Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Regionalt børnestævne Nordsjæl |
|
Udskriftsdato |
30 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederiksværk |
|
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
1144AE |
ALLERØD |
|
25m |
|
267 |
3 |
Katixa Gudme |
2011 |
1194AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
289 |
4 |
Magda Fosbøl |
2011 |
1144AG |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
344 |
2 |
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
1124AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:51.90 |
190 |
3 |
Camilla Vastrup |
2011 |
1180AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:49.96 |
256 |
4 |
Clara Nymark Føge |
2011 |
1160AG |
HERLEV |
|
25m |
1:51.08 |
201 |
5 |
Emily Novak Bro |
2011 |
1164AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:52.06 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Caroline Møllebro |
2011 |
1130AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:48.44 |
232 |
2 |
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
1146AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:45.30 |
312 |
3 |
Mathilde Drescher |
2010 |
1076AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:40.03 |
257 |
4 |
Freya H. Rasmussen |
2010 |
1052AD |
HERLEV |
|
25m |
1:41.41 |
223 |
5 |
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
1150AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:48.36 |
203 |
6 |
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:49.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:32.96 |
239 |
2 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.64 |
346 |
3 |
Victoria Nørgaard |
2010 |
1046AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:31.76 |
311 |
4 |
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:32.07 |
230 |
5 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.68 |
315 |
6 |
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
1038AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:30.95 |
282 |
2 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:30.05 |
307 |
3 |
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
1002AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.66 |
222 |
4 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.88 |
195 |
5 |
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:30.85 |
265 |
6 |
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
1096AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:31.22 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2011-2011) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Teresa Novak Bro |
2011 |
1170AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:44.96 |
183 |
2 |
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
1168AA |
A6 SLANGE |
|
25m |
1:42.25 |
238 |
3 |
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
LYNGBY |
|
25m |
1:33.63 |
215 |
4 |
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
1128AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:34.57 |
345 |
5 |
Sarah Marie Andersen |
2011 |
1128AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:42.68 |
254 |
6 |
Lea Pedersen |
2011 |
1126AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:45.03 |
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 2010-2010) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.93 |
209 |
2 |
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:22.82 |
207 |
3 |
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:20.13 |
224 |
4 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.50 |
229 |
5 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:22.92 |
208 |
6 |
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:29.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
30 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|