Startliste for Sigma Speed stævne 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
296 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:08.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
318 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
218 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
321 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
486 |
|
Laura Weng Lind-Christensen |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
365 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
220 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
376 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
111 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
370 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
290 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
338 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
266 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
358 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
219 |
|
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
113 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
152 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
95 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
327 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
397 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
102 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
256 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
104 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
157 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
320 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
199 |
|
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
328 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
124 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
289 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:22.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
97 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
340 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
106 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
114 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
103 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
99 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
129 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
93 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
119 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
94 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
155 |
|
Zeline Maxine Helsengren Lintrup |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
150 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
247 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
108 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
110 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
299 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
161 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
121 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
310 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
14 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
177 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
243 |
|
Elise Vedel |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
153 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
130 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
164 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
197 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
132 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
178 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
262 |
|
Rose Orlich |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
374 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
133 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
20 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
301 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
205 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:51.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
303 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
420 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
9 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
201 |
|
Mathilde Drescher |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
208 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:54.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
302 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
209 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
257 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
203 |
|
Norma Louise Lundgaard |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
116 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
134 |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
425 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
123 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
467 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
463 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
424 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
422 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
418 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
24 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
465 |
|
Arina Fomenko |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
466 |
|
Emma Morville |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
464 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
304 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
419 |
|
Frieda Louise Epp |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
421 |
|
Mathilde Møllebro Uttrup |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
417 |
|
Asta Clausen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
166 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
433 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
415 |
|
Agnes Skjoldborg Nicolaisen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
423 |
|
Rita Blinkenberg Federspiel |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
416 |
|
Alberte Dalsgaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
291 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
443 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
268 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
107 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
342 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
325 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
175 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
245 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
240 |
|
Anders Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
343 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
251 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
307 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
260 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
317 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
189 |
|
Sebastian Brice Meierhans |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
109 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
195 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
126 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
244 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
353 |
|
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:27.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
249 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
118 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
241 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
334 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
292 |
|
Rasmus Quvang |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
131 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
206 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
128 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:40.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
204 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
258 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
212 |
|
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
211 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
214 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
22 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
213 |
|
Sebastian Harboe |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
88 |
|
Christian Swartz |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
18 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
261 |
|
Joshua Michael Barchard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
26 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
167 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
490 |
|
Ane Hanh Basberg |
2005 |
Asker Svømmeklubb |
NOR |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
269 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
318 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
113 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
449 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
275 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
146 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
176 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
270 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
370 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
360 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
36.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
357 |
|
Sally Emilie Bill |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
36.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
288 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
104 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
111 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
248 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
93 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
108 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
106 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
98 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
149 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
456 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
114 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
294 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
333 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
228 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
192 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
454 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
460 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
246 |
|
Emilie Franck Fæste |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
277 |
|
Marie Louise Avnsø |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
254 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
399 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
177 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
356 |
|
Mie Bysand |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
306 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
335 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
397 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
403 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
226 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
122 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
94 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
462 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
110 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
90 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
410 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
295 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
308 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
461 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
197 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
409 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
408 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
455 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
205 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
202 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
198 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
165 |
|
Vigga Harmens |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
53.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
209 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
451 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
425 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
57.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
401 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
459 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
400 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
450 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
404 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
373 |
|
Freja Schou Rybka |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
329 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
4 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
433 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
420 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
467 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
422 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
418 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
369 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
274 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
291 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
366 |
|
Frederik Miland |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
352 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
29.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
276 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
222 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
188 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
286 |
|
Alexander Asmussen |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
30.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
371 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
242 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
255 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
287 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
31.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
250 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
271 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
372 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
240 |
|
Anders Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
319 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
175 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
443 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
331 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
368 |
|
Lukas Hansen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
186 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
312 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
15 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
252 |
|
Vitus Skovbjerg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
377 |
|
Thor Hoffgaard |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
251 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
160 |
|
