Bak | 2000 | HELSINGØR | 0062AX | 50 m | 42.46 | |
70 | 917 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 50 m | 42.77 | |
71 | 891 | Skovbæk Laura | 1999 | SØLLERØD | 9902AZ | 50 m | 43.49 | |
72 | 690 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGE | 0098AX | 50 m | 44.24 | |
73 | 624 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 46.05 | |
74 | 708 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 50 m | 48.08 | |
75 | 934 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038al | 50 m | 50.46 | |
76 | 683 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 50.71 | |
77 | 706 | Sand Filippa | 2003 | HELSINGE | 0342AF | 50 m | 1:02.26 | |
78 | 672 | Sonne Laura | 2003 | HERLEV | 0324AB | 50 m | 1:03.62 | |
79 | 667 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 50 m | 1:15.00 | |
80 | 689 | Hansson Mathilde | 1999 | HELSINGE | 9948AS | 50 m | ||
81 | 695 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | ||
82 | 778 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 856 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 50 m | 27.05 | |
2 | 640 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 27.10 | |
3 | 644 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 50 m | 28.42 | |
4 | 704 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 50 m | 29.23 | |
5 | 929 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | 50 m | 29.78 | ||
6 | 597 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 30.05 | |
7 | 619 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 30.13 | |
8 | 848 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 30.16 | |
9 | 571 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 30.37 | |
10 | 598 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 50 m | 30.44 | |
11 | 636 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 50 m | 30.70 | |
12 | 709 | Stensen Rune R. | 1996 | HELSINGE | 9687AR | 50 m | 30.73 | |
13 | 677 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 30.77 | |
14 | 684 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 30.88 | |
15 | 904 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 50 m | 30.89 | |
16 | 820 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 30.92 | |
17 | 655 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 31.00 | |
18 | 642 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 31.03 | |
19 | 572 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 31.14 | |
20 | 911 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 31.22 | |
21 | 926 | Shirazi Daniel Olsson | 1997 | SK RAN | 50 m | 31.25 | ||
22 | 580 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 31.26 | |
23 | 561 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 31.51 | |
24 | 923 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | 50 m | 31.60 | ||
25 | 682 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 31.86 | |
26 | 592 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 31.93 | |
27 | 910 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 32.10 | |
28 | 890 | Samberg Andreas | 1998 | SØLLERØD | 9815AN | 50 m | 32.36 | |
29 | 562 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 32.59 | |
30 | 574 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 50 m | 32.96 | |
31 | 867 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 50 m | 32.98 | |
32 | 628 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 33.16 | |
33 | 900 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 33.59 | |
34 | 913 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 33.62 | |
35 | 927 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | 50 m | 34.10 | ||
36 | 595 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 34.12 | |
37 | 823 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 34.16 | |
38 | 634 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 34.53 | |
39 | 851 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 34.80 | |
40 | 800 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 34.82 | |
41 | 720 | Jensen Johan Kjaer | 1998 | HILLERØD | 9897AQ | 50 m | 34.87 | |
42 | 649 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 34.93 | |
43 | 849 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 50 m | 35.20 | |
44 | 836 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 36.00 | |
45 | 696 | Kreiner Jonathan | 1998 | HELSINGE | 9815AK | 50 m | 36.61 | |
46 | 588 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 37.19 | |
47 | 631 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 37.64 | |
48 | 663 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 38.53 | |
49 | 808 | Parner Malthe Kirk | 2001 | LYNGBY | 0157AG | 50 m | 39.47 | |
50 | 691 | Hostrup Andreas | 2000 | HELSINGE | 0097AI | 50 m | 39.65 | |
51 | 553 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 39.92 | |
52 | 646 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 40.08 | |
53 | 750 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 50 m | 40.35 | |
54 | 796 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 40.42 | |
55 | 773 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 41.22 | |
56 | 745 | Gruhn Emil | 2001 | HØRSHOLM | 0181AG | 50 m | 41.44 | |
57 | 577 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 41.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 920 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 30.58 | ||
2 | 857 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 31.49 | |
