Program för UGP 3 2021, Lund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevall |
Arrangör: |
Skånesim/Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
|
Annie Persson |
14 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Patricia Pitula |
13 |
KLIPPAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Tyra Johansson |
13 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Lily Thomsen |
14 |
LANDSKRONA |
3:11.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
|
Elinor Fröjd |
14 |
SK SYDSIM |
3:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Jacquline Rengbrandt |
16 |
TRELLEBORG |
2:58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Lovisa Sjöholm |
15 |
KLIPPAN |
2:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
5 |
|
Elin Törnqvist |
14 |
VELLINGE-N |
2:55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
6 |
|
Moa Haglund |
13 |
SK SYDSIM |
2:59.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
7 |
|
Alma Persson |
13 |
ÖSTERLEN |
3:05.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
8 |
|
Pia Drazdziule |
13 |
POSEIDON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Mia Kajic |
15 |
POSEIDON |
2:48.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Astrid Larsson |
13 |
POSEIDON |
2:47.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Olivia Olsson |
17 |
POSEIDON |
2:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
4 |
|
Felicia Zander |
17 |
ÄNGELHOLM |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Yasmine Strandh |
15 |
LANDSKRONA |
2:40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Alice Seyffart |
13 |
POSEIDON |
2:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
7 |
|
Julia Palm |
15 |
LANDSKRONA |
2:48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
8 |
|
Hedda Toth |
14 |
POSEIDON |
2:49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Linnea Ranvert |
16 |
KSLS |
2:39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Freja Malmgren |
14 |
S 71 |
2:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Isabella Nilsson |
13 |
POSEIDON |
2:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Ida Nordberg |
15 |
POSEIDON |
2:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Erma Duratovic |
16 |
TRELLEBORG |
2:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
6 |
|
Agnes Alm |
15 |
S 71 |
2:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Tyra Hjorth |
16 |
KLIPPAN |
2:32.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
8 |
|
Miki Prior |
15 |
VELLINGE-N |
2:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 13:08:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|