Program för Sum-Sim Regionfinal 2021, Ängelholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 13 november 2021 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim Regionfinal 2021 Ängelholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Ryggsim F13-14
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Nolato MediTor AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
416 |
1 |
|
Selma Isaksson |
14 |
SK SYDSIM |
3:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
2 |
|
Marie Rönn Frigård |
13 |
SK TRITON |
3:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Hanna Dahlander |
13 |
SK LÖDDE |
3:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
4 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
13 |
SK LÖDDE |
3:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Patricia Pitula |
13 |
KLIPPAN |
3:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
6 |
|
Tyra Johansson |
13 |
SK SYDSIM |
3:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
7 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
13 |
MKK |
3:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Ryggsim F13-14 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
443 |
1 |
|
Signe Larzenius |
13 |
SK TRITON |
2:59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Anna Gutenwik |
13 |
SK HAJEN |
2:58.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
521 |
3 |
|
Gabriella Ljungdahl |
13 |
ÄNGELHOLM |
2:56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Zamie Skog |
14 |
HS |
2:49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
5 |
|
Moa Haglund |
13 |
SK SYDSIM |
2:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Dehlia Svensson |
14 |
HS |
2:56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
7 |
|
Maja Antonsson |
14 |
LANDSKRONA |
2:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
8 |
|
Felicia Winberg |
14 |
SK TRITON |
3:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Ryggsim F13-14 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
1 |
|
Alicia Olsson |
13 |
MKK |
2:41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Maja Bengtsson |
14 |
HS |
2:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Emma Hägglund |
14 |
HS |
2:34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
4 |
|
Julia Almquist |
14 |
SK TRITON |
2:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Wilma Hultberg Kullberg |
14 |
HS |
2:24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
6 |
|
Anna Jörgensen |
14 |
SK TRITON |
2:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Amanda Blomkvist |
14 |
LANDSKRONA |
2:39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Julia Bruér |
14 |
SK HAJEN |
2:43.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 18:11:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|