Ohjelma UGP 3 2021, Lund
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 4 Söndag EM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevall |
Arrangör: |
Skånesim/Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Elin Delfin |
13 |
SK LÖDDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Kajsa Hansson |
13 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
13 |
SK LÖDDE |
3:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
5 |
|
Alma Gummesson |
13 |
ÖSTERLEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Ida Håkansson |
14 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
1 |
|
Tindra Karlsson |
15 |
YSTADS SS |
3:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2 |
|
Gabriella Ljungdahl |
13 |
ÄNGELHOLM |
3:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Tyra Johansson |
13 |
SK SYDSIM |
3:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Hennie Bergquist |
13 |
POSEIDON |
2:53.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
5 |
|
Moa Haglund |
13 |
SK SYDSIM |
2:59.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
6 |
|
Emilia Sandström |
17 |
SK SYDSIM |
3:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Mia Kajic |
15 |
POSEIDON |
3:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
8 |
|
Elin Malmgren |
14 |
LANDSKRONA |
3:17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Tigra Salomonsson |
15 |
KSLS |
2:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Ida Olsson |
14 |
ÄNGELHOLM |
2:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Linnea Costa Caesar |
15 |
POSEIDON |
2:46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Ella Bodell |
16 |
SK SYDSIM |
2:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Tyra Hjorth |
16 |
KLIPPAN |
2:45.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Mindalin Sjöholm |
13 |
LANDSKRONA |
2:47.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Ellie Petersson |
16 |
KSLS |
2:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
8 |
|
Valentina Fanu |
14 |
S 71 |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
1 |
|
Lilly Frost |
13 |
VELLINGE-N |
2:41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Freja Malmgren |
14 |
S 71 |
2:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Ella Persson |
17 |
ÄNGELHOLM |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
4 |
|
Agnes Alm |
15 |
S 71 |
2:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Vicky Luc |
14 |
KSLS |
2:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
6 |
|
Isa Ståhl |
15 |
POSEIDON |
2:36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Ella Andersson |
15 |
ESLÖVS SS |
2:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Lovisa Sjöholm |
15 |
KLIPPAN |
2:41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-17 13:08:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|