Program for Region Syd Turnering 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
25. sep 2021 to 25. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
119 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
85 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Alexander Breinholt |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
156 |
|
Christian Christensen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:00.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
47 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 08:14.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|