Program for KVIK Årgangs- og Børne Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KVIK Årgangs- og Børnecup 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kastrup svømmehal |
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. feb 2022 to 6. feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KVIK Årgangs- og Børnecup 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
341 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.85 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
2 |
340 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.57 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
361 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
339 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.58 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Celina Buhl-Madsen |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
239 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
94 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
16 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Lidia Beyarslan |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
137 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
326 |
|
Alberte Buhl Pinholt |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
61 |
|
Anja Munkebjerg |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
54 |
|
Rosa Borch |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
71 |
|
Maja Lund Nielsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:49.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
175 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
111 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
145 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:52.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
153 |
|
Helena Falkensted |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
151 |
|
Emma Due Olsen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-02-2022 15:10.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
|