Ohjelma Regionsstævne Sjælland Nord
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Regionalt børnestævne Nordsjæl |
|
Udskriftsdato |
30 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederiksværk |
|
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Georg Jørgensen |
2010 |
1071AF |
HOLBÆK |
|
25m |
46.61 |
348 |
2 |
Storm Brinch |
2010 |
1075AM |
SØLLERØD |
|
25m |
42.94 |
326 |
3 |
Gustav Skov |
2010 |
1059AK |
FR.SUND |
|
25m |
41.89 |
263 |
4 |
Albert Redestam |
2010 |
1065AG |
HELSINGØR |
|
25m |
42.61 |
332 |
5 |
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
1081AC |
TRITON B |
|
25m |
45.01 |
212 |
6 |
Max Schou-Sørensen |
2010 |
1069AI |
ALLERØD |
|
25m |
50.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
192 |
1 |
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
1049AB |
BIRKERØD |
|
25m |
40.36 |
244 |
2 |
Robert Nordby |
2009 |
0921AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
39.60 |
184 |
3 |
Nicklas Kofoed |
2010 |
1039AB |
A6 SLANGE |
|
25m |
38.99 |
342 |
4 |
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
1095AE |
SØLLERØD |
|
25m |
39.26 |
269 |
5 |
Mathias Bendtsen |
2010 |
1063AG |
HELSINGØR |
|
25m |
40.18 |
296 |
6 |
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
1095AH |
GENTOFTE |
|
25m |
40.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
329 |
1 |
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
1065AA |
FR.SUND |
|
25m |
38.44 |
181 |
2 |
Noah Dietrichsen |
2010 |
1091AC |
A6 SLANGE |
|
25m |
37.80 |
300 |
3 |
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
2010 |
1057AG |
GENTOFTE |
|
25m |
37.05 |
279 |
4 |
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
1045AF |
GLADSAXE |
|
25m |
37.68 |
198 |
5 |
Storm Federspiel |
2010 |
1027AB |
BIRKERØD |
|
25m |
38.27 |
219 |
6 |
Frederik Lollike |
2010 |
1089AD |
ALLERØD |
|
25m |
38.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Rares Enache |
2010 |
1031AC |
LYNGBY |
|
25m |
36.54 |
341 |
2 |
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
1001AF |
SØLLERØD |
|
25m |
35.93 |
347 |
3 |
William Henry Hartvigsen |
2010 |
1007AF |
SØLLERØD |
|
25m |
35.17 |
227 |
4 |
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
1021AC |
LYNGBY |
|
25m |
35.83 |
199 |
5 |
Theo Schmidt |
2010 |
1089AB |
BIRKERØD |
|
25m |
36.16 |
278 |
6 |
Mikas van Deurs |
2010 |
1047AF |
GLADSAXE |
|
25m |
37.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Victor Ploug Mattson |
2010 |
1077AH |
LYNGBY |
|
25m |
34.83 |
284 |
2 |
Dominic Torkamani |
2009 |
0907AB |
GLADSAXE |
|
25m |
34.05 |
258 |
3 |
Mehmet Fener |
2009 |
0941AE |
HERLEV |
|
25m |
33.43 |
185 |
4 |
Isaac Hammer Toftkær |
2009 |
0969AC |
A6 SLANGE |
|
25m |
33.64 |
299 |
5 |
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
1049AG |
GENTOFTE |
|
25m |
34.83 |
275 |
6 |
Tobias Gorm |
2009 |
0993AE |
GLADSAXE |
|
25m |
35.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
0919AE |
HELSINGØR |
|
25m |
33.24 |
213 |
2 |
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
0911AF |
ALLERØD |
|
25m |
32.87 |
206 |
3 |
Axel Bonke Jensen |
2009 |
0989AB |
ALLERØD |
|
25m |
32.22 |
338 |
4 |
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
0941BB |
SØLLERØD |
|
25m |
32.82 |
283 |
5 |
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
0915AE |
GLADSAXE |
|
25m |
32.89 |
264 |
6 |
Bertil West |
2009 |
0999AC |
HELSINGØR |
|
25m |
33.25 |
|
|
Heat 7 (8) (Årg. 2010-2010) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
1061AC |
LYNGBY |
|
25m |
33.89 |
189 |
2 |
Axel Skov Andersson |
2010 |
1089AA |
BIRKERØD |
|
25m |
32.51 |
226 |
3 |
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
1011AB |
LYNGBY |
|
25m |
31.47 |
205 |
4 |
Andreas Moesgaard |
2010 |
1079AB |
ALLERØD |
|
25m |
31.59 |
193 |
5 |
Elliot Leifelt |
2010 |
1051AI |
BIRKERØD |
|
25m |
33.50 |
333 |
6 |
Silas Argueta Andersen |
2010 |
1013AB |
TRITON B |
|
25m |
34.70 |
|
|
Heat 8 (8) (Årg. 2009-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
334 |
1 |
Marcus Albjerg |
2009 |
0953AF |
TRITON B |
|
25m |
30.96 |
351 |
2 |
Carl August Scheel |
2009 |
0995AF |
SØLLERØD |
|
25m |
30.70 |
327 |
3 |
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
0967AA |
FR.SUND |
|
25m |
29.17 |
276 |
4 |
Oliver Ogstrup |
2009 |
0927AB |
GLADSAXE |
|
25m |
29.42 |
221 |
5 |
Frederik Salling |
2009 |
0987AC |
LYNGBY |
|
25m |
30.81 |
274 |
6 |
Liam Jonasen |
2009 |
0975AB |
GLADSAXE |
|
25m |
32.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
30 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|