Program för Swim for Life 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 21 aug 2021 till den 21 aug 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 200m Frisim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Billie Åstrand |
2009 |
KLIPPAN |
3:53.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
VELLINGE-N |
2:53.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Emma Hassling |
2004 |
LANDSKRONA |
2:41.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
5 |
|
Isabella Danfelter |
2010 |
VELLINGE-N |
2:49.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
6 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
LANDSKRONA |
2:56.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
7 |
|
Mia Maric |
2009 |
LANDSKRONA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 200m Frisim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Linnea Mårtensson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:37.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
LANDSKRONA |
2:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Ajla Causevic |
2006 |
VELLINGE-N |
2:25.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Maja Rödin |
2006 |
VELLINGE-N |
2:22.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Clara Andersson |
2007 |
LANDSKRONA |
2:23.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Emmalina Ottosson |
2005 |
SK LAXEN |
2:29.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
7 |
|
Emelie Andersson |
2007 |
LANDSKRONA |
2:37.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
8 |
|
Elin Malmgren |
2007 |
LANDSKRONA |
2:41.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 200m Frisim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Isabella Djuric |
2004 |
LANDSKRONA |
2:20.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Maja Jensen |
2006 |
LANDSKRONA |
2:18.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Isabel Smideberg |
2004 |
LANDSKRONA |
2:16.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Elin Johannesson |
1999 |
LANDSKRONA |
2:08.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
LANDSKRONA |
2:13.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
6 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
LANDSKRONA |
2:18.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
7 |
|
Tilda Stenmark |
2007 |
ÄNGELHOLM |
2:19.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
8 |
|
Emma Maric |
2007 |
LANDSKRONA |
2:20.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-08-20 20:33:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|