Jakob Sanderhoff |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Sebastian Brice Meierhans |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
144 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
307 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
330 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
448 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
334 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
260 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
249 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
158 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
39.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
313 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
446 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
195 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
402 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
316 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
336 |
|
Lucas Lund Warner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
447 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
411 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
211 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
413 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
127 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
406 |
|
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
487 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
117 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
414 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
375 |
|
Lucas Madsen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
412 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
453 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
407 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
397 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
293 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
341 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
388 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
275 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
326 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
351 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
324 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
306 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
254 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
99 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
93 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
350 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
321 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
248 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
218 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
103 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
199 |
|
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
320 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
145 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
340 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
219 |
|
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
168 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
114 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:39.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
14 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
229 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
308 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
226 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
101 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
153 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
202 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
488 |
|
Frida Buusmann |
2001 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
201 |
|
Mathilde Drescher |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
228 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
166 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
178 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
247 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
203 |
|
Norma Louise Lundgaard |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
198 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
208 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
13 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
371 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
445 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
191 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
443 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
317 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
268 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
339 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
222 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
272 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
344 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
250 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
193 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
109 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
92 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
175 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
252 |
|
Vitus Skovbjerg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
186 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
315 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
330 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
487 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
183 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
204 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
212 |
|
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:56.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
167 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
214 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
206 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
213 |
|
Sebastian Harboe |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
159 |
|
Asger Bolvig Maarbjerg |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
296 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
28.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
146 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
489 |
|
Liv Hanh Basberg |
2004 |
Asker Svømmeklubb |
NOR |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
449 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
341 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
269 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
293 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
265 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
105 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
152 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
351 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
358 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
376 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
95 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
192 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
220 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
338 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
172 |
|
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
290 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
454 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
256 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
157 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
246 |
|
Emilie Franck Fæste |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
270 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
350 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
176 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
388 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
254 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
111 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
102 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
294 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
357 |
|
Sally Emilie Bill |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
370 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
328 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
12 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
327 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
104 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
155 |
|
Zeline Maxine Helsengren Lintrup |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
335 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
289 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
113 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
360 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
486 |
|
Laura Weng Lind-Christensen |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
288 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
112 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
129 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
106 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
266 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
326 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
149 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
461 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
119 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
356 |
|
Mie Bysand |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
34.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
124 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
310 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
277 |
|
Marie Louise Avnsø |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
98 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
295 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
110 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
121 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
94 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
101 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
168 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
145 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
333 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
243 |
|
Elise Vedel |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
97 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
103 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
262 |
|
Rose Orlich |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
404 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
460 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
161 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
90 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
229 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
179 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
302 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
150 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
324 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
303 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
91 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
304 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
164 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
99 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
459 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
299 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
488 |
|
Frida Buusmann |
2001 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
301 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
209 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
108 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
456 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
122 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
130 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
409 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
399 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
374 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
462 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
132 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
257 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
373 |
|
Freja Schou Rybka |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
451 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
455 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
85 |
|
Anika Rosén Andersen |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
9 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
410 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
24 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
401 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
116 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
165 |
|
Vigga Harmens |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
420 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
467 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
403 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
408 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
433 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
123 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
133 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
450 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
422 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
400 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
20 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
13 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
50.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
329 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
52.21 |
|
|
|
136 |
416 |
|
Alberte Dalsgaard |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
52.82 |
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
137 |
134 |
|
Agnes Povlsen |
|
Lyngby Svømmeklub |
|
55.08 |
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
138 |
465 |
|
Arina Fomenko |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
139 |
415 |
|
Agnes Skjoldborg Nicolaisen |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
140 |
424 |
|
Svea Peters |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
141 |
419 |
|
Frieda Louise Epp |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
142 |
417 |
|
Asta Clausen |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
143 |
464 |
|
Ada Mortensen |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
144 |
423 |
|
Rita Blinkenberg Federspiel |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
145 |
421 |
|
Mathilde Møllebro Uttrup |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
146 |
463 |
|
Bjørk Egholm Høgh |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
|
147 |
466 |
|
Emma Morville |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
194 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
287 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
26.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
342 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
188 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
366 |
|
Frederik Miland |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
274 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
445 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
27.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
272 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
