Program för Polisen HEAD to Head 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 okt 2021 till den 10 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Frisim Herrar ABC
|
Final A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
1 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
SK NEPTUN |
23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Olle Sköld |
1999 |
SK NEPTUN |
22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
4 |
|
Pontus Flodqvist |
1988 |
SK NEPTUN |
22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
874 |
5 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
SPIF SF |
22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
6 |
|
Erik Brandt |
1999 |
SKK |
23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
7 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
SK NEPTUN |
23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
8 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
SKURU IK |
24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Frisim Herrar ABC |
Final B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Jonathan Essien |
2006 |
BOTK-RÖNN |
26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
474 |
2 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
LIDINGÖ SK |
26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
4 |
|
Sam Hamzehnejad |
2006 |
SÖDERTÖRN |
25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
665 |
5 |
|
Daniel Bebenek |
2006 |
VÄSBY SS |
25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Jonathan Olsson Stridh |
2006 |
BOTK-RÖNN |
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
570 |
7 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
SÖDERTÖRN |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
751 |
8 |
|
Tee Thern |
2006 |
SS04 |
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Frisim Herrar ABC |
Final C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
1 |
|
Aleksi Törnquist |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
|
Simon Rehn |
2008 |
SK NEPTUN |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
3 |
|
Lucas Goulet |
2008 |
SKK |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
647 |
4 |
|
Erik Rizell |
2008 |
VÄSBY SS |
28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
5 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
SKK |
28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
884 |
6 |
|
Melvin Brink |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
7 |
|
Leo Junlén |
2009 |
SK NEPTUN |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
804 |
8 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
SPIF SF |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-09 14:30:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|