Program for Køge Open 2021 Herfølge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag
Seedede heat Løb 109
|
Stævne navn |
Køge Open Herfølge |
|
Udskriftsdato |
20 november 2021 |
|
|
Stævne by |
Herfølge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:18 |
|
|
Arrangør |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 november 2021 |
|
|
|
|
Løb 109, 100m Frisvømning Damer |
Indledende (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
Anna Hildebrandt |
2011 |
1116AD |
KØGE |
|
25m |
|
52 |
3 |
Olivia Henriksen |
2010 |
1078AM |
KØGE |
|
25m |
|
29 |
4 |
Maja Oggesen |
2010 |
1074AQ |
RINGSTED |
|
25m |
|
122 |
5 |
Clara Lazzaro |
2010 |
1098AM |
HOLBÆK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
1078AQ |
RINGSTED |
|
25m |
|
5 |
2 |
Laura Dam |
2011 |
1182AF |
ROSKILDE |
|
25m |
|
124 |
3 |
Emma Due Olsen |
2011 |
1182AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.34 |
135 |
4 |
Sofie Ljunggren |
2011 |
1178AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.69 |
55 |
5 |
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
1178AC |
KØGE |
|
25m |
|
181 |
6 |
Liv Engedal |
2010 |
1068AA |
GLADSAXE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
1140AD |
VI39 |
|
25m |
1:48.27 |
168 |
2 |
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
1106AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:46.21 |
21 |
3 |
Asanka Tissera |
2010 |
1096AI |
RINGSTED |
|
25m |
1:44.64 |
125 |
4 |
Lea Pedersen |
2011 |
1126AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:45.01 |
285 |
5 |
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
1136AE |
AIF |
|
25m |
1:46.84 |
131 |
6 |
Alma Balterzen |
2010 |
1086AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Helena Falkensted |
2011 |
1174AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:40.94 |
19 |
2 |
Alma C. Thaysen |
2011 |
1108AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:40.01 |
251 |
3 |
Josephine Wesselhoff |
2010 |
1014AA |
VORDINGB |
|
25m |
1:36.77 |
199 |
4 |
Ella Janniche |
2011 |
1114AD |
TRITON B |
|
25m |
1:38.05 |
260 |
5 |
Laura Johansson |
2010 |
1032AA |
SVØMSK |
|
25m |
1:40.38 |
246 |
6 |
Katrine Barslund Ellehauge |
2010 |
1056AH |
MK31 |
|
25m |
1:42.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
1038AO |
SVØMSK |
|
25m |
1:29.80 |
172 |
2 |
Vigga Rasmussen |
2010 |
1032AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.28 |
121 |
3 |
Mille Stokholm |
2010 |
1034AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:19.40 |
244 |
4 |
Nicoline Svarrer |
2010 |
1062AH |
MK31 |
|
25m |
1:20.56 |
98 |
5 |
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
1034AO |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:27.24 |
252 |
6 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SVØMSK |
|
25m |
1:32.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Johanne Møller Hansen |
2010 |
1032AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:29.16 |
242 |
2 |
Adrianna Isabel Romero |
2010 |
1060AH |
MK31 |
|
25m |
1:24.05 |
233 |
3 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
1:19.28 |
38 |
4 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:19.86 |
53 |
5 |
Rosa Sørensen |
2010 |
1096AH |
KØGE |
|
25m |
1:27.07 |
253 |
6 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SVØMSK |
|
25m |
1:32.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Emma Klug Christensen |
2011 |
1184AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.83 |
43 |
2 |
Caya Kvisgaard |
2010 |
1046AC |
KØGE |
|
25m |
1:23.14 |
97 |
3 |
Agnethe Overgaard |
2010 |
1088AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:19.13 |
165 |
4 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.42 |
255 |
5 |
Nikoline Nielsen |
2011 |
1102AB |
SVØMSK |
|
25m |
1:26.88 |
25 |
6 |
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
1110AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:30.53 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:18 |
|