Program för STT Efterårsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
446 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
2:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
331 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:49.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
375 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
340 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
31 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
395 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
246 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
231 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
400 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 18:42.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|