3 | 648 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 31.80 | |
4 | 768 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 32.51 | |
5 | 679 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 50 m | 32.76 | |
6 | 854 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 32.80 | |
7 | 907 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 32.83 | |
8 | 908 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 50 m | 34.25 | |
9 | 626 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 34.30 | |
10 | 852 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 34.61 | |
11 | 834 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 34.98 | |
12 | 756 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 35.34 | |
13 | 812 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 35.58 | |
14 | 853 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 35.59 | |
15 | 641 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 50 m | 36.02 | |
16 | 596 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 36.43 | |
17 | 724 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 50 m | 36.56 | |
18 | 879 | Andersen Ane | 1990 | SØLLERØD | 9016AF | 50 m | 37.01 | |
19 | 925 | Adakis Angelika | 1998 | SK RAN | 50 m | 37.37 | ||
20 | 922 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | 50 m | 37.48 | ||
21 | 728 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 38.16 | |
22 | 840 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 38.27 | |
23 | 721 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | 38.42 | |
24 | 764 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 38.50 | |
25 | 860 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 50 m | 39.47 | |
26 | 884 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 40.87 | |
27 | 903 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 40.98 | |
28 | 586 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 41.00 | |
29 | 921 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | 50 m | 41.14 | ||
30 | 564 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 50 m | 41.63 | |
31 | 837 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 41.92 | |
32 | 552 | Berner Julie Jarlbo | 2001 | ALLERØD | 0192AP | 50 m | 42.00 | |
33 | 751 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 42.18 | |
34 | 670 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 50 m | 42.20 | |
35 | 865 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 50 m | 42.34 | |
36 | 824 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 44.05 | |
37 | 858 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 50 m | 44.53 | |
38 | 615 | Bahrenscheer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 50 m | 44.60 | |
39 | 919 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032ag | 50 m | 45.57 | |
40 | 635 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 47.54 | |
41 | 762 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 48.34 | |
42 | 771 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 48.52 | |
43 | 839 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | 48.73 | |
44 | 847 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 50.87 | |
45 | 664 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 54.74 | |
46 | 576 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | ||
47 | 582 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | ||
48 | 940 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 656 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 26.93 | |
2 | 657 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 50 m | 27.32 | |
3 | 702 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 28.34 | |
4 | 640 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 28.93 | |
5 | 618 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 29.93 | |
6 | 697 | Larsen Jeff | 1996 | HELSINGE | 9607AI | 50 m | 31.43 | |
7 | 642 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 33.70 | |
8 | 600 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 33.96 | |
9 | 923 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | 50 m | 34.25 | ||
10 | 890 | Samberg Andreas | 1998 | SØLLERØD | 9815AN | 50 m | 35.68 | |
11 | 654 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 35.79 | |
12 | 906 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 50 m | 36.08 | |
13 | 927 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | 50 m | 36.11 | ||
14 | 851 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 38.25 | |
15 | 605 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 50 m | 39.16 | |
16 | 880 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 39.35 | |
17 | 916 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 50 m | 39.41 | |
18 | 557 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 39.42 | |
19 | 678 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 39.68 | |
20 | 649 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 40.65 | |
21 | 739 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 41.08 | |
22 | 669 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 41.23 | |
23 | 628 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 41.59 | |
24 | 748 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 43.57 | |
25 | 634 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 43.79 | |
26 | 577 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 47.48 | |
27 | 746 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 48.63 | |
