Program for Oulun Koulujen Uintimestaruuskilpailut 2011
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 12
|
Kilpailu |
Oulun KLL:n uintikilpailut |
|
Tulostuspivmr |
13 huhtikuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:39 |
|
|
Jrjestj |
Oulun kaupunki, OUS, OU-73 ja OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
14 huhtikuu 2011 |
|
|
|
|
Laji 12, 25m VU Pojat 4.lk Koulu |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Parkkila Kaarle |
0 |
|
HINTTA |
|
25m |
|
|
4 |
Kontio Riku |
0 |
|
KASTELLI A |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Heinikoski Lauri |
1900 |
|
MAIKKULA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mnnikk Olli |
0 |
|
KOSKELA AA |
|
25m |
|
|
2 |
Polet Mikael |
1900 |
|
INTERNATIO |
|
25m |
|
|
3 |
Pitsinki Antti-Pekko |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
4 |
Kukkonen Elias |
0 |
|
HINTTA |
|
25m |
|
|
5 |
Ahvensalmi Teemu |
0 |
|
PAULAHARJU |
|
25m |
|
|
6 |
Eberhard Frans- Peter |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
7 |
Rman Valtteri |
0 |
|
KAAKKURI A |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ronkainen Remu |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
2 |
Rahkola Antti |
0 |
|
PAULAHARJU |
|
25m |
|
|
3 |
Ylimartimo Jani |
0 |
|
KAAKKURI A |
|
25m |
|
|
4 |
Paloniemi Touko |
0 |
|
LMSNJ |
|
25m |
|
|
5 |
Hietala Veeti |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
6 |
Persyn Felix |
0 |
|
KOSKELA AA |
|
25m |
|
|
7 |
Kurtti Juho |
0 |
|
KAAKKURI A |
|
25m |
|
|
8 |
Lukka Tuomas |
0 |
|
MADEKOSKI |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mahlakaarto Eero |
0 |
|
HERUKKA |
|
25m |
|
|
2 |
Koskela Markus |
0 |
|
PAULAHARJU |
|
25m |
|
|
3 |
Kotikangas Ville |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
4 |
Satomaa Perttu |
0 |
|
RAJAKYL A |
|
25m |
|
|
5 |
Jurmu Antti |
0 |
|
LMSNJ |
|
25m |
|
|
6 |
Pouke Eeli |
0 |
|
INTERNATIO |
|
25m |
|
|
7 |
Suutarinen Severi |
0 |
|
SVENSKA |
|
25m |
|
|
8 |
Kosonen Roni |
0 |
|
KAAKKURI A |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ruokamo Jami |
0 |
|
HINTTA |
|
25m |
|
|
2 |
Vattulainen Eetu |
0 |
|
KOSKELA AA |
|
25m |
|
|
3 |
Peteri Aleksi |
0 |
|
KEMPELE |
|
25m |
|
|
4 |
Perttu Jasper |
0 |
|
KASTELLI A |
|
25m |
|
|
5 |
Mnnikk Panu |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
6 |
Pietil Toni |
0 |
|
HERUKKA |
|
25m |
|
|
7 |
Pankinaho Tommi |
0 |
|
KEMPELE |
|
25m |
|
|
8 |
Permki Henri |
0 |
|
SARASUO |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roman Paavali |
0 |
|
LINTULAMPI |
|
25m |
|
|
2 |
Voutilainen Topi |
0 |
|
KASTELLI A |
|
25m |
|
|
3 |
Hgg Niklas |
0 |
|
KEMPELE |
|
25m |
|
|
4 |
Tulppo Eemeli |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
5 |
Kivimki Niko |
0 |
|
KAAKKURI A |
|
25m |
|
|
6 |
Sepp Aleksanteri |
0 |
|
RAJAKYL A |
|
25m |
|
|
7 |
Joona Mustonen |
0 |
|
MAIKKULA |
|
25m |
|
|
8 |
Lukka Paulus |
0 |
|
MADEKOSKI |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lahti Arttu |
0 |
|
SVENSKA |
|
25m |
|
|
2 |
Klkj Daniel |
0 |
|
TUIRA |
|
25m |
|
|
3 |
Kainulainen Sampo |
0 |
|
INTERNATIO |
|
25m |
|
|
4 |
Kortet Santeri |
0 |
|
TEUVO PAKK |
|
25m |
|
|
5 |
Jylh Justus |
0 |
|
HINTTA |
|
25m |
|
|
6 |
Roos Tuomas |
0 |
|
INTERNATIO |
|
25m |
|
|
7 |
Kyllnen Jussi |
0 |
|
MADEKOSKI |
|
25m |
|
|
8 |
Huhtamella Jere |
0 |
|
LINTULAMPI |
|
25m |
|
|
Tekij: WinGrodan 1.18.26 |
Tulostuspivmr |
13 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uimaseura |
Tulostusaika |
17:39 |
|