325 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
319 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
286 |
|
Alexander Asmussen |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
353 |
|
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
29.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
276 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
443 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
160 |
|
Jakob Sanderhoff |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
372 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
242 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
193 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
331 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
339 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
255 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
271 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
245 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
158 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
345 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
377 |
|
Thor Hoffgaard |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
312 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
368 |
|
Lukas Hansen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
343 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
352 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
126 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
162 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
252 |
|
Vitus Skovbjerg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
144 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
292 |
|
Rasmus Quvang |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
313 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
334 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
402 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
447 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
251 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
92 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
448 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
316 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
96 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
344 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
336 |
|
Lucas Lund Warner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
117 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
125 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
315 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
118 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
109 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
411 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
131 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
127 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
241 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
159 |
|
Asger Bolvig Maarbjerg |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
249 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
128 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
244 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
446 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
412 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
414 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
183 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
375 |
|
Lucas Madsen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
407 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
200 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
258 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
413 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
406 |
|
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
261 |
|
Joshua Michael Barchard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
22 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
21 |
|
Levin Nielsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
453 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
26 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
18 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
88 |
|
Christian Swartz |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4X50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
477 |
|
S3 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
169 |
|
HVSK Damer 1 |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
322 |
|
STT Power Girls 1 |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
LSK Å–1 |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
|
S3 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
347 |
|
Kvik Piger 1 |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
140 |
|
LSK Å–2 |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Gentofte1 |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Sunswim2 |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
481 |
|
S4 NO. 1 Piger |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
139 |
|
LSK B–1 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
279 |
|
Gentofte2 |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
HVSK Damer 2 |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
482 |
|
S4 NO. 2 Piger |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
280 |
|
Gentofte3 |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:48.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
LSK B–2 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:54.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
346 |
|
Kvik piger 2 |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:57.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
485 |
|
S4 NO. 3 Piger |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
3:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
281 |
|
Gentofte4 |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
28 |
|
Sunswim |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4X50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
378 |
|
Mandemænd |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
282 |
|
Gentofte1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
348 |
|
Kvik drenge 1 |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
323 |
|
STT Power Boys 1 |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
480 |
|
S3 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
2:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
283 |
|
Gentofte2 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
349 |
|
Kvik drenge 2 |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
HVSK Herrer 1 |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
138 |
|
LSK B–1 |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
284 |
|
Gentofte3 |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
483 |
|
S4 NO. 1 Drenge |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
LSK B–2 |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
484 |
|
S4 NO. 2 Drenge |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
285 |
|
Gentofte4 |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Sunswim2 |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
318 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Stella Demuth Andersen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
182 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
146 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
365 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
152 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
326 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
324 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
370 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
219 |
|
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
327 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
246 |
|
Emilie Franck Fæste |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
328 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
176 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
157 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
449 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
376 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
270 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
388 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
309 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
12 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
98 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
97 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
306 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
454 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
199 |
|
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
101 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
254 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
129 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
124 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
460 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
357 |
|
Sally Emilie Bill |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
462 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
229 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
310 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
121 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
119 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
340 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
333 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
161 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
115 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
335 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
456 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
177 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
90 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
91 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
356 |
|
Mie Bysand |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
247 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
197 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
277 |
|
Marie Louise Avnsø |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
243 |
|
Elise Vedel |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
122 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
399 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
404 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
409 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
164 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
403 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
14 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
410 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
459 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
205 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
455 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
202 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
408 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
451 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
257 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
329 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:48.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
374 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
401 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
400 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
208 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
450 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:05.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
268 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
445 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
325 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
371 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
222 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
352 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
366 |
|
Frederik Miland |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
245 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
331 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
339 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
242 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
250 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Anders Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
372 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
158 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
353 |
|
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
251 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
92 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
249 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
252 |
|
Vitus Skovbjerg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
377 |
|
Thor Hoffgaard |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
307 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
125 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
126 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
330 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
260 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
244 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
312 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
368 |
|
Lukas Hansen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
118 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
446 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
448 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
316 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
447 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
402 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
411 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
117 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
344 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
241 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
131 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
212 |
|
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
336 |
|
Lucas Lund Warner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
206 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
412 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
214 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
487 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
407 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
238 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
148 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
204 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
413 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
147 |
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
414 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
237 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
211 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
375 |
|
Lucas Madsen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
453 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:56.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
230 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
233 |
|
Luca Storm |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
231 |
|
Jonathan Samuel Heskia |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
221 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