28 | 909 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 48.73 | |
29 | 646 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 50.79 | |
30 | 745 | Gruhn Emil | 2001 | HØRSHOLM | 0181AG | 50 m | 54.90 | |
31 | 673 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 55.48 | |
32 | 806 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 741 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 50 m | 2:55.32 | |
2 | 924 | Berglund Oliva | 1998 | SK RAN | 50 m | 3:03.85 | ||
3 | 647 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 50 m | 3:07.16 | |
4 | 638 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 3:07.44 | |
5 | 676 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 3:09.37 | |
6 | 623 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 3:14.79 | |
7 | 861 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 50 m | 3:16.66 | |
8 | 579 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 3:17.04 | |
9 | 840 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 3:20.57 | |
10 | 863 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 50 m | 3:20.82 | |
11 | 570 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 50 m | 3:22.32 | |
12 | 772 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 3:28.64 | |
13 | 864 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 50 m | 3:28.96 | |
14 | 581 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 3:31.51 | |
15 | 875 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 50 m | 3:33.18 | |
16 | 752 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 3:34.05 | |
17 | 559 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 3:40.00 | |
18 | 873 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 50 m | 3:45.78 | |
19 | 637 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 50 m | 5:07.15 | |
20 | 708 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 50 m | ||
21 | 774 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | ||
22 | 862 | Flø Esther | 2001 | SKANDERBOR | 0108AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 855 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 50 m | 2:42.05 | |
2 | 671 | Madsen Jesper | 1986 | HERLEV | 8693AB | 50 m | 2:45.00 | |
3 | 817 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 2:46.66 | |
4 | 898 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:58.70 | |
5 | 666 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 2:59.56 | |
6 | 841 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 3:09.23 | |
7 | 643 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 50 m | 3:13.04 | |
8 | 883 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 3:14.98 | |
9 | 893 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 3:16.10 | |
10 | 561 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 3:23.82 | |
11 | 790 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 3:27.90 | |
12 | 845 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 3:29.65 | |
13 | 556 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 3:31.11 | |
14 | 881 | Filtenborg Frederik | 1998 | SØLLERØD | 9811AS | 50 m | 3:37.29 | |
15 | 868 | Rasmussen Nicolaj Skov | 1998 | SKANDERBOR | 9865AT | 50 m | 3:38.42 | |
16 | 681 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 50 m | ||
17 | 703 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | ||
18 | 654 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 3:26.13 | EXT |
19 | 591 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 3:34.55 | EXT |
20 | 588 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 3:37.58 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 937 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 55.68 | ||
2 | 920 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:01.80 | ||
3 | 707 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 1:01.84 | |
4 | 931 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | 50 m | 1:02.89 | ||
5 | 575 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 50 m | 1:03.80 | |
6 | 648 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:05.04 | |
7 | 629 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 1:05.31 | |
8 | 652 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:06.44 | |
9 | 569 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 50 m | 1:06.98 | |
10 | 722 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 50 m | 1:07.05 | |
11 | 685 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 1:07.71 | |
12 | 924 | Berglund Oliva | 1998 | SK RAN | 50 m | 1:07.79 | ||
13 | 768 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 50 m | 1:08.34 | |
14 | 797 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 1:08.36 | |
15 | 679 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 50 m | 1:08.38 | |
16 | 630 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:08.87 | |
17 | 837 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:09.90 | |
18 | 769 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 1:09.93 | |
19 | 860 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 50 m | 1:10.13 | |
20 | 813 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:10.15 | |
21 | 928 | Ekström Emelie | 1996 | SK RAN | 50 m | 1:10.23 | ||
22 | 638 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 1:10.54 | |
23 | 776 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 50 m | 1:11.20 | |
24 | 743 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 1:11.61 | |
25 | 872 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 50 m | 1:12.10 | |
