Program för Adventsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
174 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
319 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
308 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
233 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
163 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
215 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
28 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
316 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
107 |
|
Flora Askjær-Friis Borre |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
315 |
|
Ida Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
105 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
185 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:44.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
234 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
159 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
95 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
136 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Caroline Sofie Sørensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
97 |
|
Nora L. Budtz Haller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
75 |
|
Carla Lund Ketter |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
77 |
|
Emil Pedersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
41 |
|
Nynne Kongsfelt |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
2:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
153 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
121 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
138 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
143 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
289 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
298 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
245 |
|
Sara Nechevska |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
125 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
228 |
|
Vita Skovgaard Holm |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
232 |
|
Maya Jønsson |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
259 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
223 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
219 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
241 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
285 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Aryamik Ati |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Hassan Fallah Zadeh |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
David Vad Chawes |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
152 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Thor Hjortekjær-Lausten |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
93 |
|
Lauge Villum Larsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
288 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Christian Nielsen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
2:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
197 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
246 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:15.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
264 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
284 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
183 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
2:19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
250 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
9 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
106 |
|
Sikker Botfeldt |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
224 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Phong Vu |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
269 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
314 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
173 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
220 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
215 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
294 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
217 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
317 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
136 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
111 |
|
Sasha Raluca Maria Stircu |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
44 |
|
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Isolde B. W. Christensen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
119 |
|
Freya H. Rasmussen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
105 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
120 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
116 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
139 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
88 |
|
Selma Lærkelund Hansen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
177 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
193 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Rose Gram Hansen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
130 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
15 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
18 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Sirid M. W. Christiansen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
96 |
|
Caroline Sofie Sørensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
91 |
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
87 |
|
Frederikke Martin |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
81 |
|
Camilla Guldborg Knudsen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
302 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
240 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
47.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
187 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
181 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
238 |
|
Emma Smed |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
97 |
|
Nora L. Budtz Haller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
45 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
78 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
43 |
|
Lilya Belakhdar |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
142 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
180 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
69 |
|
Ella Uhre Vittrup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
80 |
|
Diya Shekar |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
56 |
|
Harper Yutong He |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
61 |
|
Alexia Chang |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
103 |
|
Niamh Tort |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
74 |
|
Josefine Yee Kei Cheung |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
76 |
|
Frederikke Hansen Samuelsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
70 |
|
Esther Hiul Suppli |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
92 |
|
Linnea Cannella |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
57.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
146 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
253 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
167 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
245 |
|
Sara Nechevska |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
190 |
|
Vera Würtz Richter |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
188 |
|
Laura Marie Riis |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
178 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
32 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
38 |
|
Petra Sparwath |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
31 |
|
Kimmie Nielsen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
262 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
30 |
|
Lærke Foss Lüth |
2012 |
Orient Svømning |
DEN |
1:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
39 |
|
Jessica Holm-Hansen |
2012 |
Orient Svømning |
DEN |
1:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
36 |
|
Lianna Krogh Goldtman Friis |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
266 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
283 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
231 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
228 |
|
Vita Skovgaard Holm |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
232 |
|
Maya Jønsson |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
270 |
|
Aya Cubbin |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
157 |
|
Ellen Moos Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
276 |
|
Josefine Birk Lund |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
165 |
|
Neel Blichfeldt Kirkeby |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
280 |
|
Reet Garg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
166 |
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
281 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
282 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
128 |
|
Mie Bondo Nielsen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
149 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
108 |
|
Nikoline Hopp |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
265 |
|
Rosa Watt-Boolsen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
263 |
|
Molly Mattulat |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
160 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
110 |
|
Edith Wiegell Køie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
268 |
|
Victoria Granby Walling |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
277 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
255 |
|
Julie Liedberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
86 |
|
Finn Elbo Card |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
214 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
211 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
311 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
318 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
322 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