265 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
351 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
341 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
370 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:07.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
220 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
350 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
187 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
248 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
254 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
105 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
172 |
|
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
113 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:09.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
106 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
266 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
112 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
180 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
275 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
97 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
93 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
98 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
149 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
129 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
94 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
226 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
101 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
103 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
310 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
124 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
114 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
119 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
153 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
121 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
110 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
108 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
179 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
177 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
150 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
228 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
178 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
130 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
308 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
373 |
|
Freja Schou Rybka |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
132 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
198 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
9 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
488 |
|
Frida Buusmann |
2001 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
201 |
|
Mathilde Drescher |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
133 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
264 |
|
Summer Jorgensen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
120 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
202 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
209 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
234 |
|
Dina Darabifar |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
225 |
|
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
235 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
13 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
223 |
|
Mille Kjærsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:53.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
203 |
|
Norma Louise Lundgaard |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
134 |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
273 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
194 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
191 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
342 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
57.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
274 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
276 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
196 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
222 |
|
Oswald Lindquist |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
319 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
242 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
19 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
271 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
272 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
96 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
255 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
160 |
|
Jakob Sanderhoff |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
144 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
343 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
174 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
156 |
|
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
317 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
313 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
125 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
126 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
368 |
|
Lukas Hansen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
249 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
315 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
16 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
118 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
131 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
127 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
238 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
232 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
204 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
147 |
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
148 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
128 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
167 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
471 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
213 |
|
Sebastian Harboe |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
236 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
470 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
263 |
|
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
18 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
231 |
|
Jonathan Samuel Heskia |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
472 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
431 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
211 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
476 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
23 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
469 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
26 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
475 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
473 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
427 |
|
Carl Kristian Juhl |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:57.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
261 |
|
Joshua Michael Barchard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
429 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
468 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
474 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
430 |
|
Vito Brandt |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
428 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
426 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
25 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
22 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
432 |
|
Yago Busta-Schroll |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
11 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
318 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
309 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
367 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
388 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
|
Josefine Agnete Lenskjold |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
172 |
|
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
326 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
324 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
351 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
254 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
246 |
|
Emilie Franck Fæste |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
256 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
350 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
181 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
99 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
93 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
94 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
321 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
190 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
228 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
328 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
90 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
14 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
103 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
243 |
|
Elise Vedel |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
229 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
110 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
46.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
358 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
46.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
197 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
320 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
277 |
|
Marie Louise Avnsø |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
270 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
115 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
7 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
164 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
488 |
|
Frida Buusmann |
2001 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
201 |
|
Mathilde Drescher |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
338 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
179 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
360 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
247 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
257 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
205 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
203 |
|
Norma Louise Lundgaard |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
178 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
356 |
|
Mie Bysand |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
208 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
374 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
373 |
|
Freja Schou Rybka |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
225 |
|
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
223 |
|
Mille Kjærsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
235 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
198 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
9 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
24 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
325 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
445 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
342 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
339 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
245 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
250 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
276 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
372 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
191 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
158 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
377 |
|
Thor Hoffgaard |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
366 |
|
Frederik Miland |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
353 |
|
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
241 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
251 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
92 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
156 |
|
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
316 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
48.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
206 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
204 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
183 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
232 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
315 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
51.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
236 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
375 |
|
Lucas Madsen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
16 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
261 |
|
Joshua Michael Barchard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
230 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
427 |
|
Carl Kristian Juhl |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
224 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
431 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
470 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
376 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
367 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
358 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
219 |
|
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
266 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
246 |
|
Emilie Franck Fæste |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
327 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
190 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
181 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
357 |
|
Sally Emilie Bill |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
37.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
340 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
226 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
102 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
277 |
|
Marie Louise Avnsø |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
449 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
98 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
199 |
|
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
360 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
462 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
459 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
122 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
130 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
403 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
404 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
101 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
150 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
410 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
456 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