26 | 705 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 50 m | 1:12.40 | |
27 | 614 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 1:12.59 | |
28 | 865 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 50 m | 1:12.59 | |
29 | 827 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 50 m | 1:13.18 | |
30 | 791 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 1:13.51 | |
31 | 814 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 50 m | 1:13.71 | |
32 | 899 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 50 m | 1:13.98 | |
33 | 627 | Gustafson Sara | 1997 | HELSINGØR | 9724AE | 50 m | 1:14.08 | |
34 | 844 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:14.10 | |
35 | 710 | Westermann Camilla | 1997 | HELSINGE | 9794AJ | 50 m | 1:14.75 | |
36 | 767 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 50 m | 1:15.11 | |
37 | 921 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | 50 m | 1:15.89 | ||
38 | 884 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 1:16.50 | |
39 | 670 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 50 m | 1:16.56 | |
40 | 573 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:16.63 | |
41 | 732 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:17.08 | |
42 | 897 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 50 m | 1:18.53 | |
43 | 584 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 50 m | 1:18.83 | |
44 | 866 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 50 m | 1:18.95 | |
45 | 742 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 1:19.34 | |
46 | 751 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 1:19.93 | |
47 | 922 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | 50 m | 1:20.12 | ||
48 | 824 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 1:20.54 | |
49 | 552 | Berner Julie Jarlbo | 2001 | ALLERØD | 0192AP | 50 m | 1:21.07 | |
50 | 662 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 50 m | 1:21.21 | |
51 | 565 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 50 m | 1:21.73 | |
52 | 843 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 1:21.81 | |
53 | 846 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 1:22.36 | |
54 | 792 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:23.83 | |
55 | 815 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 1:25.28 | |
56 | 847 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:25.87 | |
57 | 675 | Bernhard Rebekka | 1999 | HELSINGE | 9984AU | 50 m | 1:25.91 | |
58 | 730 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:26.71 | |
59 | 653 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 50 m | 1:27.31 | |
60 | 590 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 50 m | 1:27.89 | |
61 | 635 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:28.07 | |
62 | 699 | Nebel Ida | 2000 | HELSINGE | 0078AY | 50 m | 1:28.10 | |
63 | 821 | Storkfelt Cecilie Muxoll | 2001 | LYNGBY | 0176AJ | 50 m | 1:29.54 | |
64 | 554 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:29.83 | |
65 | 839 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | 1:30.55 | |
66 | 602 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 1:30.87 | |
67 | 616 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:31.35 | |
68 | 729 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:32.46 | |
69 | 659 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:33.04 | |
70 | 807 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:34.48 | |
71 | 771 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:34.77 | |
72 | 664 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:35.28 | |
73 | 917 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 50 m | 1:36.43 | |
74 | 749 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 1:36.76 | |
75 | 759 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 1:38.87 | |
76 | 744 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:43.91 | |
77 | 624 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:44.51 | |
78 | 683 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 1:49.56 | |
79 | 672 | Sonne Laura | 2003 | HERLEV | 0324AB | 50 m | 2:21.64 | |
80 | 667 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 50 m | 2:59.88 | |
81 | 689 | Hansson Mathilde | 1999 | HELSINGE | 9948AS | 50 m | ||
82 | 778 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | ||
83 | 888 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | ||
84 | 940 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 933 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | 50 m | 52.25 | ||
2 | 640 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 56.66 | |
3 | 835 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:00.52 | |
4 | 856 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 50 m | 1:00.88 | |
5 | 704 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 50 m | 1:01.72 | |
6 | 929 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | 50 m | 1:02.85 | ||
7 | 859 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 50 m | 1:04.22 | |
8 | 731 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 1:05.26 | |
9 | 698 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 50 m | 1:05.89 | |
10 | 848 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 1:06.23 | |
11 | 636 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 50 m | 1:06.26 | |
12 | 757 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 50 m | 1:06.26 | |
