Program för Adventsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
213 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
223 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
34.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
225 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
158 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
161 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
318 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
48 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
288 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
117 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
196 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Rasmus Olsen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
239 |
|
Emil Schou |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
195 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
296 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
250 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
122 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
264 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|