Program för Öjebyspelen 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Piteå Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 mar 2022 till den 27 mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Elsa Taavo |
2011 |
LULEÅ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Malin Johansson |
2009 |
ÄLVSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Lisa Gotthold |
2010 |
PITEÅ SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
5 |
|
Ida Wiklund |
2009 |
ÄLVSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Helmi Kangas |
2012 |
KemUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Melina Lindgren |
2011 |
BURTRÄSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
3 |
|
Signe Larsson |
2009 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Helmi Kauppinen |
2011 |
KemUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Kitty Högdahl |
2010 |
PITEÅ SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Enya Romedahl |
2010 |
PITEÅ SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Fae Dixon |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Ewy Öström |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Emma Kaunisto |
2011 |
KemUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Hilla Näsi |
2010 |
KemUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Lovina Bodén |
2009 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Isabelle Holmefur |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Teija Ingerström |
2011 |
LULEÅ SS |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Julia Backe Blixt |
2009 |
LULEÅ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Tilda Spinnel Häggrud |
2010 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Matilda Sellin |
2012 |
BUREÅ SS |
27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
|
Viktoria Anerud |
2009 |
ÄLVSBY SS |
22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Julia Krigsholm |
2009 |
KemUS |
21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Ottilia Persson |
2010 |
BUREÅ SS |
22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Olivia Granberg |
2009 |
BURTRÄSK |
24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Leia Ekberg |
2009 |
PITEÅ SIM |
19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2 |
|
Sigrid Heintz |
2010 |
LULEÅ SS |
17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Hanna Svan |
2009 |
BUREÅ SS |
16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Heini Kela |
2009 |
KemUS |
17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Stina Ahlström |
2010 |
LULEÅ SS |
18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-26 14:27:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Piteå Sim |
|
|
|
|