13 | 684 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 1:06.33 | |
14 | 709 | Stensen Rune R. | 1996 | HELSINGE | 9687AR | 50 m | 1:06.34 | |
15 | 677 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 1:06.37 | |
16 | 904 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 50 m | 1:06.54 | |
17 | 874 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 50 m | 1:06.83 | |
18 | 692 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 50 m | 1:07.67 | |
19 | 628 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:07.72 | |
20 | 655 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 1:07.77 | |
21 | 719 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 1:07.77 | |
22 | 902 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 1:08.38 | |
23 | 580 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:08.70 | |
24 | 926 | Shirazi Daniel Olsson | 1997 | SK RAN | 50 m | 1:08.92 | ||
25 | 682 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 1:09.10 | |
26 | 687 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 1:09.69 | |
27 | 820 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 1:10.33 | |
28 | 739 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:10.42 | |
29 | 910 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:10.42 | |
30 | 775 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:11.05 | |
31 | 761 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:11.17 | |
32 | 802 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:11.48 | |
33 | 805 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:13.23 | |
34 | 606 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:13.26 | |
35 | 734 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 1:13.51 | |
36 | 701 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:14.32 | |
37 | 851 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:14.37 | |
38 | 803 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:14.45 | |
39 | 915 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:15.02 | |
40 | 836 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:15.11 | |
41 | 669 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 1:15.81 | |
42 | 649 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 1:15.83 | |
43 | 880 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 1:16.71 | |
44 | 696 | Kreiner Jonathan | 1998 | HELSINGE | 9815AK | 50 m | 1:17.04 | |
45 | 849 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 50 m | 1:17.28 | |
46 | 686 | Gielstrup Jonas | 1998 | HELSINGE | 9845AD | 50 m | 1:17.69 | |
47 | 720 | Jensen Johan Kjaer | 1998 | HILLERØD | 9897AQ | 50 m | 1:17.76 | |
48 | 890 | Samberg Andreas | 1998 | SØLLERØD | 9815AN | 50 m | 1:18.14 | |
49 | 601 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 1:22.01 | |
50 | 746 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:23.11 | |
51 | 587 | Paulsen Jonas | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 50 m | 1:23.58 | |
52 | 794 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:24.05 | |
53 | 747 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 1:24.95 | |
54 | 881 | Filtenborg Frederik | 1998 | SØLLERØD | 9811AS | 50 m | 1:25.38 | |
55 | 885 | Kalør Marcus | 1999 | SØLLERØD | 9929AP | 50 m | 1:26.71 | |
56 | 793 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:26.78 | |
57 | 555 | Kaiser Oliver | 2000 | ALLERØD | 0079AD | 50 m | 1:29.92 | |
58 | 745 | Gruhn Emil | 2001 | HØRSHOLM | 0181AG | 50 m | 1:32.42 | |
59 | 553 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:35.15 | |
60 | 773 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 1:37.10 | |
61 | 673 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 1:38.96 | |
62 | 668 | Juliusson Björgvin | 2001 | HERLEV | 0199AG | 50 m | 1:44.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 603 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 1:13.20 | |
2 | 907 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 1:17.39 | |
3 | 887 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 1:19.28 | |
4 | 607 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 50 m | 1:19.86 | |
5 | 826 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 1:20.24 | |
6 | 872 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 50 m | 1:20.74 | |
7 | 622 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 1:21.48 | |
8 | 676 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 1:22.18 | |
9 | 779 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 1:22.64 | |
10 | 925 | Adakis Angelika | 1998 | SK RAN | 50 m | 1:23.28 | ||
11 | 763 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 1:24.34 | |
12 | 788 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 50 m | 1:24.51 | |
13 | 919 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032ag | 50 m | 1:25.42 | |
14 | 582 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 1:25.68 | |
15 | 825 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:25.70 | |
16 | 901 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 50 m | 1:25.90 | |
17 | 647 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 50 m | 1:27.80 | |
18 | 585 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 1:29.29 | |
19 | 787 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 50 m | 1:29.36 | |
20 | 626 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 1:30.31 | |
21 | 922 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | 50 m | 1:31.09 | ||
