Ohjelma Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
TAMPEREEN AVOIMET MESTARUUSUINNIT 2024
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kalevan uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
04.05.2024 - 05.05.2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Rintauinti P-13
|
Erä 1 (3) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eljas Lahtinen |
2011 |
Uinti Tampere |
1:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
1:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eino Rantala |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
1:27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Peetu Jussila |
2011 |
Porin Uimaseura |
1:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Juntti |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
1:37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Akseli Englund |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
1:40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Rintauinti P-13 |
Erä 2 (3) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aku Kokkonen |
2012 |
Uinti Tampere |
1:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Kukkola |
2012 |
Jyväskylän Aalto |
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Juutilainen |
2011 |
Uinti Tampere |
1:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eemeli Yliaho |
2012 |
Uinti Tampere |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julius Keralampi |
2011 |
Jyväskylän Aalto |
1:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Akseli Vahila |
2011 |
Uinti Tampere |
1:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Rintauinti P-13 |
Erä 3 (3) A flight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
1:40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mika Metsänoja |
2011 |
Uinti Tampere |
1:37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aleksi Jormanainen |
2011 |
Joensuun Uimaseura ry |
1:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTu Tampere |
1:22.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Angelo Kippola |
2012 |
Uinti Tampere |
1:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
1:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri Saastamoinen |
2011 |
Uinti Tampere |
1:38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04.05.2024 09.15.52 |
Tulospalvelu: Swimify 2,11 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|