Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Regionalt børnestævne Nordsjæl |
|
Udskriftsdato |
31 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederiksværk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:57 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
348 |
2 |
Storm Brinch |
2010 |
1075AM |
SØLLERØD |
|
25m |
|
306 |
3 |
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
1011AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.38 |
251 |
4 |
Otto Galberg-Lund |
2010 |
1073AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:38.03 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
192 |
1 |
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
1049AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:30.06 |
309 |
2 |
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
0933AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.07 |
199 |
3 |
Theo Schmidt |
2010 |
1089AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.48 |
301 |
4 |
Kasper Han Cai |
2010 |
1051AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.69 |
313 |
5 |
Ming Qi |
2010 |
1091AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.43 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
343 |
1 |
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
1097AE |
SØLLERØD |
|
25m |
1:26.91 |
296 |
2 |
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
1095AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.73 |
278 |
3 |
Mikas van Deurs |
2010 |
1047AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:24.38 |
181 |
4 |
Noah Dietrichsen |
2010 |
1091AC |
A6 SLANGE |
|
25m |
1:25.88 |
329 |
5 |
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
1065AA |
FR.SUND |
|
25m |
1:26.85 |
279 |
6 |
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
1045AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:27.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Elliot Leifelt |
2010 |
1051AI |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.26 |
300 |
2 |
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
2010 |
1057AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.91 |
299 |
3 |
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
1049AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.43 |
200 |
4 |
Sebastian Rønnoe |
2009 |
0975AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:23.57 |
341 |
5 |
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
1001AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:24.21 |
228 |
6 |
Rares Enache |
2010 |
1031AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:24.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Alexander Andersen |
2009 |
0961AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:21.39 |
331 |
2 |
Oliver Christensen |
2009 |
0963AF |
TRITON B |
|
25m |
1:19.92 |
227 |
3 |
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
1021AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:17.95 |
197 |
4 |
Peter Klitvang |
2010 |
1047AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:18.98 |
281 |
5 |
Felix Cordova Schultz |
2010 |
1035AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:21.32 |
339 |
6 |
Mathias Flygenring |
2009 |
0943BB |
SØLLERØD |
|
25m |
1:21.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
1061AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.18 |
334 |
2 |
Marcus Albjerg |
2009 |
0953AF |
TRITON B |
|
25m |
1:14.59 |
283 |
3 |
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
0915AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.15 |
246 |
4 |
Jeppe Bruun-Møller |
2009 |
0985AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:14.39 |
284 |
5 |
Dominic Torkamani |
2009 |
0907AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.07 |
231 |
6 |
Victor Ploug Mattson |
2010 |
1077AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:17.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
0911AF |
ALLERØD |
|
25m |
1:13.77 |
206 |
2 |
Axel Bonke Jensen |
2009 |
0989AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:12.83 |
225 |
3 |
Mathias Hald |
2009 |
0977AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.69 |
349 |
4 |
Sophus Fosbøl |
2009 |
0967AG |
SØLLERØD |
|
25m |
1:12.72 |
255 |
5 |
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
0991AA |
HERLEV |
|
25m |
1:13.68 |
185 |
6 |
Isaac Hammer Toftkær |
2009 |
0969AC |
A6 SLANGE |
|
25m |
1:14.09 |
|
|
Heat 8 (9) (Årg. 2010-2010) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
234 |
1 |
Bastian Johnsen |
2010 |
1071AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:15.98 |
205 |
2 |
Andreas Moesgaard |
2010 |
1079AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:13.84 |
226 |
3 |
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
1011AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:09.95 |
249 |
4 |
Hugo Krage Lykke |
2010 |
1025AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:13.58 |
347 |
5 |
William Henry Hartvigsen |
2010 |
1007AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:15.74 |
189 |
6 |
Axel Skov Andersson |
2010 |
1089AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:16.01 |
|
|
Heat 9 (9) (Årg. 2009-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
327 |
1 |
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
0967AA |
FR.SUND |
|
25m |
1:09.52 |
276 |
2 |
Oliver Ogstrup |
2009 |
0927AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:06.71 |
351 |
3 |
Carl August Scheel |
2009 |
0995AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:06.45 |
221 |
4 |
Frederik Salling |
2009 |
0987AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:06.68 |
220 |
5 |
Conrad Buhl |
2009 |
0947AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.16 |
350 |
6 |
August Drucker |
2009 |
0909AH |
SØLLERØD |
|
25m |
1:11.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
31 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:57 |
|