22 | 742 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 1:31.77 | |
23 | 564 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 50 m | 1:31.90 | |
24 | 659 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:35.53 | |
25 | 604 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 50 m | 1:36.01 | |
26 | 766 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 50 m | 1:40.09 | |
27 | 583 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 50 m | 1:40.78 | |
28 | 891 | Skovbæk Laura | 1999 | SØLLERØD | 9902AZ | 50 m | 1:42.44 | |
29 | 749 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 50 m | 1:42.84 | |
30 | 639 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:44.97 | |
31 | 888 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 1:46.76 | |
32 | 653 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 50 m | 1:52.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 850 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 1:06.79 | |
2 | 618 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 1:12.57 | |
3 | 597 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 1:13.92 | |
4 | 571 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 1:14.34 | |
5 | 658 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 50 m | 1:14.95 | |
6 | 711 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 1:16.24 | |
7 | 867 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 50 m | 1:16.37 | |
8 | 896 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 50 m | 1:17.49 | |
9 | 644 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 50 m | 1:21.34 | |
10 | 562 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 1:21.68 | |
11 | 633 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 50 m | 1:21.70 | |
12 | 739 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:22.41 | |
13 | 574 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 50 m | 1:23.62 | |
14 | 800 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 50 m | 1:24.59 | |
15 | 900 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:24.67 | |
16 | 592 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:26.59 | |
17 | 913 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 1:27.18 | |
18 | 823 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:27.71 | |
19 | 886 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 1:28.26 | |
20 | 561 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:29.10 | |
21 | 646 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 1:30.84 | |
22 | 595 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:31.38 | |
23 | 909 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 1:36.76 | |
24 | 796 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 1:37.53 | |
25 | 748 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:39.29 | |
26 | 750 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 50 m | 1:39.67 | |
27 | 577 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 1:41.00 | |
28 | 631 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:41.32 | |
29 | 808 | Parner Malthe Kirk | 2001 | LYNGBY | 0157AG | 50 m | 1:42.76 | |
30 | 806 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 50 m | 1:43.59 | |
31 | 885 | Kalør Marcus | 1999 | SØLLERØD | 9929AP | 50 m | 1:43.60 | |
32 | 789 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:50.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 822 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 50 m | 2:47.02 | |
2 | 722 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 50 m | 2:49.01 | |
3 | 842 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 2:49.24 | |
4 | 912 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 50 m | 2:49.28 | |
5 | 834 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 2:49.95 | |
6 | 726 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 2:50.28 | |
7 | 727 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 2:51.49 | |
8 | 694 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 2:52.30 | |
9 | 928 | Ekström Emelie | 1996 | SK RAN | 50 m | 2:52.85 | ||
10 | 924 | Berglund Oliva | 1998 | SK RAN | 50 m | 2:54.78 | ||
11 | 568 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 50 m | 2:55.89 | |
12 | 723 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 2:56.23 | |
13 | 756 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 2:56.57 | |
14 | 816 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:57.60 | |
15 | 638 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 2:58.81 | |
16 | 569 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 50 m | 2:59.17 | |
17 | 716 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:59.53 | |
18 | 622 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 3:00.27 | |
19 | 755 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 3:00.30 | |
20 | 840 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 3:00.83 | |
21 | 705 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 50 m | 3:01.71 | |
22 | 925 | Adakis Angelika | 1998 | SK RAN | 50 m | 3:02.97 | ||
23 | 770 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 3:03.25 | |
24 | 623 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 3:03.86 | |
25 | 724 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 50 m | 3:06.75 | |
26 | 625 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 3:06.98 | |
27 | 837 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 3:07.23 | |
28 | 650 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 3:07.31 | |