239 |
|
Emil Schou |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
36.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
122 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
297 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
286 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
52 |
|
Jonathan H. Pedersen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
102 |
|
Esben Trærup Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
118 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Carl C Stenstrøm Skonberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
305 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
192 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
17 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
196 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
12 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
63 |
|
David Vad Chawes |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
94 |
|
Jegor Shabunevich |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50 |
|
Hassan Fallah Zadeh |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
145 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
237 |
|
Dino Beslija |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
179 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
186 |
|
Gustav Holm |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
144 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
98 |
|
Caspian Emche Lees |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
140 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
184 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
16 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
148 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
137 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
147 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
47 |
|
Aryamik Ati |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
49 |
|
Rasmus Olsen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
73 |
|
William Mitachi Vejen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
60 |
|
Charlie Mitachi Vejen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
329 |
|
Emil Bech Venø |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
72 |
|
Jonathan Winther Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
57 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
65 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
67 |
|
Jonas Roelsgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
154 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
56.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
189 |
|
Marcus Nørregaard Christoffersen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
195 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
156 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
244 |
|
Bang Vu |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:04.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
42 |
|
Mathias Bjerrre Jakobsen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
51 |
|
Vegas Chang Bjørnlund |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
25 |
|
Christian Nielsen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
40 |
|
Mikkel Rosendahl |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
35 |
|
Julian Naerbout |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
162 |
|
Mathias Stoel Nielsen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
34 |
|
Holger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
64 |
37 |
|
Axel Bo Nørregaard Grahn |
|
Orient Svømning |
|
1:20.13 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
26 |
|
Theo Juul Christensen |
|
Orient Svømning |
|
1:20.13 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
33 |
|
Tøger Rægaard |
|
Orient Svømning |
|
1:20.13 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
67 |
243 |
|
Phong Vu |
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
2009 |
DEN |
|
68 |
271 |
|
Bastian Knopp |
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
69 |
168 |
|
Viggo De Saint-Seine |
|
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
70 |
155 |
|
Anker Bøving Svendsen |
|
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
71 |
261 |
|
Ewan Han Mitchell |
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
260 |
|
Felix Feng Høstergaard |
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
73 |
109 |
|
August Wiegell Køie |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2009 |
DEN |
|
74 |
274 |
|
Daniel Kleis |
|
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
75 |
106 |
|
Sikker Botfeldt |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
313 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
209 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
307 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
171 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
204 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
309 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
247 |
|
Katrine Johanne Grovn |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
226 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
150 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:55.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
70 |
|
Esther Hiul Suppli |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
172 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
158 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
295 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
67 |
|
Jonas Roelsgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4x50m Medley Mix Årg. C og yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
22 |
|
Julerotterne 1 |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Emma Mahs |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
DEN |
|
|
2 |
324 |
|
Vest Hit mix |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
338 |
|
GSK's Rensdyr |
|
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Schou |
2010 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marco Leang |
2009 |
DEN |
|
|
4 |
342 |
|
GSK's nissebande |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Bech |
2011 |
DEN |
|
|
5 |
343 |
|
GSK's snefnug |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4x50m Medley Mix Åben klasse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
327 |
|
VG17 Advents patrulje |
2007 |
VG 17 |
DEN |
2:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
DEN |
|
|
2 |
328 |
|
VG17 Advents badulje |
2008 |
VG 17 |
DEN |
2:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
335 |
|
HSK mix 1 |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Astrid Johns |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Louis Pries |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
DEN |
|
|
4 |
337 |
|
HSK mix 3 |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isolde B. W. Christensen |
2007 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Emil Pedersen |
2004 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Vad Chawes |
2011 |
DEN |
|
|
5 |
336 |
|
HSK mix 2 |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Katrine Meyer Have |
2007 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Victor Capion |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
323 |
|
Vest clickmix |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
7 |
340 |
|
AIF Mix 1 |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Noah Kepser |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sander Larsen |
2011 |
DEN |
|
|
8 |
339 |
|
GSK's Isbjørne |
|
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
222 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
205 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
204 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
320 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
312 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
173 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
308 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
220 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
310 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
217 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
126 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
44 |
|
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
215 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
321 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
298 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
316 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
124 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
294 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
119 |
|
Freya H. Rasmussen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
293 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
291 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
185 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
143 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
315 |
|
Ida Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:42.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
234 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
54 |
|
Astrid Johns |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
125 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
99 |
|
Filippa T. Landschultz |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
141 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
136 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
41 |
|
Nynne Kongsfelt |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:50.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
81 |
|
Camilla Guldborg Knudsen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
91 |
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
139 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
191 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
202 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
253 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
289 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
227 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
303 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
111 |
|