198 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
335 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
451 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
454 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
120 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
399 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
374 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
409 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
132 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
46.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
115 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
46.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
460 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
197 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
308 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
408 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
234 |
|
Dina Darabifar |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
202 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
133 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
329 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
400 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
209 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
264 |
|
Summer Jorgensen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
257 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
373 |
|
Freja Schou Rybka |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
333 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
54.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
205 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
450 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
455 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
401 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
134 |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
203 |
|
Norma Louise Lundgaard |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
13 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
273 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
24 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
268 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
274 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
331 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
107 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
255 |
|
August Due |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
240 |
|
Anders Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
372 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
272 |
|
William Diness Vindeløv |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
343 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
371 |
|
William Larsen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
252 |
|
Vitus Skovbjerg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
368 |
|
Lukas Hansen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
271 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
344 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
260 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
160 |
|
Jakob Sanderhoff |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
249 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
96 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
117 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
446 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
244 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
345 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
158 |
|
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
41.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
412 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
128 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
127 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
336 |
|
Lucas Lund Warner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
411 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
448 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
402 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
206 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
167 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
487 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
241 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
375 |
|
Lucas Madsen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
148 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
45.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
214 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
233 |
|
Luca Storm |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
212 |
|
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
263 |
|
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
22 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
475 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
147 |
|
Sigurd Haakonson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
427 |
|
Carl Kristian Juhl |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
50.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
453 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
213 |
|
Sebastian Harboe |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
413 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
261 |
|
Joshua Michael Barchard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
472 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
471 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
18 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
447 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
469 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
26 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
57.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
470 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
237 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
407 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
473 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
224 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
414 |
|
Theo Schmidt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
428 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
476 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
23 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
468 |
|
Alfred Letholm Wagn |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
431 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
474 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
430 |
|
Vito Brandt |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
426 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
432 |
|
Yago Busta-Schroll |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
429 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
25 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
390 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
442 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
267 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
365 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
341 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Stella Demuth Andersen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
396 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
187 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
176 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
321 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
113 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
182 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
434 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
391 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
220 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:20.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
338 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
105 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
370 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
180 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
438 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
440 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
111 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
444 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
256 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
248 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
99 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
392 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
228 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
114 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
306 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
108 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
90 |
|
Frederikke Vesth |
2007 |
Orient Svømning |
DEN |
1:43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
157 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
5 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:50.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
153 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:57.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
124 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
119 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
129 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
247 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
243 |
|
Elise Vedel |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
226 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
229 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
121 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
199 |
|
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
149 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
161 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
209 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
208 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
201 |
|
Mathilde Drescher |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
352 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:06.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
242 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
366 |
|
Frederik Miland |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
439 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
245 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
250 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
174 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:20.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
125 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
330 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
162 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
307 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
92 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
394 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
251 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
398 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
131 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
313 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
260 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
244 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
339 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
240 |
|
Anders Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
395 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
436 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
317 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
312 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
319 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
118 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
441 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
212 |
|
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
213 |
|
Sebastian Harboe |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
214 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
211 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4X50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
169 |
|
HVSK Damer 1 |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
478 |
|
S3 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
347 |
|
Kvik Piger 1 |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
322 |
|
STT Power Girls 1 |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:04.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
477 |
|
S3 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
LSK Å–1 |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
481 |
|
S4 NO. 1 Piger |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Gentofte1 |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
140 |
|
LSK Å–2 |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Sunswim2 |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
139 |
|
LSK B–1 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
280 |
|
Gentofte3 |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
279 |
|
Gentofte2 |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
170 |
|
HVSK Damer 2 |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
482 |
|
S4 NO. 2 Piger |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
LSK B–2 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
281 |
|
Gentofte4 |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
346 |
|
Kvik piger 2 |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
485 |
|
S4 NO. 3 Piger |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
2:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
28 |
|
Sunswim |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4X50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
378 |
|
Mandemænd |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Sunswim |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
282 |
|
Gentofte1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:58.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
348 |
|
Kvik drenge 1 |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
323 |
|
STT Power Boys 1 |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
LSK Å-1 |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
480 |
|
S3 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
2:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
283 |
|
Gentofte2 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
HVSK Herrer 1 |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
138 |
|
LSK B–1 |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
349 |
|
Kvik drenge 2 |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
483 |
|
S4 NO. 1 Drenge |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
LSK B–2 |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
284 |
|
Gentofte3 |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
484 |
|
S4 NO. 2 Drenge |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
2:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
285 |
|
Gentofte4 |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Sunswim2 |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Blovstrød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
9. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.28 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 08:36.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|