29 | 693 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 3:07.98 | |
30 | 579 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 3:08.48 | |
31 | 576 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 3:09.39 | |
32 | 863 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 50 m | 3:09.69 | |
33 | 599 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 3:11.30 | |
34 | 861 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 50 m | 3:12.79 | |
35 | 767 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 50 m | 3:14.69 | |
36 | 721 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | 3:16.29 | |
37 | 753 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 3:16.34 | |
38 | 866 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 50 m | 3:17.58 | |
39 | 752 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 3:17.75 | |
40 | 665 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 3:18.90 | |
41 | 865 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 50 m | 3:20.07 | |
42 | 715 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 3:20.28 | |
43 | 584 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 50 m | 3:21.02 | |
44 | 566 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 3:24.19 | |
45 | 570 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 50 m | 3:24.40 | |
46 | 590 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 50 m | 3:25.56 | |
47 | 873 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 50 m | 3:27.99 | |
48 | 567 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 3:30.48 | |
49 | 875 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 50 m | 3:33.18 | |
50 | 729 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 3:34.22 | |
51 | 864 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 50 m | 3:38.26 | |
52 | 792 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 3:39.27 | |
53 | 821 | Storkfelt Cecilie Muxoll | 2001 | LYNGBY | 0176AJ | 50 m | 3:39.65 | |
54 | 762 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 3:41.63 | |
55 | 730 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 3:42.31 | |
56 | 771 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 3:44.17 | |
57 | 586 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 3:52.75 | |
58 | 581 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | ||
59 | 774 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | ||
60 | 778 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | ||
61 | 815 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | ||
62 | 858 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 657 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 50 m | 2:16.74 | |
2 | 688 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 50 m | 2:19.08 | |
3 | 703 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 2:23.10 | |
4 | 799 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:29.49 | |
5 | 835 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:30.99 | |
6 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:34.61 | |
7 | 804 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 2:35.46 | |
8 | 929 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | 50 m | 2:39.85 | ||
9 | 731 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:40.21 | |
10 | 801 | Krøll Gustav | 1996 | LYNGBY | 9661AC | 50 m | 2:40.97 | |
11 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:41.60 | |
12 | 786 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 50 m | 2:42.77 | |
13 | 572 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 2:43.39 | |
14 | 874 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 50 m | 2:43.56 | |
15 | 898 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:45.30 | |
16 | 600 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:46.48 | |
17 | 643 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 50 m | 2:47.28 | |
18 | 911 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:48.77 | |
19 | 818 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:49.40 | |
20 | 725 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 50 m | 2:50.41 | |
21 | 557 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:51.48 | |
22 | 714 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 2:55.94 | |
23 | 606 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:56.61 | |
24 | 719 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:57.25 | |
25 | 717 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 50 m | 2:57.90 | |
26 | 926 | Shirazi Daniel Olsson | 1997 | SK RAN | 50 m | 3:02.65 | ||
27 | 580 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 3:04.88 | |
28 | 880 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 50 m | 3:05.29 | |
29 | 777 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 50 m | 3:08.03 | |
30 | 678 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 3:09.33 | |
31 | 906 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 50 m | 3:09.96 | |
32 | 886 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 3:13.55 | |
33 | 556 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 3:24.60 | |
34 | 794 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 3:24.81 | |
35 | 793 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 3:29.88 | |
36 | 868 | Rasmussen Nicolaj Skov | 1998 | SKANDERBOR | 9865AT | 50 m | 3:38.98 | |
37 | 619 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 3:56.61 | |