Sasha Raluca Maria Stircu |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
213 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
224 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
219 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
Finn Elbo Card |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
214 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
216 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
311 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
48 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
239 |
|
Emil Schou |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
203 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
194 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
296 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
295 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
102 |
|
Esben Trærup Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
288 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
286 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
284 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Caspian Emche Lees |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:05.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
301 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
269 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
297 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
292 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
305 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
264 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
250 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
285 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
299 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
209 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
314 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
309 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
210 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
151 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
163 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
159 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
153 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
317 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
14 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
138 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
240 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:37.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
131 |
|
Mira Jensen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
128 |
|
Mie Bondo Nielsen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Anna Lindegaard Christiansen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
68 |
|
Sirid M. W. Christiansen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Astrid Johns |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
88 |
|
Selma Lærkelund Hansen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
177 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
87 |
|
Frederikke Martin |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
187 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
236 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:45.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
142 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
182 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
18 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:54.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
75 |
|
Carla Lund Ketter |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
69 |
|
Ella Uhre Vittrup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
80 |
|
Diya Shekar |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
56 |
|
Harper Yutong He |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
78 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
61 |
|
Alexia Chang |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
77 |
|
Emil Pedersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
180 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
259 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
231 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
43 |
|
Lilya Belakhdar |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
45 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
108 |
|
Nikoline Hopp |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
230 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
110 |
|
Edith Wiegell Køie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
207 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
241 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
318 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
225 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Carl C Stenstrøm Skonberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
129 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
122 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Rasmus Olsen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Jonathan H. Pedersen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
197 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
11 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
186 |
|
Gustav Holm |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
137 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
62 |
|
Alfred N. G. Lindberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
98 |
|
Caspian Emche Lees |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
147 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
148 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Jonas Roelsgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
57 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
65 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Thor Hjortekjær-Lausten |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
183 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
246 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
179 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
329 |
|
Emil Bech Venø |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
242 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:13.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
93 |
|
Lauge Villum Larsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
154 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
260 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
109 |
|
August Wiegell Køie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
306 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
218 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
321 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
220 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
107 |
|
Flora Askjær-Friis Borre |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
120 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
141 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
198 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
54 |
|
Astrid Johns |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
114 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
29 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
48.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
131 |
|
Mira Jensen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
116 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
82 |
|
Katrine Meyer Have |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
177 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
68 |
|
Sirid M. W. Christiansen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
302 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
19 |
|
Carla Milling |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
227 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
238 |
|
Emma Smed |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Josefine Yee Kei Cheung |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
76 |
|
Frederikke Hansen Samuelsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
92 |
|
Linnea Cannella |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
190 |
|
Vera Würtz Richter |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
157 |
|
Ellen Moos Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
236 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
59.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
188 |
|
Laura Marie Riis |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
142 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
178 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:01.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
146 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
230 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:04.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
182 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
228 |
|
Vita Skovgaard Holm |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:06.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
32 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
167 |
|
Sif Lundorf |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
31 |
|
Kimmie Nielsen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
38 |
|
Petra Sparwath |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
36 |
|
Lianna Krogh Goldtman Friis |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
39 |
|
Jessica Holm-Hansen |
2012 |
Orient Svømning |
DEN |
1:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
268 |
|
Victoria Granby Walling |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
255 |
|
Julie Liedberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
283 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
15 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
110 |
|
Edith Wiegell Køie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
276 |
|
Josefine Birk Lund |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
270 |
|
Aya Cubbin |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
282 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
280 |
|
Reet Garg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
277 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
281 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
