Ohjelma Mastersmestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Mastersmestaruuskilpailut 2010 |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 lokakuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kuopio |
|
Tulostusaika |
12:19 |
|
|
Järjestäjä |
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 lokakuu 2010 |
|
|
|
|
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Carita Bremer |
1940 |
70-74 |
HSS |
|
25m |
|
|
3 |
Anja Selenius |
1938 |
70-74 |
PunkUrh |
|
50m |
1:49.32 |
1:49.32 |
4 |
Lea Varvio |
1936 |
70-74 |
TaUS |
|
25m |
2:09.57 |
2:11.57 |
5 |
Helle Stukis |
1931 |
75-79 |
U-CLUB |
|
50m |
1:51.53 |
1:51.53 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eija Piililä |
1946 |
60-64 |
TaTU |
|
25m |
|
|
2 |
Pirkko Siikarla |
1946 |
60-64 |
PUS |
|
50m |
1:34.94 |
1:34.94 |
3 |
Soile Sillanpää |
1946 |
60-64 |
HSS |
|
25m |
2:19.18 |
2:21.18 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hilkka Salo |
1944 |
65-69 |
MiUS |
|
25m |
1:36.17 |
1:38.17 |
6 |
Pirjo-Leena Pitkänen |
1945 |
65-69 |
SWIM |
|
25m |
1:36.95 |
1:38.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jaana Piispanen |
1959 |
50-54 |
KuUS |
|
25m |
|
|
3 |
Leena Brooke |
1960 |
50-54 |
HSS |
|
50m |
1:12.75 |
1:12.75 |
4 |
Monica Paavilainen |
1960 |
50-54 |
NumKis |
|
25m |
1:44.05 |
1:46.05 |
5 |
Kaarina Markkula |
1952 |
55-59 |
Cetus |
|
25m |
1:24.41 |
1:26.41 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Meri Kaarlonen |
1964 |
45-49 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Sari Eronen |
1965 |
45-49 |
Cetus |
|
25m |
1:21.59 |
1:23.59 |
4 |
Riitta von Und Zu Fraunbe |
1963 |
45-49 |
OuLo |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Liisa Tirkkonen-Grönholm |
1963 |
45-49 |
LrKT |
|
25m |
1:18.38 |
1:20.38 |
2 |
Maikki Torsti |
1963 |
45-49 |
Cetus |
|
50m |
1:14.40 |
1:14.40 |
3 |
Anne-Mari Käräjämies |
1964 |
45-49 |
NumKis |
|
50m |
1:07.80 |
1:07.80 |
4 |
Johanna Kara |
1965 |
45-49 |
Cetus |
|
25m |
1:09.26 |
1:11.26 |
5 |
Annika Aspholm |
1963 |
45-49 |
IFÅ |
|
25m |
1:12.98 |
1:14.98 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anu Ilander |
1968 |
40-44 |
HSS |
|
25m |
|
|
3 |
Mirja Liehunen |
1966 |
40-44 |
TuUS |
|
25m |
|
|
4 |
Tiina Heinonen |
1970 |
40-44 |
TuUS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Imke Höfling |
1970 |
40-44 |
KuUS |
|
25m |
|
|
2 |
Miisa Weuro |
1970 |
40-44 |
IFÅ |
|
25m |
1:26.01 |
1:28.01 |
3 |
Petra Thodin |
1968 |
40-44 |
JS-PU |
|
25m |
1:06.74 |
1:08.74 |
4 |
Outi Kaarnamo |
1969 |
40-44 |
TuUS |
|
50m |
1:12.27 |
1:12.27 |
5 |
Merja Lundberg |
1970 |
40-44 |
AUi |
|
50m |
1:29.07 |
1:29.07 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Karita Haapasalo-Tuomaine |
1972 |
35-39 |
KeUi |
|
25m |
|
|
2 |
Krista Käkelä |
1975 |
35-39 |
TuUS |
|
25m |
1:20.45 |
1:22.45 |
3 |
Claire Gould |
1973 |
35-39 |
HSS |
|
25m |
1:09.28 |
1:11.28 |
4 |
Mari Luoto |
1975 |
35-39 |
HSS |
|
50m |
1:12.47 |
1:12.47 |
5 |
Tiina Pietikäinen |
1972 |
35-39 |
HK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
30-34 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Marja Falenius |
1977 |
30-34 |
TuUS |
|
25m |
1:18.56 |
1:20.56 |
3 |
Katri Tikkinen |
1980 |
30-34 |
KeUi |
|
50m |
1:11.13 |
1:11.13 |
4 |
Isa Pietilä |
1978 |
30-34 |
Octopus |
|
25m |
1:17.60 |
1:19.60 |
5 |
Hanna Ampula |
1976 |
30-34 |
HK |
|
25m |
|
|
6 |
Minna Aalto |
1979 |
30-34 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Paula Niinimäki |
1981 |
25-29 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
2 |
Natasa Mojskerc |
1981 |
25-29 |
S.C.P. |
|
25m |
1:24.93 |
1:26.93 |
3 |
Marjukka Lyytinen |
1982 |
25-29 |
KuKi |
|
25m |
1:05.15 |
1:07.15 |
4 |
Anu Ahlroos |
1981 |
25-29 |
KeUi |
|
25m |
1:05.28 |
1:07.28 |
5 |
Kirsti Laurila |
1981 |
25-29 |
S.C.P. |
|
25m |
|
|
6 |
Tiia Sievilä |
1985 |
25-29 |
KeUi |
|
25m |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 |
Tulostuspäivämäärä |
30 lokakuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
12:19 |
|