Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 1:07.68 | |
2 | 209 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:10.73 | |
3 | 208 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:12.95 | |
4 | 229 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 1:13.42 | |
5 | 287 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:14.22 | |
6 | 235 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:16.43 | |
7 | 237 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 1:16.59 | |
8 | 311 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 1:19.07 | |
9 | 248 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:19.13 | |
10 | 346 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 1:19.13 | |
11 | 252 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:19.40 | |
12 | 282 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:19.42 | |
13 | 211 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:20.07 | |
14 | 216 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:20.25 | |
15 | 217 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:20.52 | |
16 | 222 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 1:20.98 | |
17 | 215 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 1:23.04 | |
18 | 183 | Grynnerup Sofie Holstein | 2011 | A6 SLANGE | 1168AA | 25 m | 1:24.08 | |
19 | 190 | Vastrup Camilla | 2011 | BIRKERØD | 1180AC | 25 m | 1:24.62 | |
20 | 191 | Møllebro Caroline | 2011 | BIRKERØD | 1130AC | 25 m | 1:25.66 | |
21 | 245 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 25 m | 1:25.74 | |
22 | 308 | Lauritzen Emilie | 2010 | GENTOFTE | 1022AE | 25 m | 1:25.99 | |
23 | 238 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 1:28.17 | |
24 | 214 | Langkjær Selma | 2010 | ALLERØD | 1074AG | 25 m | 1:28.64 | |
25 | 286 | Christensen Emma Klug | 2011 | GLADSAXE | 1184AC | 25 m | 1:28.83 | |
26 | 290 | Hansen Sofie Juhl | 2011 | GLADSAXE | 1132AC | 25 m | 1:29.17 | |
27 | 203 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | 1:30.47 | |
28 | 210 | Wismar Kaya | 2011 | ALLERØD | 1112AC | 25 m | 1:30.94 | |
29 | 236 | Balder Ea | 2011 | LYNGBY | 1178AE | 25 m | 1:32.54 | |
30 | 196 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 1:33.11 | |
31 | 305 | Jorgensen Summer | 2011 | GENTOFTE | 1182AD | 25 m | 1:34.06 | |
32 | 345 | Andersen Sarah Marie | 2011 | SØLLERØD | 1128AF | 25 m | 1:34.24 | |
33 | 297 | Schønnemann Ella Maria | 2011 | GENTOFTE | 1116AJ | 25 m | 1:35.53 | |
34 | 256 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | 1:35.86 | |
35 | 250 | Semklo Julia | 2011 | HØRSHOLM | 1158AB | 25 m | 1:41.49 | |
36 | 261 | Stigsnaes Olivia Mai | 2011 | HERLEV | 1148AJ | 25 m | 1:51.04 | |
37 | 186 | Gentin Matilde Melholt | 2011 | A6 SLANGE | 1160AE | 25 m | ||
38 | 187 | Gentin Ida Melholt | 2011 | A6 SLANGE | 1156AE | 25 m | ||
39 | 266 | Transel Filippa | 2011 | HELSINGØR | 1102AE | 25 m | ||
40 | 335 | Smed Emma | 2011 | TRITON B | 1148AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:32 |