38 | 588 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 3:32.88 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 857 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 1:10.20 | |
2 | 854 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 1:10.60 | |
3 | 575 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 50 m | 1:13.74 | |
4 | 908 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 50 m | 1:16.11 | |
5 | 560 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 1:16.86 | |
6 | 901 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 50 m | 1:17.95 | |
7 | 625 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:22.25 | |
8 | 728 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:24.71 | |
9 | 812 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 1:25.78 | |
10 | 928 | Ekström Emelie | 1996 | SK RAN | 50 m | 1:26.49 | ||
11 | 764 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:26.83 | |
12 | 903 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:27.92 | |
13 | 596 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:28.46 | |
14 | 798 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 50 m | 1:28.51 | |
15 | 922 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | 50 m | 1:32.02 | ||
16 | 662 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 50 m | 1:36.83 | |
17 | 889 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 1:56.28 | |
18 | 843 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | ||
19 | 940 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 617 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 57.95 | |
2 | 657 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 50 m | 59.44 | |
3 | 702 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 1:00.94 | |
4 | 795 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 50 m | 1:02.17 | |
5 | 674 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 50 m | 1:05.28 | |
6 | 697 | Larsen Jeff | 1996 | HELSINGE | 9607AI | 50 m | 1:10.87 | |
7 | 905 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 1:14.41 | |
8 | 714 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:17.33 | |
9 | 923 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | 50 m | 1:20.32 | ||
10 | 803 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:23.48 | |
11 | 605 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 50 m | 1:23.64 | |
12 | 915 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:27.23 | |
13 | 802 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:29.08 | |
14 | 775 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:29.90 | |
15 | 783 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:30.58 | |
16 | 601 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | ||
17 | 649 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 738 | Hørsholm Piger 1 | 1998 | HØRSHOLM | 50 m | 4:15.77 | ||
2 | 737 | Hørsholm Piger 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:18.92 | ||
3 | 608 | Helsingør Damer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:28.19 | ||
4 | 830 | Roskilde 1 Piger | 0 | ROSKILDE | 50 m | 4:29.73 | ||
5 | 713 | Hils Piger 1 | 1997 | HILLERØD | 50 m | 4:35.00 | ||
6 | 594 | Piger Frederikssund | 1998 | FR.SUND | 50 m | 4:36.71 | ||
7 | 612 | Helsingør Piger 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:00.00 | ||
8 | 894 | Vest Fighters | 1998 | VEST | 50 m | 5:00.00 | ||
9 | 939 | Sigma Ns Piger | 1999 | SIGMA | 50 m | 5:00.00 | ||
10 | 832 | Roskilde 3 Piger | 0 | ROSKILDE | 50 m | 5:07.78 | ||
11 | 613 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:10.00 | ||
12 | 661 | Herlev Girls | 1998 | HERLEV | 50 m | 5:15.00 | ||
13 | 877 | Søllerød Damer 2 | 1995 | SØLLERØD | 50 m | 6:30.00 | ||
14 | 809 | Lyngby Piger Es2 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
15 | 810 | Lyngby Piger Es3 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
16 | 811 | Lyngby Piger Es4 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
17 | 833 | Roskilde Girls | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
18 | 870 | Piger 1 Sksv | 0 | SKANDERBOR | 50 m | |||
19 | 871 | Piger 2 Sksv | 0 | SKANDERBOR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 712 | Hils Drenge 1 | 1999 | HILLERØD | 50 m | 4:15.00 | ||
2 | 611 | Helsingør Herrer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:19.00 | ||
3 | 609 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:30.00 | ||
4 | 593 | Drenge Frederikssund | 1997 | FR.SUND | 50 m | 4:34.08 | ||
5 | 610 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:35.00 | ||
6 | 895 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 50 m | 4:35.00 | ||
7 | 938 | Sigma Ns Drenge | 1997 | SIGMA | 50 m | 4:40.00 | ||
8 | 829 | Roskilde 1 Drenge | 0 | ROSKILDE | 50 m | 4:50.53 | ||
9 | 831 | Roskilde 2 Drenge | 0 | ROSKILDE | 50 m | 4:54.68 | ||
10 | 660 | Herlev Drenge 2 | 1998 | HERLEV | 50 m | 6:00.00 | ||
11 | 878 | Søllerød Herrer 3 | 1999 | SØLLERØD | 50 m | 6:30.00 | ||
12 | 735 | Hørsholm Boys 1 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | |||
13 | 736 | Hørsholm Boys 2 | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
14 | 780 | Lyngby Drenge Es2 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
15 | 781 | Lyngby Drenge Es3 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
16 | 782 | Lyngby Drenge Es4 | 0 | LYNGBY | 50 m | |||
17 | 869 | Drenge 1 Sksv | 0 | SKANDERBOR | 50 m | |||
18 | 914 | Stt S Seje Drenge | 1998 | STT | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |