Ohjelma UGP 3 2021 med Hexpol Sprinten, Säffle
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 3 (25m) med Hexpol Spinten
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffles Nya Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
LBC Värmdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Säffle Simsällskap |
|
1:07.32 |
|
|
|
96 |
Ida Lithner |
2004 |
SWE |
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
119 |
|
My Larsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:07.90 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Linneá Therus |
2005 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:19.39 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
58 |
|
Alice Johnson |
2005 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
1:19.78 |
|
|
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
93 |
|
Ebba Locken |
2006 |
Säffle Simsällskap |
SWE |
1:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Sara Sjölander |
2006 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Mia Larsson |
2006 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
1:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Alice Larsson |
2006 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Ingrid Hiding |
2006 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Ida Pettersson |
2006 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
74 |
|
Elin Segerström |
2007 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Selma Pettersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:19.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Alva Avander |
2007 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
1:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Tyra Lagstam |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
107 |
|
Tilde Rilvén |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Moa Englund |
2008 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Ronja Lindqvist |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
1:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Ewelina Lantz |
2008 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
1:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
90 |
|
Lavinia Thörner |
2008 |
Säffle Simsällskap |
SWE |
1:46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:20:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|