Program för Karpsimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Karpsimmet 20211009 |
|
Utskriftsdatum |
09 oktober 2021 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
13:10 |
|
|
Arrangör |
Karpsimmet |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 oktober 2021 |
|
|
|
|
Gren 25, 50m Ryggsim Flickor 11-12 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Mia Kurzewski |
2009 |
BC0809 |
HS |
|
25m |
|
142 |
2 |
Livia Elming |
2009 |
|
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
141 |
3 |
Frida Nilson |
2009 |
BB9209 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
19 |
4 |
Ellen Renken |
2010 |
AT6810 |
HS |
|
25m |
|
39 |
5 |
Astrid Malmberg |
2009 |
BC1009 |
HS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Giulia Grossi |
2009 |
AZ5209 |
KSLS |
|
25m |
|
63 |
2 |
Nemie Löfberg |
2010 |
AG6210 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:00.11 |
107 |
3 |
Olivia Kjellström |
2010 |
AL2010 |
KSLS |
|
25m |
51.37 |
20 |
4 |
Elsa Magnander |
2010 |
AK9410 |
HS |
|
25m |
51.52 |
78 |
5 |
Thilde Löfgren |
2010 |
AC9610 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:10.55 |
143 |
6 |
Loviz Lindblom |
2009 |
BA3209 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Erica Camper |
2009 |
AG2209 |
KLIPPAN |
|
50m |
50.39 |
42 |
2 |
Edith Arnell |
2009 |
BA3409 |
HS |
|
50m |
47.99 |
67 |
3 |
Ebba Bachstätter |
2009 |
BA0409 |
KK KARPEN |
|
25m |
47.73 |
23 |
4 |
Felicia Skogholm Pihl |
2010 |
AI7410 |
HS |
|
50m |
47.80 |
90 |
5 |
Mikaela Wahlund |
2010 |
AI3810 |
KSLS |
|
25m |
49.18 |
68 |
6 |
Isabelle Bachstätter |
2010 |
AM7810 |
KK KARPEN |
|
25m |
50.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Elsa Hallin |
2009 |
AY4609 |
KSLS |
|
25m |
47.04 |
36 |
2 |
Ida Cato |
2009 |
BB8409 |
HS |
|
25m |
46.27 |
54 |
3 |
Kajsa Berg |
2009 |
AE0409 |
HS |
|
25m |
45.01 |
26 |
4 |
Laura Andersson |
2010 |
AK8210 |
HS |
|
50m |
45.69 |
70 |
5 |
Milly Hultberg |
2010 |
AK5010 |
KK KARPEN |
|
25m |
46.67 |
25 |
6 |
Gerda Kogan |
2010 |
AP3410 |
HS |
|
50m |
47.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Laura Bartolek |
2010 |
AK8410 |
HS |
|
50m |
44.84 |
53 |
2 |
Felicia Jönsson |
2009 |
AE1409 |
HS |
|
25m |
44.36 |
29 |
3 |
Matilda Rehnström |
2010 |
AK9610 |
HS |
|
50m |
44.18 |
17 |
4 |
Ellen Edberg Herrström |
2010 |
AK8610 |
HS |
|
50m |
44.20 |
30 |
5 |
Märta Edelhamre |
2010 |
AK8810 |
HS |
|
25m |
44.79 |
28 |
6 |
Livia Bildsten |
2010 |
AP3010 |
HS |
|
25m |
44.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Saga Jaxmar |
2010 |
AK9010 |
HS |
|
50m |
42.86 |
92 |
2 |
Thyra Hopp |
2010 |
AJ1010 |
KSLS |
|
25m |
42.12 |
131 |
3 |
Elsa Olsson |
2009 |
BA0209 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
40.93 |
106 |
4 |
Ella Thim |
2009 |
AI0609 |
KSLS |
|
50m |
41.27 |
51 |
5 |
Elin Haugen |
2009 |
AM0809 |
HS |
|
50m |
42.70 |
52 |
6 |
Ellinor Nilsson |
2009 |
AN8209 |
HS |
|
50m |
43.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Alicia Dahlerus |
2009 |
AU3609 |
KSLS |
|
50m |
40.18 |
16 |
2 |
Astrid Fältman |
2010 |
AM9810 |
HS |
|
25m |
37.79 |
125 |
3 |
Estelle Johansson |
2010 |
AA4810 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
36.15 |
124 |
4 |
Elin Kugg |
2010 |
AB6210 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
37.01 |
18 |
5 |
Ellen Pråme |
2010 |
AN0410 |
HS |
|
25m |
40.00 |
22 |
6 |
Felicia Nocko Saldes |
2010 |
AR8410 |
HS |
|
25m |
40.56 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
09 oktober 2021 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
13:10 |
|