Program för Norrtäljedoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Clara Högqvist |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.63 |
L |
S10 |
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Edna Obradovac |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
45 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Estelle Liljeblad |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Wilma Söderqvist |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Tyra Jacobsén |
2009 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Milou Rönnbro |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
167 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
44 |
|
Tyra Lampén |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
130 |
|
Teresa Giocoli |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
1:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Melinda Boisard |
2007 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Nellie Bocké |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
166 |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Molly Brinck |
2007 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
30 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
17 |
|
Sabina Mamedova |
2007 |
Märsta Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
171 |
|
Line Eliasson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Tuva Landvall Skanelid |
2008 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
128 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
170 |
|
Selinda Andersson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Nova Huss |
2007 |
Märsta Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
169 |
|
Freja Karlsson |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Ida Ebenstrand |
2007 |
Märsta Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:27:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|