Ohjelma Lyhyen radan mestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahden uimahalli |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 16, 2021 to Dec 19, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
400m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
4:18.94 |
|
Mireia Belmonte |
|
ESP (ESP) |
(NED) |
8/12/2017 |
|
|
EE |
4:18.94 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
|
ESP (ESP) |
Eindhoven (NED) |
8/12/2017 |
|
|
SE |
4:35.91 |
|
Tanja Kylliäinen |
1993 |
LBA (FIN) |
Doha (QAT) |
12/3/2014 |
|
|
SMKE |
4:38.75 |
|
Tanja Kylliäinen |
1993 |
LBA |
Vaasa |
1/1/2011 |
|
|
NSE |
4:40.41 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Helsinki (FIN) |
2/2/2020 |
|
|
NSMKE |
4:45.87 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
(FIN) |
1/1/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
122 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
4:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:47.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
623 |
|
Lotta Moilanen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
4:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
514 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
169 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
509 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
562 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
FIN |
5:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
607 |
|
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
5:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
679 |
|
Hanni Koski |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
5:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
517 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
5:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
511 |
|
Ella Suominen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
816 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
5:11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
223 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
624 |
|
Aada Hirvasoja |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
5:15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
426 |
|
Viola Karismaa |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
313 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
5:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
316 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
5:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
226 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
28 |
|
Kiira Vilma Sofia Mauranen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
99 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
5:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
144 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
5:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
545 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
800 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
FIN |
5:21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
213 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
615 |
|
Iiris Isokoski |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
5:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
732 |
|
Salla Rantala |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
5:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
708 |
|
Uliana Nikashina |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
392 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
5:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
132 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
5:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
799 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
5:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
568 |
|
Martta Ryynänen |
2005 |
Oulun Lohet |
FIN |
5:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
521 |
|
Cecilia Lietzén |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
370 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
5:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
572 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
5:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
367 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
5:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
576 |
|
Ella Lyytikäinen |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
5:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-19 08:09:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|