265 |
|
Rosa Watt-Boolsen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
149 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
266 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
262 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
232 |
|
Maya Jønsson |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
263 |
|
Molly Mattulat |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
214 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
211 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Vegas Chang Bjørnlund |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
158 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
129 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
322 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Carl C Stenstrøm Skonberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
62 |
|
Alfred N. G. Lindberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
285 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Jonathan H. Pedersen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
102 |
|
Esben Trærup Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
William Mitachi Vejen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
60 |
|
Charlie Mitachi Vejen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
144 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
145 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
301 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
189 |
|
Marcus Nørregaard Christoffersen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
243 |
|
Phong Vu |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
59.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
16 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:00.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
329 |
|
Emil Bech Venø |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
244 |
|
Bang Vu |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:04.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
184 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
242 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
156 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
40 |
|
Mikkel Rosendahl |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
162 |
|
Mathias Stoel Nielsen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
109 |
|
August Wiegell Køie |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
271 |
|
Bastian Knopp |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
168 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
237 |
|
Dino Beslija |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
274 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
221 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
222 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
313 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
247 |
|
Katrine Johanne Grovn |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
310 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Nynne Kongsfelt |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
2:00.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
233 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
224 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Finn Elbo Card |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4x50m Frisvømning Mix Årg. C og yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
22 |
|
Julerotterne 1 |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Emma Mahs |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
DEN |
|
|
2 |
23 |
|
Kanelgiflerne 1 |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Pia Mercado |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Mahs |
2011 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Julegodterne 1 |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
William Petersen |
2011 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carla Milling |
2011 |
DEN |
|
|
4 |
343 |
|
GSK's snefnug |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Bech |
2011 |
DEN |
|
|
5 |
342 |
|
GSK's nissebande |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
325 |
|
Vest Vampyrer |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
7 |
341 |
|
AIF Mix 2 |
|
Albertslund IF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marcus Nørregaard Christoffersen |
2011 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Noah Kepser |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
DEN |
|
|
8 |
338 |
|
GSK's Rensdyr |
|
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Schou |
2010 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Marco Leang |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4x50m Frisvømning Mix Åben klasse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
327 |
|
VG17 Advents patrulje |
2007 |
VG 17 |
DEN |
2:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
DEN |
|
|
2 |
328 |
|
VG17 Advents badulje |
2008 |
VG 17 |
DEN |
2:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
337 |
|
HSK mix 3 |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caspian Emche Lees |
2007 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
DEN |
|
|
4 |
336 |
|
HSK mix 2 |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Esther Hiul Suppli |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cornelia Jonstrup |
2010 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Jonathan H. Pedersen |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Finn Elbo Card |
2005 |
DEN |
|
|
5 |
335 |
|
HSK mix 1 |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vegas Chang Bjørnlund |
2009 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sirid M. W. Christiansen |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Carl C Stenstrøm Skonberg |
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
339 |
|
GSK's Isbjørne |
|
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
DEN |
|
|
7 |
326 |
|
Vest Piratos |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
221 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
204 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
174 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
209 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
212 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
210 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
150 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
233 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
315 |
|
Ida Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Linnea Cannella |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
69 |
|
Ella Uhre Vittrup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
226 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
215 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
107 |
|
Flora Askjær-Friis Borre |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
316 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Anna Lindegaard Christiansen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
293 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
126 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
125 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
96 |
|
Caroline Sofie Sørensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
54.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Selma Lærkelund Hansen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
76 |
|
Frederikke Hansen Samuelsen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
75 |
|
Carla Lund Ketter |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
78 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
95 |
|
Caroline Bjørsted |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
87 |
|
Frederikke Martin |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
55 |
|
Rose Gram Hansen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
303 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
57.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
291 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
10 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
130 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
19 |
|
Carla Milling |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
185 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
227 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
121 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
245 |
|
Sara Nechevska |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:05.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
131 |
|
Mira Jensen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
180 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
13 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
238 |
|
Emma Smed |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
230 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
181 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
182 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
32 |
|
Sara Jensen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
38 |
|
Petra Sparwath |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
31 |
|
Kimmie Nielsen |
2009 |
Orient Svømning |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
146 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
30 |
|
Lærke Foss Lüth |
2012 |
Orient Svømning |
DEN |
1:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
111 |
|
Sasha Raluca Maria Stircu |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
43 |
|
Lilya Belakhdar |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
231 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
45 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
108 |
|
Nikoline Hopp |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
236 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
213 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
223 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
38.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
219 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
241 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
286 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
94 |
|
