Program för Vårsimiaden försök
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Vårsimiaden-Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
07 maj 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:57 |
|
|
Arrangör |
Skuru IK - Stockholms simförbund |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
384 |
2 |
Sara Andersson |
2000 |
ao6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
110 |
3 |
Clara Nykvist |
2000 |
BC2600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
169 |
4 |
Emma Reichuber |
2000 |
AL6800 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
Mirjam Amouri |
2000 |
AX8400 |
POLISEN |
|
25m |
|
39 |
3 |
Matilda Hägesten |
2000 |
AF1400 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
36 |
4 |
Maja Billgren |
2000 |
AK4200 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
47 |
5 |
Mikaela Samuelsson |
2000 |
AT6600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Hanna Timbrant |
2000 |
AY3200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
366 |
2 |
Frida Johannesson Sjölind |
2000 |
AE7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
106 |
3 |
Ebba Lindholm |
2000 |
BA9800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
223 |
4 |
Ida Lagerlöf |
2000 |
AH9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
86 |
5 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
119 |
6 |
Thea Wahlström |
2000 |
AY4200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Frida Sjögren |
2000 |
BB2400 |
SKURU IK |
|
25m |
|
45 |
2 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
50 |
3 |
Loren Zarei |
2000 |
AL0200 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
116 |
4 |
Ebba Staaf |
2000 |
BA5800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
8 |
5 |
Carolina Foghammar-Nömtak |
2000 |
AE1200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
97 |
6 |
Isabelle Flora |
2000 |
AY2200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:54.91 |
62 |
2 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
POLISEN |
|
25m |
1:46.85 |
334 |
3 |
Veronika Ringblom |
2000 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:45.67 |
341 |
4 |
Saron Zemicael |
2000 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:46.70 |
91 |
5 |
Filippa Berg |
2000 |
AL2800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.51 |
167 |
6 |
Eva Pakhomova |
2000 |
AL5800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:57.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:42.84 |
120 |
2 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.48 |
21 |
3 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:37.49 |
131 |
4 |
Alba Croneborg |
2000 |
AE6200 |
SKURU IK |
|
25m |
1:37.54 |
133 |
5 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
1:41.50 |
13 |
6 |
Elin Konvicka |
2000 |
AC3800 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:43.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Kristina Johnsson |
2000 |
AH5400 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:32.42 |
244 |
2 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.80 |
159 |
3 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.74 |
218 |
4 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.73 |
349 |
5 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:32.31 |
181 |
6 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
1:32.52 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|