Ohjelma Simmis Arena -uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Perjantai aamu
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset |
Maailmanennätys: Yuliya EFIMOVA (1992) 30.09 2009-08-02 |
SE: Katja Lehtonen (1988) 31.14 2009-08-01 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Lehtinen Anu | 1990 | LaUS | 90A264 | 50 m | 33.78 | |
2 | Tuovinen Jasmin | 1995 | STRiksu | 95A557 | 50 m | 34.20 | |
3 | Järvelä Saara-Maija | 1995 | ORCA | 95A857 | 50 m | 34.28 | |
4 | Paavilainen Sofia | 1991 | MiUS | 91A113 | 50 m | 35.16 | |
5 | Lönnroth Tea | 1990 | HSS | 90A035 | 50 m | 35.77 | |
6 | Pannula Noora | 1993 | LaUS | 93A587 | 50 m | 35.95 | |
7 | Louhevaara Tiia | 1997 | ORCA | 97A565 | 50 m | 36.62 | |
8 | Viitasuo Vera | 1995 | LaUS | 95A896 | 50 m | 37.02 | |
9 | Repo Annukka | 1993 | Poseidon | 93A720 | 50 m | 37.37 | |
10 | Espo Sini | 1992 | HSS | 92A331 | 50 m | 37.54 | |
11 | Vesterinen Katri | 1993 | ORCA | 93A272 | 50 m | 38.41 | |
12 | Makkonen Laura | 1992 | HSS | 92A728 | 50 m | 39.12 | |
13 | Rekonen Krista | 1989 | SiWa | 89A082 | 50 m | 39.12 | |
14 | Mäkinen Lotta | 1996 | Poseidon | 96A575 | 50 m | 40.18 | |
15 | Ikonen Sanni | 1998 | LaUS | 98A220 | 50 m | 40.46 | |
16 | Bergbom Janita | 1995 | NurKu | 95A486 | 50 m | 40.83 | |
17 | Saarenkivi Riina | 1993 | HäUS | 93A482 | 50 m | 41.40 | |
18 | Luukka Maija | 1997 | HSS | 97A674 | 50 m | 41.49 | |
19 | Eloranta Jonna | 1999 | STRiksu | 99A545 | 50 m | 42.13 | |
20 | Filipova Irina | 1998 | SD | 98A350 | 50 m | 42.73 | |
21 | Vannas Jenni | 1996 | Poseidon | 96A558 | 50 m | 42.93 | |
22 | Raiski Lotta | 1998 | LaUS | 98A210 | 50 m | 43.09 | |
23 | Lindqvist Wera | 1997 | HSS | 97A673 | 50 m | 43.66 | |
24 | Tommola Julia | 1998 | LaUS | 98A763 | 50 m | 44.95 | |
25 | Simola Sara | 1999 | MiUS | 99A385 | 50 m | 45.91 | |
26 | Brunila Jenna | 1996 | KoVe-Ve | 96A385 | 50 m | 46.12 | |
27 | Tattari Bambi | 1993 | KeUi | 93A211 | 50 m | 46.68 | |
28 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 47.09 | ||
29 | Egorova Ksenia | 2000 | SD | 00A664 | 50 m | 48.41 | |
30 | Kariniemi Anniina | 1997 | MiUS | 97A881 | 50 m | 48.49 | |
31 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 99A009 | 50 m | 49.61 | |
32 | Juvonen Eveliina | 1998 | MiUS | 98A222 | 50 m | 50.87 | |
33 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 01A347 | 50 m | 51.16 | |
34 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | Poseidon | 92A142 | 50 m | 52.66 | |
35 | Leppä Emma | 2000 | KoU | 00A562 | 50 m | 52.88 | |
36 | Nikkanen Milla | 2002 | NurKu | 02A124 | 50 m | 55.26 | |
37 | Hagelin Isabel | 2001 | SiWa | 01A083 | 50 m | 55.35 | |
38 | Korkeamäki Ciia | 2001 | Poseidon | 01A046 | 50 m | 55.45 | |
39 | Kotiranta Eevi | 2001 | KoVe-Ve | 01A433 | 50 m | 55.64 | |
40 | Grundström Ida | 2002 | Poseidon | 02A014 | 50 m | 55.73 | |
41 | Paukku Roosa | 2000 | NurKu | 00A781 | 50 m | 55.97 | |
42 | Louhikoski Lilli | 2002 | Poseidon | 02A021 | 50 m | 57.20 | |
43 | Kurth Suvi | 2001 | SCR | 01A009 | 50 m | 1:02.49 | |
44 | Salokannel Salla | 1999 | ORCA | 99A316 | 50 m | 1:03.43 | |
45 | Brunila Janita | 2002 | KoVe-Ve | 02A072 | 50 m | 1:05.65 | |
46 | Strandberg Ellen | 2002 | Poseidon | 02A045 | 50 m | 1:06.22 | |
47 | Vacker Jasmin | 1999 | Poseidon | 99A003 | 50 m | ||
48 | Vannas Taru | 2003 | Poseidon | 03A011 | 50 m | ||
49 | Kokko Vilma | 1999 | Octopus | 99A773 | 50 m | ||
50 | Kilpinen Emmi | 2000 | UKK | 00A532 | 50 m | ||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 20 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap | Tulostusaika | 18:46 |