Jegor Shabunevich |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Gustav Emil Bille Ahrendt Jensen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
57 |
|
Felix De Hertogh |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
93 |
|
Lauge Villum Larsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Alfred N. G. Lindberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
57.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
186 |
|
Gustav Holm |
2009 |
Albertslund IF |
DEN |
58.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
183 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
292 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
179 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Mikkel Rosendahl |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
25 |
|
Christian Nielsen |
2010 |
Orient Svømning |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
11 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Holger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
37 |
|
Axel Bo Nørregaard Grahn |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
33 |
|
Tøger Rægaard |
2011 |
Orient Svømning |
DEN |
1:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
106 |
|
Sikker Botfeldt |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
242 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
244 |
|
Bang Vu |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
314 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
319 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
307 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
247 |
|
Katrine Johanne Grovn |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
312 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
205 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
308 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
309 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:53.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
172 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Aryamik Ati |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
311 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
322 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
209 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
226 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
313 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
222 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
212 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
173 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
310 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
220 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
127 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
159 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
105 |
|
Bjørg Trærup Andersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
201 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
317 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
163 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
121 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
99 |
|
Filippa T. Landschultz |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
77 |
|
Emil Pedersen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
141 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
191 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
14 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
294 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
240 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
120 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
213 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
223 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
34.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
225 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Mehmet Fener |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
158 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
161 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
318 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
48 |
|
Laust Madsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
Louis Pries |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
288 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
117 |
|
Thomas Rønne |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
196 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Rasmus Olsen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Liam Hansen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
239 |
|
Emil Schou |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
195 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
296 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
250 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
122 |
|
Niklas Dresler Aleksic |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
264 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
221 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
306 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
174 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
218 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
204 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
210 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
321 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
171 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
138 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
143 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
298 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
124 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
119 |
|
Freya H. Rasmussen |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
289 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
291 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
293 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Anna Lindegaard Christiansen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
302 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
193 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
116 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
198 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
74 |
|
Josefine Yee Kei Cheung |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
91 |
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
82 |
|
Katrine Meyer Have |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
234 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
181 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
1:58.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
101 |
|
Isolde B. W. Christensen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
253 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
259 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
303 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
99 |
|
Filippa T. Landschultz |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
130 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
268 |
|
Victoria Granby Walling |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
265 |
|
Rosa Watt-Boolsen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
263 |
|
Molly Mattulat |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
255 |
|
Julie Liedberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
266 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
262 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
194 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
295 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
219 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
297 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
296 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
292 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
144 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
305 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
299 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
137 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
184 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
140 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
148 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
246 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
147 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
284 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
145 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
260 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4x50m Træner holdkap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
356 |
|
VEST Brøndby trænerholdkap |
|
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Davidsen |
2003 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carl Magnus Krievs |
2002 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Emma Mikkelsen |
2001 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Mia Witt |
2002 |
DEN |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
330 |
|
Trænerholdkap STT |
|
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Camilla Hougaard |
2002 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Emilia Høffer |
2001 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Benjamin Tollundgaard |
1996 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Oliver Skadhauge |
2002 |
DEN |
|
|
3 |
361 |
|
Herlevs gamle nisser |
|
Herlev Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laurits Kenskov |
2001 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Celine Termark Brock |
2000 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bertil Binau-Uldal |
1998 |
DEN |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
346 |
|
Nissebanden |
|
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida T Mose |
2002 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Rasmus Langvad |
2000 |
DEN |
|
|
|
3 |
|
Victor N Andersen |
2000 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Signe Kjær Jacobsen |
1994 |
DEN |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
351 |
|
Tritons træner holdkap |
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikala Ravn Borch |
2003 |
DEN |
|
|
|
2 |
|
Nikolaj Skelsager |
|
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
DEN |
|
|
|
4 |
|
Bertram Grøn Brandelev |
2004 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|